لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> هتل ها >> معرفی هتل پارسیان کوثر اصفهان | هتلی با ویو زاینده رود زیبا
معرفی هتل پارسیان کوثر اصفهان

معرفی هتل پارسیان کوثر اصفهان | هتلی با ویو زاینده رود زیبا

در میان مقاصد گردشگری متنوع در ایران، برخی شهرها مانند شهر اصفهان آوازه جهانی دارند و معمولاً شهر اصفهان و شهر شیراز از شهرهایی هستند که برای تورهایی ورودی جزو مقاصد برنامه سفر در نظر گرفته می‌شوند. این شهرها جاذبه‌های بسیار زیادی دارند که برای بازدید از آن‌ها نیاز به یک برنامه سفر دقیق و منظم است. هتل و اقامتگاه از اجزای مهم برنامه سفر است. به همین جهت ما نیز در این صفحه به معرفی هتل پارسیان کوثر اصفهان می‌پردازیم.
در میان هتل‌ های اصفهان می‌توان هتل پارسیان کوثر اصفهان را یکی از هتل‌های ایده ال برای اقامت گردشگران داخلی و همین‌طور توریست‌های خارجی در نظر گرفت. چرا که با توجه به موقعیتی که روی نقشه نیز می‌توانید بررسی کنید، موقعیت جغرافیایی هتل پارسیان کوثر اصفهان برای اقامت بسیار مطلوب است. هتل پارسیان کوثر جنب سی و سه پل یکی از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی مشهور این شهر واقع شده است.
هتل پارسیان کوثر در سال ۱۳۴۷ احداث شده است. هتل بین‌المللی پارسیان كوثر اصفهان در حاشيه رودخانه زاینده‌رود شهر اصفهان در جوار پل تاريخي سي و سه پل و در زمینی به مساحت 11000 مترمربع احداث شده است. اين هتل در ابتدای تأسیس ۱۳۰ باب اتاق داشته و با نام هتل شرايتون و زير نظر هتل‌های بین‌المللی زنجیره‌ای شرايتون در سال ۱۳۵۰ به بهره‌برداری رسید. در حال حاضر این مجموعه اقامتی زيرمجموعه شركت هتل‌های بین‌المللی پارسيان در ایران است.
در حال حاضر هتل بین‌المللی پارسیان کوثر اصفهان دارای ۲۲۵ باب اتاق متنوع در هفت طبقه و دو ساختمان است. تمام امکانات هتل‌های پنج‌ستاره در فضاهای عمومی و فضاهای داخل اتاق‌ها برای رضایت هرچه بیشتر مهمانان به بهترین شکل فراهم شده است. با توجه به وجود رستوران‌های متعدد از قبیل رستوران فضای باز، رستوران ایتالیایی و رستوران سنتی همچنین دارا بودن امکانات باشگاه ورزشی مجهز و نیز سالن‌های متعدد برگزاری مراسمات متنوع، هتل پارسیان کوثر اصفهان در بین شهروندان اصفهانی نیز بسیار محبوب است.
ضمناً هتل پارسیان کوثر اصفهان در سال ۱۳۹۶ نشان استاندارد ملی ایران به‌عنوان اولین هتل ۵ ستاره در ایران را کسب کرده است.

معرفی سالن‌های مراسم هتل بین‌المللی پارسیان کوثر اصفهان

هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان شامل چهار سالن با نام‌های سالن چشم‌انداز، سالن ترنج، سالن فیروزه و سالن میخک هستند.
سالن چشم‌انداز: مساحت این سالن ۷۰۰ مترمربع است که باعث می‌شود برای برگزاری انواع همایش، ضیافت، سمینارهای آموزشی و بیزینسی، ورکشاپ‌ها و نمایشگاه‌ها مناسب باشد. ظرفیت سالن در چیدمان سینمایی 200 نفر و در چیدمان ضیافتی 300 نفر است. این سالن در طبقه هفتم ساختمان اصلی واقع شده است.
سالن ترنج: مساحت سالن ترنج ۷۰ مترمربع است. این سالن برای برگزاری سمینار، ورکشاپ و نمایشگاه کوچک مناسب است. سالن ترنج در نیم‌طبقه ساختمان اصلی واقع شده است. ظرفیت این سالن در چیدمان سینمایی ۲۵ نفر، در چیدمان کلاسی ۲۰ نفر و در چیدمان U شکل نیز ۲۰ نفر است.
سالن فیروزه: مساحت سالن فیروزه ۲۹ مترمربع است. این سالن برای برگزاری انواع سمینارهای خصوصی مناسب است. سالن فیروزه در طبقه ششم ساختمان فیروزه واقع شده است. ظرفیت این سالن در چیدمان U شکل برابر با ۱۴ نفر است.
سالن میخک: مساحت سالن میخک هتل پارسان کوثر ۲۳۰ مترمربع است. این سالن برای برگزاری انواع همایش، سمینار، ورکشاپ و نمایشگاه مناسب و قابل رزرو است. سالن میخک در نیم‌طبقه ساختمان اصلی واقع شده است. ظرفیت این سالن در چیدمان کلاسی ۶۰ نفر و در چیدمان U شکل ۸۰ نفر است.

معرفی کافی‌شاپ و رستوران هتل پارسیان کوثر اصفهان

رستوران  هتل پارسیان کوثر اصفهان هتل پارسیان کوثر دارای پنج رستوران و یک کافی‌شاپ در لابی است. رستوران پارسه سیمین، رستوران فصلی آبشار، رستوران سنتی سرو، رستوران زرین، لابی لانژ فیروزه (کافه فیل مریت)، رستوران ایتالیایی پارمین سبز همه‌روزه آماده ارائه غذاها و نوشیدنی‌های سنتی و بین‌المللی به مهمانان و شهروندان اصفهانی هستند.
رستوران پارسه سیمین:
این رستوران در طبقه همکف (لابی) واقع شده است که انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را برای وعده‌های نهار و شام سرو می‌کند. رستوران پارسه سیمین به طور ۲۴ ساعته به میهمانان خدمات ارائه می‌کند.
ساعت سرو صبحانه (بوفه) در رستوران پارسه سیمین همه‌روزه ۶ الی ۱۰ صبح است. صبحانه آلاکارت (سفارش تک پرسی از روی منو) از 2 نیمه‌شب الی 6 صبح هر روز سرو می‌شود. ساعت سرو نهار در این رستوران ۱۲ ظهر الی ۱۷ و ساعت سرو شام ۱۹ الی ۲ نیمه ‌شب است.
رستوران فصلی آبشار:
این رستوران هتل در فضای باز کنار استخر واقع شده است. فعالیت این رستوران به‌صورت فصلی است. انواع کباب همراه با نان داغ در مجاورت استخر هتل سرو می‌شود. زمان سرویس‌دهی رستوران فصلی آبشار از ساعت ۱۹ الی ۲۳ شب است.
رستوران سنتی سرو:
در این رستوران که معماری و طراحی آن از اجزای طبیعی مانند چوب استفاده شده است و پنجره‌های ارسی با شیشه‌های خوش‌رنگ به ‌کار رفته است، می‌توان با خوردن یک غذای سنتی در زمان سفر کرد. لذت تجربه طعم اصیل غذاها و نوشیدنی‌های سنتی در این فضا، زمانی که با اجرای زنده موسیقی سنتی در باغ مصفای هتل همراه می‌شود، خاطره‌ای فراموش‌نشدنی از اقامت در اصفهان به جای می‌گذارد. برای وعده نهار در رستوران سنتی سرو “بریان” که غذای سنتی و مشهور اصفهان است، از ساعت 12 الی 15 سرو می‌شود. ساعت سرو عصرانه و شام در رستوران سرو از ۱۶ الی ۲۳ است.
رستوران زرین:
رستوران زرین در طبقه همکف (لابی) هتل پارسیان کوثر اصفهان واقع شده است. انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با بهترین مواد اولیه و به دست سرآشپزهای ماهر در این رستوران سرو می‌شوند. رستوران رزین برای برگزاری ضیافت‌ها و مراسمات نیز مناسب است.
لابی لانژ فیروزه (کافه فیل مریت):
کافی‌شاپ هتل از ساعت 10 صبح الی 23 همه‌روزه آماده ارائه خدمات است. محیط این کافی‌شاپ مناسب برای برگزاری جلسات و ملاقات‌ها است. در این کافی‌شاپ انواع نوشیدنی‌های سرد وگرم، دسر کیک، شیرینی مخصوص هتل سرو می‌شود.
رستوران ایتالیایی پارمین سبز:
فضای این رستوران که بخشی از فضای باغ هتل را شامل می‌شود و منظره آن رو به باغ است بسیار آرامش‌بخش و مناسب برای صرف یک وعده غذای خوشمزه ایتالیایی در کنار عزیزانتان است. انواع استیک، پیتزا، پاستا با طعم و مزه بسیار لذیذ که دست‌پخت شف ماهر رستوران است، برای وعده‌های شام در رستوران ایتالیایی پارمین سبز سرو می‌شود. این رستوران از ساعت ۱۹ الی ۲۳ به مهمانان خدمات ارائه می‌کند.

امکانات هتل بین‌المللی پارسیان کوثر اصفهان

لابی  هتل پارسیان کوثر اصفهان در هتل پارسیان کوثر اصفهان امکانات متنوعی از قبیل کلوپ ورزشی، تاکسی سرویس، بیزینس سنتر، خشک‌شویی پارلا، غذای بیرون بر پارسیس، دسر و شیرینی پارسوا، کلینیک دندانپزشکی و پارکینگ برای تجربه اقامتی هر چه دلچسب‌تر در اختیار مهمانان هتل قرار گرفته است.
کلوپ ورزشی:
مجموعه ورزشی رویال آرنا در هتل پارسیان کوثر اصفهان در شهر اصفهان با بهره‌گیری از بهترین و مدرن‌ترین امکانات و تجهیزات، در طبقه دوم ساختمان فیروزه واقع شده است. این مجموعه ورزشی دارای سالن بدنسازی، استخر هتل پارسیان کوثر اصفهان، سونا و جکوزی است.
سانس آقایان در روزهای زوج از ساعت ۵ الی ۱۰:۳۰ صبح و ۱۴ الی ۲۳، در روزهای فرد از ساعت ۵ الی ۹:۳۰ صبح و ۱۴ الی ۲۳ و در روزهای تعطیل ۱۶ الی ۲۲ است.
سانس بانوان در روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۴ و در روزهای فرد از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴ است.
تاکسی سرویس:
تاکسی سرویس مستقر در هتل پارسیان کوثر اصفهان آماده ارائه خدمات 24 ساعته به مهمانان محترم مقیم هتل است.
بیزینس سنتر:
این قسمت از هتل خدمات کافی‌نت و خدمات منشی‌گری را به مهمانان مقیم هتل ارائه می‌کند.
خشک‌شویی پارلا:
خشک‌شویی پارلا مستقر در هتل پارسیان کوثر اصفهان کلیه خدمات خشک‌شویی، آبشوئی، اتو و پرس را از ساعت 7 صبح الی 19 به مهمانان مقیم هتل ارائه می‌کند.
غذای بیرون بر پارسیس:
این رستوران غذاهای باکیفیت با قیمت بسیار مناسب را از طریق پیک و اسنپ فود به همه جای شهر ارسال می‌کند. می‌توانید برای ساعاتی که بیرون هتل سپری می‌کنید از خدمات این قسمت استفاده کنید و غذای خود را برای آدرس موردنظر سفارش دهید. سرویس‌دهی غذای بیرون بر پارسیس به‌صورت ۲۴ ساعته است. شماره‌تلفن غذای بیرون بر پارسیس: ۱-۳۵۰۴۵۳۵۰
دسر و شیرینی پارسوا:
در خانه دسر و شیرینی پارسوا بیش از ۷۰ نوع کیک و شیرینی خوشمزه در کنار دسرهای سنتی و مدرن با بهترین کیفیت ارائه می‌شود. تلفن جهت ثبت سفارش در دسر و شیرینی پارسوا: ۰۹۰۲۲۷۲۰۳۵۲
کلینیک دندانپزشکی دنیای لبخند در هتل پارسیان کوثر اصفهان:
کلینیک دندانپزشکی دنیای لبخند دارای دندانپزشکان مجرب و متخصص است. این کلینیک با به‌کارگیری کادر درمانی باتجربه و با استفاده از تکنیک‌های نوین درمانی کلیه خدمات عمومی و تخصصی را ارائه می‌کند. خدمات مطب شامل انواع ترمیمی، زیبایی، درمان ریشه، جراحی، پروتز و ایمپلنت با جدیدترین تکنولوژی و متد روز دنیا است. گردشگرانی که با اهداف درمانی دندانپزشکی به شهر اصفهان سفر می‌کنند، می‌توانند ضمن اقامت در اتاق‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، به استفاده از خدمات مطب دنیای لبخند بپردازند و در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنند.
پارکینگ:
پارکینگ هتل پارسیان کوثر اصفهان شامل ترکیبی از پارکینگ روباز و طبقاتی مسقف با گنجایش بیش از ۹۰ دستگاه خودرو است که برای میهمانان مقیم و مهمانان مراسمات مختلف قابل‌استفاده است. خدمات پارکینگ همه‌روزه در ساعات ۹ الی ۱۳ و ۱۶ الی ۲۰ در دسترس مهمانان است.

معرفی اتاق‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان

اتاق‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان در ساختمان اصلی هتل و ساختمان فیروزه واقع شده‌اند. اتاق‌های ساختمان اصلی شامل اتاق استاندارد، سوئیت نرمال، سویت رویال، سوئیت دوبلکس است. اتاق‌های ساختمان فیروزه نیز شامل اتاق استاندارد، سوئیت نرمال و سوئیت رویال هستند.

اتاق‌های ساختمان اصلی هتل پارسیان کوثر اصفهان

اتاق دو تخته توئین هتل پارسیان کوثر اصفهان
اتاق استاندارد
اتاق‌های استاندارد ساختمان اصلی هتل دارای 30 مترمربع مساحت هستند. این اتاق‌ها برای رزرو یک الی دو نفر مناسب هستند. همچنین امکان اضافه‌کردن یک تخت نیز وجود دارد. نوع تختخواب در این اتاق‌ها یا به‌صورت یک تخت دونفره و یا به‌صورت دو تخت یک‌نفره است.
امکانات مربوط به قسمت سرویس بهداشتی در اتاق‌های استاندارد شامل: سشوار، دستمال توالت، ملزومات بهداشتی، حوله دست و بدن، دمپایی، توالت فرنگی و وان یا دوش حمام است.
امکانات عمومی اتاق‌های استاندارد شامل
کمد، مینی بار، سیستم تهویه هوا، صندوق امانات، کتری برقی، مبل، میز تحریر، تلفن، کانال‌های ماهواره‌ای، تلویزیون LCD، سرویس بیدارباش، روم سرویس ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت رایگان، رخت‌آویز، صبحانه، آباژور، کمد لباس، دراور، آب‌معدنی رایگان در روز ورود، قفل کارتی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و پاور سوئیچ است.
سوئیت نرمال
سوئیت‌های نرمال ساختمان اصلی دارای 60 مترمربع مساحت هستند. ظرفیت سوئیت‌های نرمال مناسب برای ۲ نفر است که می‌توان در صورت نیاز، دو سرویس خواب نیز به آن اضافه کرد. نوع تخت‌های سوئیت نرمال یک تخت ۲ نفره است.
امکانات مربوط به قسمت سرویس بهداشتی در سوئیت‌های نرمال شامل دوش حمام، حوله دست و بدن، ملزومات بهداشتی، وان یا دمپایی، سشوار، دستمال توالت و توالت فرنگی است.
امکانات سوئیت نرمال:
کمد، مینی بار، سیستم تهویه هوا، صندوق امانات، کتری برقی، مبل، میز تحریر، تلفن، کانال‌های ماهواره‌ای، تلویزیون LCD، سرویس بیدارباش، روم سرویس ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت رایگان، رخت‌آویز، صبحانه، آباژور، کمد لباس، دراور، آب‌معدنی رایگان در روز ورود، قفل کارتی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و پاور سوئیچ است.
سوئیت رویال
سوئیت‌های رویال ساختمان اصلی دارای 85 مترمربع مساحت هستند. ظرفیت سوئیت‌های نرمال مناسب برای ۲ نفر است که می‌توان در صورت نیاز تا دو سرویس خواب نیز به آن اضافه کرد. نوع تخت سوئیت‌های رویال یک تخت ۲ نفره است.
امکانات مربوط به بخش سرویس بهداشتی در سوئیت رویال شامل دوش حمام، حوله دست و بدن، ملزومات بهداشتی، وان یا دمپایی، سشوار، دستمال توالت و توالت فرنگی است.
امکانات عمومی سوئیت‌های رویال شامل:
کمد، مینی بار، سیستم تهویه هوا، صندوق امانات، کتری برقی، مبل، میز تحریر، تلفن، کانال‌های ماهواره‌ای، تلویزیون LCD، سرویس بیدارباش، روم سرویس ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت رایگان، رخت‌آویز، صبحانه، آباژور، کمد لباس، دراور، آب‌معدنی رایگان در روز ورود، قفل کارتی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و پاور سوئیچ است.
سوئیت دوبلکس
سوئیت‌های دوبلکس ساختمان اصلی دارای 90 مترمربع مساحت هستند. ظرفیت سوئیت‌های دوبلکس مناسب برای 4 نفر است که می‌توان در صورت نیاز تا دو سرویس خواب نیز به آن اضافه کرد. نوع تخت سوئیت‌های دوبلکس یک تخت ۲ نفره و دو تخت یک‌نفره است.
امکانات مربوط به قسمت سرویس بهداشتی در سوئیت‌های دوبلکس شامل دوش حمام، حوله دست و بدن، ملزومات بهداشتی، وان یا دمپایی، سشوار، دستمال توالت و توالت فرنگی است.
امکانات عمومی سوئیت‌های دوبلکس شامل:
کمد، مینی بار، سیستم تهویه هوا، صندوق امانات، کتری برقی، مبل، میز تحریر، تلفن، کانال‌های ماهواره‌ای، تلویزیون LCD، سرویس بیدارباش، روم سرویس ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت رایگان، رخت‌آویز، صبحانه، آباژور، کمد لباس، دراور، آب‌معدنی رایگان در روز ورود، قفل کارتی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و پاور سوئیچ است.

