لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> اخبار >> اهدای گواهینامه های میزان رضایت مندی مهمانان ایران هتل

اهدای گواهینامه های میزان رضایت مندی مهمانان ایران هتل

اعطای گواهینامه میزان رضایتمندی مشتریان ایران هتل آنلاین، برای دومین سال متوالی، گامی هوشمندانه در جهت ایجاد یک پل ارتباطی مطمئن، مابین گردشگران و هتل های سراسر کشور که نتیجه اش افزایش کیفیت ارائه خدمات هتلداری و جلب رضایت و اعتماد بیشتر گردشگرانی است که قصد اقامت در یکی از هزاران هتل موجود در سطح کشور را دارند.
رویدادی مهم در عرصه هتلداری و رزرو آنلاین هتل که از قضا اهمیت آن برای هتلداران نیز پوشیده نیست، چرا که پشتوانه این گواهینامه معتبر بیش از نیم میلیون نظر ثبت شده واقعی مسافرانی است که رزرو هتل خود را به این مجموعه سپرده و میزان رضایت خود از عملکرد و کیفیت هتل را در آن منعکس کرده اند.
در حالی ایران هتل آنلاین، به عنوان اولین وب سایت رزرواسیون آنلاین هتل در ایران، تنها دارنده این امتیاز مثبت و قابل توجه است که اجازه ثبت نظر در مورد هتل رزرو شده تنها با کد رهگیری مختص به فرد رزرو کننده میسر است. همین امر مهر تاییدی بر واقعی بودن نظرات ثبت شده است زیرا هیچگونه رای و نظر شخصی و تبلیغاتی در این خصوص تعریف نشده است . واقعی بودن این نظرات به عنوان یکی از عوامل اصلی اعتماد مشتریان و هتلداران است.
تیم حرفه ای ایران هتل آنلاین پس از ثبت هر نظری بازخورد آن را به هتل مربوطه انتقال می دهند. رضایت مشتری سبب دلگرمی عوامل شده و آن ها را در جهت ارائه بهتر خدمات مصمم تر می کند. در صورت ثبت نظرات منفی نیز مراتب سریعا به هتل مربوطه اطلاع داده می شود تا کاستی های موجود به سرعت برطرف شوند و در صورت تکرار کاستی ها جایگاه و رتبه هتل کاهش پیدا می کند.
افزایش کیفیت ارائه خدمات هتل هایی که در سال قبل موفق به اخذ این گواهینامه شده اند شاهدی بر این مدعاست. علاوه بر دارا بودن بزرگترین و کامل ترین مرجع نظرات مشتریان امتیاز دیگر این مجموعه همکاری با بیش از 2000 واحد اقامتی در سطح کشور است که 99 درصد هتل-های ایران را شامل می شود.
ایران هتل آنلاین به پاس این اعتماد دوسویه از سمت مشتریان و هتلداران بر آن شده تا با ایجاد یک پل مستقیم بین گردشگران و هتلداران، هم گردشگران را در یک انتخاب درست و در نهایت اقامت مطلوب یاری کرده و هم هتل ها را در راستای بهبود و ارتقای جایگاه و کسب معیارهای روز دنیا یاری دهد. همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا اهمیت هر چه بیشتر این رویداد مهم بیشتر آشکار شود.
امتیازهای در نظر گرفته شده بر اساس استانداردهای مشابه بین المللی به شکل زیر می باشد: امتیاز بین 2 تا 3 متوسط، 3 تا 4 خوب، 4 تا 4/4 بسیار خوب و بالای 4/4 عالی می باشد.

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر