×

امكانات ويژه هتل برای میهمانانی که از موبایل خود استفاده نکنند

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۲
دسته بندی اخبار فصلی
امكانات ويژه  هتل برای میهمانانی که از موبایل خود استفاده نکنند
این هتل ها در صورتیكه میهمانان آن استفاده از تلفن همراه را كنار بگذارند، امكانات ویژه ای را در اختیار آنها قرار می دهند
مسئولین هتل ویندهام گراند از شما می خواهند كه در تعطیلات از بكارگیری گوشی تلفن همراه خودداری كنید - و قصد دارند كه در شما نسبت به این كار احساس مسئولیت نیز ایجاد نمایند. این هتل در برخی از مكان های منتخب در اقصی نقاط كشور "مناطق بدون تلفن همراه" را در استخرها و رستوران ها ایجاد می كند.
اما قبل از آنكه دلتان برای تلفن همراهتان تنگ شود، نگاهی به آمارها بیاندازید. بر اساس آمارهای هتل میلز هاوس ویندهام گراند در چارلستون، در طول تعطیلات آخر هفته، 87 درصد از میهمانانی كه در اطراف استخر حضور دارند، حواسشان بیشتر به گوشی بوده تا به استخر. خانم لیسا چچیو،‌ مدیر بازاریابی این هتل در سخنرانی خود اعلام نموده كه: "امروزه هم كودكان و هم بزرگسالان به شدت وابسته به گوشی موبایل هستند به طوریكه ما مجبوریم صندلی های بیشتری را در اطراف استخر برای پذیرائی از میهمانان قرار دهیم."
phone free
گزارشات ارائه شده توسط هتل مورد بحث كه بر اساس پژوهش اخیر انجام گرفته بر روی 2000 فرد بزرگسال در ایالات متحده استخراج شده اند، نشان دادند كه در تعطیلات به طور متوسط هر 12 دقیقه یك مرتبه گوشی خود را چك می كنیم. همچنین بر اساس همان مطالعه بیش از نیمی از مسافران در تعطیلات از گوشی خود به همان میزانی استفاده می كنند كه در زندگی روزمره به كار می برند.
ممنوعیت استفاده از تلفن همراه اجباری نیست (نگران نباشید) اما انگیزه های زیادی برای عدم استفاده از آن وجود دارد. در تعطیلات نه تنها در شرایط عدم استفاده از تلفن همراه حواستان به ندرت پرت می شود، بلكه كسانی كه این شرایط را رعایت می كنند، برنده جوایزی نیز می شوند.
phone free
شركت یاندر برای میهمانان یك شرایط قفل گوشی را فراهم كرده كه در نتیجه، برای استفاده از گوشی خود وسوسه نمی شوند. كسانی كه از روش جعبه قفل استفاده می كنند،‌ شرایط حضور در نواحی ویژه (VIP) را پیدا می كنند (مكان هایی كه در آنها مواردی خارج از منوهای معمول، قایق های انحصاری در استخر یا كتاب ارائه می شوند) و شانس برنده شدن 75000 امتیاز جوایز هتل ویندهام را نیز فراهم می آورد (امتیازی كه برای اقامت به مدت 5 شب به صورت رایگان كافی است).
مناطقی كه در آنها استفاده از گوشی موبایل ممنوع است از دوازدهم نوامبر سال جاری در پنج شعبه از این هتل رونمایی خواهند گردید - كه شامل مجتمع تفریحی ویندهام گراند اورلاندو بونت كریك، مجتمع تفریحی ویندهام گراند كلیرواتر بیچ، مجتمع تفریحی ویندهام گراند شیكاگو ریورفرانت، میلز هاوس و هتل گالوز اند اسپا می باشد.
phone free
تعهد این برند در قبال به اصطلاح سم زدایی دیجیتالی عمیق تر نیز می گردد. اوایل سال جاری شعبه های منتخب هتل ویندهام به میهمانانی كه پذیرفتند در طول اقامت خود در این هتل گوشی های تلفن همراه خود را مورد استفاده قرار ندهند،‌ پنج درصد تخفیف اعطا نمود. بنابراین هوشمندانه سفر كنید.