اتاق‌های ساختمان فیروزه هتل پارسیان کوثر اصفهان

سوئیت هتل پارسیان کوثر اصفهان
اتاق استاندارد ساختمان فیروزه
اتاق‌های استاندارد ساختمان فیروزه هتل دارای 40 مترمربع مساحت هستند. این اتاق‌ها برای رزرو یک الی دو نفر مناسب هستند. همچنین امکان اضافه‌کردن یک تخت نیز وجود دارد. نوع تختخواب در این اتاق‌ها یا به‌صورت یک تخت دونفره و یا به‌صورت دو تخت یک‌نفره است.
امکانات مربوط به قسمت سرویس بهداشتی در اتاق‌های استاندارد ساختمان فیروزه شامل: سشوار، دستمال توالت، ملزومات بهداشتی، حوله دست و بدن، دمپایی، توالت فرنگی و وان یا دوش حمام است.
امکانات عمومی اتاق‌های استاندارد ساختمان فیروزه شامل
کمد، مینی بار، سیستم تهویه هوا، صندوق امانات، کتری برقی، مبل، میز تحریر، تلفن، کانال‌های ماهواره‌ای، تلویزیون LCD، سرویس بیدارباش، روم سرویس ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت رایگان، رخت‌آویز، صبحانه، آباژور، کمد لباس، دراور، آب‌معدنی رایگان در روز ورود، قفل کارتی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و پاور سوئیچ است.
سوئیت نرمال ساختمان فیروزه
سوئیت‌های نرمال ساختمان فیروزه دارای 70 مترمربع مساحت هستند. ظرفیت سوئیت‌های نرمال مناسب برای ۲ نفر است که می‌توان در صورت نیاز، دو سرویس خواب نیز به آن اضافه کرد. نوع تخت‌های سوئیت نرمال یک تخت ۲ نفره است.
امکانات مربوط به قسمت سرویس بهداشتی در سوئیت‌های نرمال شامل دوش حمام، حوله دست و بدن، ملزومات بهداشتی، وان یا دمپایی، سشوار، دستمال توالت و توالت فرنگی است.
امکانات سوئیت نرمال
کمد، مینی بار، سیستم تهویه هوا، صندوق امانات، کتری برقی، مبل، میز تحریر، تلفن، کانال‌های ماهواره‌ای، تلویزیون LCD، سرویس بیدارباش، روم سرویس ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت رایگان، رخت‌آویز، صبحانه، آباژور، کمد لباس، دراور، آب‌معدنی رایگان در روز ورود، قفل کارتی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و پاور سوئیچ است.
سوئیت رویال ساختمان فیروزه
سوئیت‌های رویال ساختمان اصلی دارای 90 مترمربع مساحت هستند. ظرفیت سوئیت‌های نرمال مناسب برای ۲ نفر است که می‌توان در صورت نیاز، دو سرویس خواب نیز به آن اضافه کرد. نوع تخت‌های سوئیت نرمال یک تخت ۲ نفره است.
امکانات مربوط به قسمت سرویس بهداشتی در سوئیت‌های رویال شامل دوش حمام، حوله دست و بدن، ملزومات بهداشتی، وان یا دمپایی، سشوار، دستمال توالت و توالت فرنگی است.
امکانات سوئیت رویال
کمد، مینی بار، سیستم تهویه هوا، صندوق امانات، کتری برقی، مبل، میز تحریر، تلفن، کانال‌های ماهواره‌ای، تلویزیون LCD، سرویس بیدارباش، روم سرویس ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت رایگان، رخت‌آویز، صبحانه، آباژور، کمد لباس، دراور، آب‌معدنی رایگان در روز ورود، قفل کارتی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و پاور سوئیچ است.

فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا نقاط مهم شهر

رستوران سنتی هتل پارسیان کوثر اصفهان
فاصله تا ایستگاه مترو سی و سه پل: ۳۲۶ متر: 4 دقیقه پیاده‌روی
فاصله تا مادی نیاسرم: ۱ کیلومتر و ۴۳۸ متر: 4 دقیقه با خودرو
فاصله تا مجتمع تجاری پارک: ۱ کیلومتر و ۶۰۷ متر: ۵ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا پل خواجو: ۲ کیلومتر: ۴ دقیقه با خودرو
فاصله تا پل فلزی: ۲ کیلومتر و ۱۷ متر: ۶ دقیقه با خودرو
فاصله تا سینما ساحل: ۲ کیلومتر و ۷۹ متر: ۷ دقیقه با خودرو
فاصله تا بیمارستان شهید بهشتی: ۲ کیلومتر و ۸۴ متر: ۶ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا میدان انقلاب: ۲ کیلومتر و ۱۰۲ متر: ۵ دقیقه با خودرو
فاصله تا سی و سه پل: ۲ کیلومتر و ۱۶۴ متر: ۶ دقیقه با خودرو
فاصله تا محله جُلفا: ۲ کیلومتر و ۳۲۳ متر: ۸ دقیقه با خودرو
فاصله تا دروازه شیراز: ۲ کیلومتر و ۳۵۸ متر: ۷ دقیقه با خودرو
فاصله تا رستوران شهرزاد: ۲ کیلومتر و ۴۸۸ متر: ۶ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا کلیسای وانک: ۲ کیلومتر و ۵۸۳ متر: ۸ دقیقه با خودرو
فاصله تا مدرسه چهارباغ: ۲ کیلومتر و ۷۳۵ متر: ۷ دقیقه با خودرو
فاصله تا پل مارنان: ۲ کیلومتر و ۷۷۶ متر: ۶ دقیقه با خودرو
فاصله تا خیابان شیخ بهایی: ۲ کیلومتر و ۷۸۸ متر: ۸ دقیقه با خودرو
فاصله تا خیابان چهارباغ: ۲ کیلومتر و ۷۹۳ متر: ۷ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا کاخ عالی‌قاپو: ۲ کیلومتر و ۹۹۵ متر: ۹ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا موزه تاریخ طبیعی: ۳ کیلومتر و ۱۱۴ متر: ۹ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا کاخ چهلستون: ۳ کیلومتر و ۱۴۶ متر: ۹ دقیقه با خودرو
فاصله تا کاخ هشت‌بهشت: ۳ کیلومتر و ۳۰۳ متر: ۹ دقیقه با خودرو
فاصله تا سینما سپاهان: ۳ کیلومتر و ۳۷۶ متر: ۸ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا باغ گل‌ها: ۳ کیلومتر و ۴۲۶ متر: ۶ دقیقه با خودرو
فاصله تا پل بزرگمهر: ۳ کیلومتر و ۴۵۳ متر: ۷ دقیقه با خودرو
فاصله تا مسجد امام: ۳ کیلومتر و ۷۳۱ متر: ۹ دقیقه با خودرو
فاصله تا برج کبوترخانه: ۳ کیلومتر و ۷۴۷ متر: ۹ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا رستوران ملک سلطان جارچی‌باشی: ۳ کیلومتر و ۸۸۵ متر: ۱۰ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا مسجد شیخ لطف‌الله: ۴ کیلومتر و ۱۷۲ متر: ۱۰ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا میدان نقش‌جهان: ۴ کیلومتر و ۲۸۵ متر: ۱۱ دقیقه با خودرو
