×

توقفی کوتاه در اقامتگاه بوم گردی خانه باغ ایرانی شیراز و آشنایی با نحوه رزرو آن

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۵
دسته بندی ایران هتل
توقفی کوتاه در اقامتگاه بوم گردی خانه باغ ایرانی شیراز و آشنایی با نحوه رزرو آن
ایران کشوری است غنی از اقلیم های مختلف و برای کسانی که می خواهند با فرهنگ و آداب و رسوم محلی هر منطقه آشنا شوند، اقامتگاه های بوم گردی فرصتی مناسب است تا ضمن گردشگری در هر منطقه و بازدید از جاذبه های توریستی، حس ایرانی زیستن به سبک سنتی را تجربه کنند. به طور میانگین، استان های مرکزی و شمالی کشور ایران دربردارنده بیشترین تعداد اقامتگاه هستند. اگر شما نیز تمایل دارید که در سفر بعدی خود اقامت در اقامتگاه بوم گردی را در هر یک از شهرهای ایران تجربه کنید، در ادامه مطلب همراه ما باشید تا سری به یکی از اقامتگاه های شهر شیراز بزنیم و چگونگی رزرو آن را در سایت ایران هتل بررسی نماییم.

پس از گذر از خیابان های با صفای شیراز، قصد داریم در عمارتی به نام اقامتگاه بوم گردی خانه باغ ایرانی با پیشینه صد سال، لحظاتی را سپری کنیم. این اقامتگاه در باغی به وسعت 2000 مترمربع قرار دارد که با برخورداری از 12 باب اتاق پذیرای مهمانان گرامی است. اقامتگاه خانه باغ دارای رستورانی به نام سیاه چادر است که فضای مناسبی جهت صرف وعده های غذایی و بهره مندی از حال و هوای سنتی این اقامتگاه را فراهم ساخته است.
حال می خواهیم به چگونگی رزرو این اقامتگاه بپردازیم. برای مشاهده اقامتگاه های بوم گردی در سایت ایران هتل، می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت و کلیک بر روی عبارت اقامتگاه بوم گردی در بخش منوی سایت، لیست اقامتگاه های بوم گردی را مشاهده نمایید. همچنین می توانید با جستجوی نام اقامتگاه در سایت، در تاریخ مورد نظر اقدام به رزرو آن کنید.