×

چگونه در سفر عکس های بهتری بگیریم؟

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۱۷
دسته بندی راهنمای سفر
چگونه در سفر عکس های بهتری  بگیریم؟
گرفتن عکس های باشکوه در سفر می تواند دشوار باشد، چه بخاطر تنطیم نور باشد و چه قاب بندی مناسب. چه چیزی بهتر از داشتن توصیه های کاربردی از اینستاگرامرهای حرفه ای سفر با فالوور های بسیار زیادشان؟
در این مطلب نکات دست اولی از انجمن عکاسان مسافرت Tiny Atlas Quarterly به اشتراک گذاشته شده، بنابراین آنها را پس از انتخاب مقصد و رزرو هتل در سفرهای دور و نزدیک به یاد داشته باشید و به کار بگیرید.
عکس گرفتن در سفر
" عکس گرفتن در هنگام طلوع آفتاب بسیار توصیه می شود. سعی کنید به هر جایی سر بزنید، حتی شلوغ ترین مکان ها که اگر برج ایفل یا پلکان اسپانیایی معروف شهر رم باشد بسیار عالی است."
عکس گرفتن در سفر
" اگر در یک فضای باز قرار دارید و می خواهید تعدادی از افراد را در یک قاب کامل داشته باشید، نگران عقب ماندن از همراهانتان نباشید. به عنوان تمرینی برای عکاسی با فاصله به آن نگاه کنید. برای ثبت این لحظات باید از گروه عقبتر باشید یا از آن جلو بیفتید."
عکس گرفتن در سفر
" در زمان تعطیلات، وقتی در هنگام غروب به ساحل می روید، خواهید دید مردم گوشی های خود را مستقیم به سمت گوی سرخ خورشید گرفته اند در حالی که از سمت دیگر اقیانوس به پایین می رود، که واقعا زیباست و ارزش ثبت عکس را هم دارد. اما فراموش نکنید که برگردید و ببینید که خورشید بر روی چه چیزی نور می تابد. چه هتلتان باشد و چه دوستتان، سوژه ی شما در بهترین نورپردازی روز قرار دارد تا بتوانید عکسی زیبا و منحصر بفرد بگیرید."
عکس گرفتن در سفر
" اگر آنقدر خوش شانس هستید که از بناهای تاریخی معروف دیدن کنید، راحت باشید و برای دل خودتان سلفی بگیرید، اما فراموش نکنید که اطراف را برای چیزهای دیگر هم جستجو کنید. از چیزهای کوچکی که در اطراف بناهای بزرگ قرار دارند عکس بگیرید. لحظاتی را ثبت کنید که با شما حرف می زنند و اصالت آن مکان را نشان می دهند، نه آنهایی که تصاویری که بارها دیده اید را به یاد می آورند و تکرار می کنند."