فاصله تا ایستگاه مترو چهار تختی: ۴ کیلومتر و ۳۲۸ متر: ۱۰ دقیقه با خودرو
فاصله تا خیابان چهارباغ پایین: ۴ کیلومتر و ۳۳۴ متر: ۱۰ دقیقه با خودرو
فاصله تا دالان کوه: ۴ کیلومتر و ۳۹۵ متر: ۹ دقیقه با خودرو
فاصله تا حمام علی‌قلی آقا: ۴ کیلومتر و ۴۹۵ متر: ۱۰ دقیقه با خودرو
فاصله تا خانه تاریخی کیان پور (گیلانیان): ۴ کیلومتر و ۵۴۷ متر، ۱۱ دقیقه با خودرو
فاصله تا پل قدیر: ۴ کیلومتر و ۵۵۵ متر: ۸ دقیقه با خودرو
فاصله تا بیمارستان تخصصی خانواده: ۴ کیلومتر و ۶۸۶ متر: ۱۲ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا ترمینال مسافربری زاینده‌رود: ۴ کیلومتر و ۷۹۱ متر: ۱۱ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا مسجد جامع عتیق: ۵ کیلومتر و ۴۱۲ متر، ۱۴ دقیقه با خودرو
فاصله تا مسجد جامع برسیان: ۵ کیلومتر و ۴۱۲ متر: ۱۴ دقیقه با خودرو
فاصله تا تونل آکواریوم: ۵ کیلومتر و ۷۷۶ متر: ۱۲ دقیقه با خودرو
فاصله تا نمایشگاه بین‌المللی: ۶ کیلومتر و ۵۶ متر: ۱۶ دقیقه با خودرو
فاصله تا ایستگاه مترو باهنر: ۶ کیلومتر و ۲۲۷ متر: ۱۵ دقیقه با خودرو
فاصله تا محله تاریخی جویباره: ۶ کیلومتر و ۳۴۱ متر: ۱۴ دقیقه با خودرو
فاصله تا باغ پرندگان: ۶ کیلومتر و ۶۵۳ متر: ۱۵ دقیقه با خودرو
فاصله تا خیابان باغ فردوس: ۷ کیلومتر و ۶۶۶ متر: ۱۷ دقیقه با خودرو
فاصله تا ترمینال مسافربری کاوه: ۸ کیلومتر و ۴۳۸ متر: ۱۹ دقیقه با خودرو
فاصله تا بیمارستان چمران: ۸ کیلومتر و ۴۶۰ متر: ۱۶ دقیقه با خودرو
فاصله تا منارجنبان: ۸ کیلومتر و ۷۶۶ متر: ۱۹ دقیقه با خودرو
فاصله تا محله جی: ۹ کیلومتر و ۹۸۸ متر: ۱۹ دقیقه با خودرو
فاصله تا آتشگاه اصفهان: ۱۰ کیلومتر و ۹۶۱ متر: ۲۲ دقیقه با خودرو
فاصله تا مجتمع اصفهان سیتی‌سنتر: ۱۱ کیلومتر و ۲۲۰ متر: ۱۹ دقیقه با خودرو
فاصله تا رهنان: ۱۱ کیلومتر و ۸۷۵ متر: ۲۲ دقیقه با خودرو
فاصله تا بزرگراه چمران: ۱۲ کیلومتر و ۷۵۵ متر: ۲۳ دقیقه با خودرو
فاصله تا میدان استقلال: ۱۷ کیلومتر و ۶۰۰ متر: ۲۷ دقیقه با خودرو
فاصله تا راه‌آهن: ۲۲ کیلومتر و ۵۴۹ متر: ۳۹ دقیقه با خودرو
فاصله هتل پارسیان کوثر اصفهان تا فرودگاه بین‌المللی: ۲۷ کیلومتر و ۷۴۶ متر: ۳۹ دقیقه با خودرو

رزرو هتل پارسیان کوثر اصفهان در وب‌سایت ایران هتل

فضای باز هتل پارسیان کوثر اصفهان به‌منظور رزرو سریع و آسان اتاق موردنظر خود در هتل پارسیان کوثر اصفهان می‌توانید از وب‌سایت ایران هتل بخش “رزرو هتل” استفاده کنید. در قسمت جستجو نام هتل پارسیان کوثر اصفهان را تایپ و تاریخ ورود و خروج خود را وارد کنید. سپس می‌توانید در صفحه نتایج از میان اتاق‌های در دسترس با بررسی امکانات هر اتاق، ظرفیت و همچنین قیمت اتاق‌ها، تعداد اتاق‌های موردنیاز را مشخص کرده و بر روی گزینه اقدام برای رزرو کلیک کنید.
سپس در صورتی که در وب‌سایت ثبت‌نام نکرده باشید، از شما تقاضا می‌شود تا ثبت‌نام خود را انجام دهید، پس از آن و با هماهنگی با هتل به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و سپس ووچر هتل برای شما صادر می‌شود. به همین سرعت می‌توانید اتاق موردنظر خود را با خیال راحت رزرو کنید. در صورت بروز هرگونه سؤال در فرایند رزرواسیون می‌توانید با پشتیبانی‌های وب‌سایت که از ساعت 8 صبح تا 24 شب به‌صورت یکسره پاسخگو هستند، به شماره 91005105-051 تماس بگیرید. هتل پارسیان کوثر استان اصفهان با امکانات و خدمات متنوع و همچنین دارابودن موقعیت جغرافیایی مناسب، یک هتل مطلوب برای انواع سفرهای کاری، تفریحی، خانوادگی و دوستانه در شهر اصفهان است.

امتیاز دهید (چپ بیشترین)
معرفی هتل نور مشهد
ادامه مطلب

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر