لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> مناطق خاص و رومانتیک >> در دنیای حیرت انگیز والت دیزنی چه می کنیم؟
در دنیای حیرت انگیز والت دیزنی چه می کنیم؟

در دنیای حیرت انگیز والت دیزنی چه می کنیم؟

فرقی نمیکند که جزو طرفداران جدید دیزنی لند هستید یا قدیمی و پر و پا قرص، در هر دو صورت باید این امور را در لیست کارهایی که می خواهید در دیزنی انجام دهید قرار دهید .
ما جاذبه های محبوب دیزنی ، رستوران ها و اسرار پارک ها را گرد آوری کرده ایم تا شما سفری بسیار سحرآمیز روی زمین داشته باشید .

مورد 1

ملاقات با شخصیت ها

یکی از بهترین بخشهای سفر به دیزنی ملاقات با شخصیت های مورد علاقه تان است . از مینی و میکی ماوس گرفته تا شاهزاده محبوبتان و همچنین روشهای مختلفی وجود دارد که می توانید آن ها را بغل کنید و امضا بگیرید . می توانید برنامه های ملاقات را در سراسر پارک ها پیدا کنید ، به محض رسیدن نقشه را بررسی کنید چون احتمال تغییر این برنامه ها وجود دارد ، همچنین می توانید کارت های عبور سریع ( از طریق این کارت یکبار در روز اجازه دارید از صف طولانی دستگاه ها بدون انتظار عبور کنید و از آن وسیله بدون صف استفاده کنید ) را در مکان های مختلف برای دیدار همزمان با چند شخصیت مثل آنا و السا در کارتون فروزن را برنامه ریزی کنید .
والت دیزنی

اگر شخصیت خاصی در ذهنتان دارید که باید او را ملاقات کنید ، پیش تر تحقیقاتی انجام دهید تا متوجه شوید کجا می توانید آنها را پیدا کنید . برای مثال اگر مصمم هستید تا آلیس و ماری پاپینز را ملاقات کنید ، به انگلستان در ویترین دنیا سر بزنید . به طور مشابه شما می توانید باز لایتیر را در قلمرو جادویی واقع در سرزمین فردا پیدا کنید .

نکته خودمانی
والت دیزنی

برای داشتن تجربه ای بهتر ، برای یکی از وعده هایتان رستورانی که شخصیت ها در آن غذا می خورند را رزرو کنید . به جای استفاده از کارت عبور سریع یا انتظار در صف طولانی ، با این روش می توانید شخصیت محبوبتان را ملاقات کنید . می توانید وینی د پو و دوستانش را در قلعه کریستال واقع در قلمرو جادویی ، شاهزاده های دیزنی را در میز سیندرلا و یا میکی ماوس و دوستانش را درخانه تاسکر واقع در قلمرو حیوانات ملاقات کنید . همچنین در تفریحگاه های مختلف هم شانس هایی وجود دارد مثلا لیلو و استیچ را دراتاق غذاخوری اوهانا واقع در اقامتگاه پلی نسیان دیزنی ، میکی ماوس و دوستانش را در سرآشپز میکی واقع دراقامتگاه Contemporary و یا راپونزل و فلین رایدر را در تراتوریا آل فورنو واقع در بوردواک ملاقات کنید .
والت دیزنی

والت دیزنی
والت دیزنی
مورد 2
آتش بازی ها را تماشا کنید
والت دیزنی

در پایان روزی طولانی در پارک ها ، هیچ چیزی بهتر از تماشای یک نمایش آتش بازی با شکوه نیست . نمایش ها به دو سبک متفاوت اجرا می شوند که شامل نمایش های رسمی و در حالت نشسته در مکان های خاص و نمایش های در حالت ایستاده و در سراسر پارک ها که اغلب همراه با رژه است .
اگر دنبال یک تجربه آتش بازی عالی هستید ، حتما به نمایش هپیلی اور افتر واقع در قلمرو جادویی سر بزنید . قلعه به شکل سحر آمیزی با انیمیشن ها ، داستان ها و آهنگ هایی برای روایت داستان های شخصیت های مورد علاقه تان به حرکت در می آید .
اگر دنبال گزینه هایی با صندلی برای نشستن هستید ، ریورز آو لایت را در قلمرو حیوانات و یا فنتسمیک بالاتر از استودیو هالیوود را امتحان کنید . هر دو مورد کارت عبور سریع ارائه می دهند و در حال تماشا می توانید نوشیدنی و خوردنی بخرید که برای سرگرم کردن بچه های بد قلق روش خوبی است . در مورد زمان نمایش ها و یا کارت های عبور سریع ، به محض رسیدن زمان ها را روی نقشه بررسی کنید چون احتمالا بخاطر رویدادهای خاص و یا ساعات اضافی جادویی تغییر کنند .
نکته خودمانی
برای اینکه در شلوغی اذیت نشوید ، یک بسته دسر و آتش بازی بخرید که جاهای خاصی را در پارک ها و دسرهای خوشمزه مورد علاقه تان را برایتان به ارمغان می آورد .

3مورد
تعطیلات را جشن بگیرید
والت دیزنی

مکان : قلمرو جادویی
دیزنی مکانی برای جشن گرفتن است پس چرا جشن نگیریم . رویدادهای خاص در سراسر سال بازدیدهای جادویی اضافی تری را به ارمغان می آورند . به جشن هالووین “نه خیلی ترسناک ” میکی ماوس برای دیدن مراسم سنتی هالووین یعنی قاشق زنی ( شبیه مراسم قاشق زنی خودمان است که در آن افراد به خصوص کودکان به در خانه ها می روند و از صاحب خانه خوراکی می خواهند ) در سراسر پارک ها بروید و یا برای تجربه یک کریسمس جادویی در فصول تعطیلات بیایید . این خوشی ها هزینه اندکی بالاتر دارند اما فقط آنهایی که بلیط جشن های تعطیلات دارند مجازند به پارک ها بیایند که فرصتی است عالی برای خلق خاطراتی خاص و گردش در جاذبه هایی که جای دیگری قادر به تجربه آن نخواهید بود .

مورد 4

در عمارت متروکه شبح زده می شوید
والت دیزنی

مکان : قلمرو جادویی
مهم نیست چه وقتی از سال است ، خانه متروکه باید در لیست شما و در کارت عبور سریعتان قرار گیرد . شبح ها و ارواح خبیثه که در این عمارت هستند دور شما را می گیرند . مراقب ارواح سه گانه باشید ( سه روح معروف در عمارت متروکه ) . این گردشی خانواده پسند و آرام است که در آن از هر چیز غیر عادی لذت می برید .
نکته خودمانی
وقتی که در صف در حال انتظارید ، حتما یکی از سنگ قبرهای عجیب و غریب و خنده دار را جهت خنده امتحان کنید .

مورد 5

سیاحت اکتشافی
والت دیزنی

مکان : قلمرو حیوانات دیزنی
در حیات وحش هارامبه شیرها ، فیل ها و زرافه ها و حیوانات بیشتر را در حیات وحش کیلیمانجارو می توانید ببینید ، یک گردش جالب توجه که برای کل اعضای خانواده خوشایند است . راهنمای گردشگری ، شما را در طی چهار ماه به این سرزمین عاری از سکنه خواهد برد و در طول مسیر حیات وحش فریبنده را میبینید .
اگر می خواهید سفرتان خاص تر باشد ، می توانید تور پشت صحنه این پارک حیات وحش را انتخاب کنید . بسیار نزدیک به حیوانات خواهید بود و از راهنمای تور با معلومات در باره ی تلاش های حفاظتی انجام شده در پارک خواهید آموخت . این یک گزینه بسیار حائز اهمیت است ، اما اگر انتخابش کنید هیچ وقت فراموشش نخواهید کرد .
نکته خودمانی
برای دیدن هر چه بهتر حیات وحش سعی کنید صبح زود سفرتان را آغاز کنید . همچنین می توانید شب نیز سفر کنید تا مناظر کاملا متفاوتی از حیات وحش را شاهد باشید .

چگونه یک روز عالی را در دیزنی لند سپری کنیم 2
ادامه مطلب

مورد 6

در رستوران “مهمان ما باشید ” غذا بخورید
والت دیزنی
مکان : قلمرو جادویی

وارد این رستوران شوید که یکی از جدیدترین و سحرآمیزترین رستوران های قلمرو جادویی است .غذایی به نام ” گری استاف ” را امتحان کنید ، بسیار خوشمزه است .
تقریبا انجام رزرواسیون برای شام در این رستوران غیرممکن است ، بنابراین اگر این کار در لیست شماست بررسی کنید که دقیقا چه زمانی می توانید میزی را رزرو کنید ( اگر در اینجا اقامت داشته باشید ، شانس بیشتری برای انجام این رزرواسیون دارید ) . اما اگر نمی توانید برای شام وارد رستوران شوید ، نگران نباشید . ناهار گزینه خوبی است و فرصت کوتاهی را برای شما فراهم می کند تا با فضای غیر قابل باور رستوران آشنا شوید . و اگر این گزینه را نیز از دست دهید می توانید فضایی مشابه در پیشخوان رستوران گستون پیدا کنید .

مورد 7

تجارت سنجاق
شکی نیست که سرزمین دیزنی پر از سوغات است . شما می توانید هر چیزی را از کاردک میکی گرفته تا جواهر و حیوانات خشک انتخاب کنید . اما یک چیز خیلی خاص در دیزنی مجموعه سنجاق های قابل تجارت است . شما می توانید این ها را هر جایی در پارک ها ، پناهگاه ها و فروشگاه های “دیزنی چشمه ” پیدا کنید .

یکبار که یک سنجاق را برای تجارت بخرید ، به سادگی می توانید به کارمندان دیزنی که یک گردن آویز دارند نزدیک شوید و یا درخواست کنید که تابلوهای این سنجاق ها را پشت پیشخوان مغازه ها در اطراف پارک ها یا در فروشگاه ای “دیزنی چشمه ” ببینید . شما اجازه دارید در یک زمان دو سنجاق را با هر کارمند دیزنی معامله کنید .
نکته خودمانی
گردن آویزهای کارمندان دیزنی در طول روز عوض می شوند ، اما اگر شما دنبال سنجاق خاصی هستید هنگام صبح باید کار تجارت را انجام دهید .

مورد 8

راندن سوآرین
والت دیزنی

مکان : اپکات
با سواری شکوهمند اپکات به نام سوآرین در سراسر دنیا پرواز کنید . یک کارت عبور سریع برای عبور از صف طولانی داشته باشید . سوآرین مستقر در سرزمین دیزنی به شما این امکان را می دهد که سراسر دنیا را با یک سواری شبیه ساز تک نفره بگردید . با پانورامای 180 درجه و سایر جلوه های ویژه ، برای اولین بار قدرت جادویی پرواز را خواهید دید .

مورد 9

سوار رولر کوستر شدن برای رسیدن به نوک قله
مکان : قلمرو حیوانات

سفر به نوک بلندترین قله جهان و بزرگترین جاذبه قلمرو حیوانات دیزنی . این حرکت هیجانی به سمت جلو و عقب است و حتی ممکن است به آدمک برفی وحشتناک نیز برسید .
نکته خودمانی
چه کارت عبور سریع داشته باشید چه نه ، به محض ورود حتما به این جاذبه یعنی اورست سر بزنید هرچند در صف طولانی انتظار بکشید .

مورد 10

آواز جمعی
والت دیزنی

مکان : اپکات یا استودیو هالیوود
آواز خواندن همراه دوستان مورد علاقه تان در فروزن نه تنها در یک مکان بلکه در دو جا : یعنی فروزن اور افتر واقع در پاویلیون نروژی اپکات و فروزن سینگ الانگ واقع در تئاتر هایپریون در استودیو هالیوود امکان پذیر است .

ابتدا به آرندل با فروزن اور افتر سفر کنید . سفر دریایی در این رودخانه با حرکت آهسته کوتاه است ، بنابراین یک کارت عبور سریع همراه داشته باشید .
والت دیزنی

آن طرف در استودیو هالیوود ، فروزن سینگ الانگ داستانی را در باره ی فروزن با پخش زنده ی خنده دار بصورت نمایش 30 دقیقه ای پیش گویی می کند . شما همراه با شخصیت های محبوبتان در فیلم ها آواز خواهید خواند و همچنین سورپرایزهایی دیگری نیز در ادامه خواهید داشت .
اگر شما هنوز گرفتار هیجان فروزن هستید ، می توانید السا و آنا را در سراسر پارک ها ببینید ، بنابراین بهترین مکان برای رسیدن به آن ها دقیقا بعد از گردش شما در فروزن اور افتر در پاویلیون نروژی در اپکات است .

مورد 11

در سراسر دنیا بخورید و بنوشید
والت دیزنی

مکان : ویترین دنیا در اپکات
هر پاییز این مکان با غرفه های فراوانی از غذاهای خوشمزه از کشورهای سراسر جهان برای جشنواره غذا و شراب جهان پر می شود . چه به دنبال غذای فرهنگ های مختلف باشید یا به دنبال گزینه ای کاملا متفاوت مثل اسکارگات فرانسوی ، شما گشنه از این جا بیرون نخواهید رفت .
اگر در زمان جشنواره برنامه ریزی سفر ندارید ، باز هم غذاهای زیادی برای تجربه کردن وجود دارند . هر منطقه در این مکان غذاها و نوشیدنی های سنتی آن کشور را ارائه می دهند . برای تجربه یک ناهار haciendaدر مهمان خانه سان انجل وارد منطقه مکزیک شوید یا در Le Cellier در منطقه کانادا با غذاهای خوشمزه متعجب می شوید و یا از مهمان نوازی در” اسپایس رد تیبل “در منطقه مراکش لذت ببرید .
نکته خودمانی
برنامه ی شامتان را در فضای بیرون در “اسپایس رد تیبل” و یا La Hacienda در مکزیک در ساعات اوج برنامه ریزی کنید تا شاهد چراغانی ها باشید بدون اینکه مجبور باشید در ازدحام جمعیت دنبال صندلی بگردید.

مورد 12

قله کوه ها
والت دیزنی

مکان : قلمرو جادویی
کوه های بیگ تاندر، اسپیس و اسپلش همچنان از مطلوب ترین جاذبه های دیزنی محسوب می شوند و جزو جاهایی هستند که باید رفت . اگر می توانید سعی کنید یک کارت عبور سریع برای یک یا هر سه این جاذبه ها بگیرید .
موشک خود را در نقاط دور و غیر قابل دسترس در کوه اسپیس واقع در سرزمین فردا حرکت دهید . شهاب سنگ های کوچک ، قمرهای در حال چرخش و دیگر سفینه های فضایی را در این گردش کاملا تاریک و هیجانی به سرعت پشت سر خواهید گذاشت .
کوه های بیگ تاندر و اسپلش در Frontierland هستند . راه آهن کوه بیگ تاندر شما را به سفری دیوانه کننده در این سرزمین می برد . شما گردشی هیجانی با مسیر پر از دست انداز دراطراف یک معدن متروکه در راه دارید ، در قسمت بالای این معدن حتما به مناظر جالب توجه کنید .
سپس گرمای فلوریدا را با رفتن به کوه اسپلش به دمای معمولی می رسانید . این گردش طولانی شما و …. را به داستان خرگوشی به نام Br’er می برد ، خرگوشی که شروع به ماجرایی از برایر پچ ( فضایی در دنیای افسانه ای استار ترک ) و پسر می کند ، آیا می تواند او را پیدا کند ! در این سفر قطعا خیس خواهید شد .
نکته خودمانی
کوه اسپلش هم اکنون جهت بازسازی تعطیل می باشد .

مورد 13

داستانی برای نوجوانان به نام استفاده از قدرت
والت دیزنی

مکان : استودیو هالیوود
تمام شخصیت های اصلی فیلم جنگ ستارگان را فرا بخوانید . در حالیکه این فیلم تا سال 2019 دراستودیو هالیوود پخش نخواهد شد ، راه های زیادی وجود دارد تا شما به کهکشان های دور سفر کنید . با تورهای ستارگان همراه شوید تا تمام شخصیت های ماجراجویانه مانند ری , فین و بقیه را مشاهده کنید .
یا اگر فکر می کنید به عنوان یک نوجوان مبتدی به تازگی می خواهید دنیایی بزرگتر را تجربه کنید در آکادمی Jedi ثبت نام کنید تا از یک تجربه تمام روز برای بچه های 4 تا 12 سال لذت ببرید . آن ها آموزش خواهند دید تا به شخصیت های اصلی با اسلحه هایی به شکل شمشیر چراغ دار تبدیل شوند و حتی ممکن است با خود دارس ویدر رو در رو شوند .
هنگام شب برای دیدن نمای آتش بازی با شکوه سری جدید جنگ ستارگان در استودیو هالیوود بمانید و حرکت آرام داستان های سری قدیم و جدید این فیلم را ببینید .

مورد 14

دنیای آوتار و اسطوره ی مادر خدایان یعنی پاندورا را ببینید
والت دیزنی
والت دیزنی
مکان : قلمرو حیوانات

بخش جدید پارک قلمرو حیوانات مهمانان را به دنیای آواتار و پاندورا می برد . سفر سه بعدی جدید مثل پرواز از گذرگاه را تجربه کنید که در آن به شکل یک موجود وهمی بنشی در سراسر پاندورا پرواز می کنید . روی کوه های شناور سرگردان می مانید و هنگام شب گیاهان پر نور را می بینید .
سپس برای خوردن غذاهای کاملا جدید در Sat’uli Canteen مستقر می شوید . این غذاها از گیاهان و حیوانات سرزمین پاندورا الهام گرفته شده اند و شما خواهید توانست مقادیر فراوانی از غذاهای گیاهی و سالم بخورید .
مورد 15

برنامه ی تلویزیونی Shop ‘til you Drop
والت دیزنی

مکان : چشمه ی دیزنی
مرکز شهر دیزنی به چشمه ی دیزنی خیلی وسیع تبدیل شده است که یک فضای خرید در فضای باز و پر از رستوران و مغازه و تفریحات شبانه است . چون به هیچ پارکی متصل نیست ، هر کسی می تواند طعم و مزه جادوی دیزنی را در اینجا بچشد . رستوران های باور نکردنی از جمله رستوران کلاسیک Rainforest Café and Wolfgang Puck’s و برخی رستوران های جدید مانند Boathouse , Morimoto Asia و … وجود دارند .
چشمه ی دیزنی میتواند شروع بسیار خوب و آرام بخش برای سفرتان باشد به ویژه اگر در میانه روز یا هنگام ظهر برسید و به ای ترتیب شما می توانید تا حدودی از فضای پارک ها دور شوید .
نکته خودمانی
اگر قصد اقامت در Old Key West , Saratoga Springs و یا Port Orleans را دارید ، یک سفر دریایی مجانی در یکی از رودخانه های بیرون چشمه ی دیزنی را برای لذت بیشتر تجربه کنید .

مورد 16

اقامت در هتل WDW
والت دیزنی
والت دیزنی
برای اینکه اقامتی واقعا جادویی و سحرآمیز داشته باشید ، اقمات در یکی از استراحتگاه ها و یا هتل های ضروری است . اقامت در یکی از هتل های دیزنی مزایای مهمی از جمله حمل و نقل عمومی ( با یک اتوبوس بزرگ ، راه آهن تک ریلی و یا سیستم قایقی ) ، دسترسی آسان به کارت عبور سریع و رزرواسیون هتل ها و ساعات اضافی جادویی دارد که برای مهمانان مقیم هتل قابل استفاده است .

دیزنی 27 هتل با قیمت های مختلف دارد که از هتل های نسبتا مقرون به صرفه مانند Pop Century و یا All Star تا هتل مجلل Grand Floridian را شامل می شود . با تم هایی در اردوگاه آر وی در Fort Wilderness تا سواحل هاوایی در پلی نسیان ، همه جا خواهید توانست جادوی سرزمین دیزنی را حس کنید .

چگونه یک روز عالی را در دیزنی لند سپری کنیم 1
ادامه مطلب

مورد 17

Dole Whip بخورید
والت دیزنی

مکان : قلمرو جادویی
این بستنی آناناس مورد علاقه ی طرفدارن پر و پا قرص دیزنی است . می توانید این بستنی را در Aloha Isle Stand در سرزمین جادویی در قلمرو جادویی پیدا کنید و می توانید این خوردنی را به شکل بستنی آناناس معمولی یا نوشیدنی با تکه های آناناس بخورید . در هر صورت نمی توانید آن را به عنوان کامل ترین خوراک در دیزنی قلمداد کنید چون این خوردنی را جای دیگری نخواهید یافت .
اگر احساس می کنید خیلی ماجراجو هستید ، به “تراس درخت درخشان ” در این نزدیکی سر بزنید تا بتوانید بستنی پرتقالی به نام Citrus Swirl که ترکیبی از بستنی وانیلی و پرتقال نیمه جامد است را امتحان کنید .
نکته خودمانی
خوراک Dole Whip همچنین در زمان جشنواره غذا و شراب در استراحتگاه پلی نسیان و اپکات سرو می شود و اگر مایل به امتحان خوراک آناناس هستید می توانید مراجعه کنید .

والت دیزنی

مورد 18

قطار Seven Dwarves Mine را برانید
مکان : قلمرو جادویی

بفرمایید بفرمایید ، زمان راندن این قطار است . این سفر هیجانی شما را بین حفره های زیر زمینی و غارهای داستان سفید برفی می برد و یکی از محبوب ترین گردش ها در قلمرو جادویی است .
اگر در صف خیلی طولانی منتظر هستید ، اخم نکنید . شما با مرتب کردن ، شستن و جمع آوری جواهرات در صف سرگرم خواهید شد .

مورد 19
از زمان نوشیدن چای با آلیس لذت ببرید
مکان : فلوریدای بزرگ
با سرویس چای فریبنده در استراحتگاه فلوریدای بزرگ وارد سرزمین ناشناخته و عجایب شوید . این چای بعد از ظهر آلیس در سرزمین عجایب یک وقفه خوب برای دور شدن از شلوغی های پارک ها برای بچه های 3 تا 10 ساله است . تا سن 25 سال امکان ورود به این مکان است ، تجربه خوبی برای بچه ها است تا کلوچه ها و کیک های خودشان را تزیین کنند و می توانند برند جدیدی از چای با طعم سیب را امتحان کنند . آن ها همراه با آلیس و مد هاتر که داستان هایی از ماجراجویی های بزرگشان را تعریف خواهند کرد ، غذا خواهند خورد و تولد هر کسی که روز تولدش نیست را جشن خواهند گرفت .
این مکان کمی ناشناخته است اما حتی اگر در استراحتگاه نیز نمانید به راحتی می توانید به فلوریدای بزرگ بروید . می توانید مستقیما از قلمرو جادویی از طریق راه آهن تک ریلی یا قایق به آنجا بروید .

مورد 20

سفر به برج وحشت
والت دیزنی

مکان : استودیو هالیوود
این یک جاذبه کلاسیک در استودیو هالیوود است . این جاذبه به سال 1930 در شهر هالیوود در هتل برج هالیوود برمیگردد که از دوران طلایی فیلم ها گشوده شد تا اینکه با حادثه رمز آلود آسانسور در سال 1939 بسته شد . اگر کاملا شجاع هستید ، این آسانسور هنوز کار می کند و شما را مستقیما به ” منطقه نیمه روشن ” خواهد برد .
بهترین چیز در این سفر این است که هر بار به این سفر بروید از دفعه قبل متفاوت است . هرگز نخواهید دانست که چه زمانی قرار است دچار استرس شوید.

چگونه یک روز عالی را در دیزنی لند سپری کنیم 1
ادامه مطلب

مورد 21

جشنواره “شیر شاه ” را ببینید
والت دیزنی

مکان : قلمرو حیوانات
داستان شیر شاه را با پومبا ، تیمون ، سیمبا و با چند تن از دوستان در این جشنواره در ذهن خود مجسم کنید . در این نمایش سی دقیقه ای می توانید آواز بخوانید ، برقصید و همراه با بند بازان و رقاصان و .. بخندید و هیاهو کنید . شما اعتقاد کاملتان به فلسفه “هاکونا ماتاتا” را کنار می گذارید ، معنی این فلسفه این است ” جای هیچ نگرانی نیست ” .
نکته خودمانی
در نزدیکی خانه تاسکرجایی برای ناهار رزرو کنید و نمایش را درست در درب کناری آنجا ساعت یک یا یک و نیم بعد از ظهر تماشا کنید . این روشی خوب است تا بعد از گرمترین موقع روز خنک بمانید مخصوصا بعد از برنامه ی بوفه هر چه دلت می خواهد بخور .

مورد 22
قیافه پرنسستان را تغییر دهید
مکان : بوتیک Bibbidi Boppiti ، مکان های مختلف
اگر می خواهید برای شازده یا شاهزاده خانمتان یک تجربه جدید از تغییر قیافه به ارمغان بیاورید ، مکان درستی را انتخاب کرده اید . این بوتیک هر کسی را به پرنسس دیزنی ( دزد دریایی یا گاو چران ) با هزینه ای زیاد تبدیل خواهد کرد .
این بوتیک را می توانید در مکان های مختلف پیدا کنید مثلا در قلعه سیندرلا در قلمرو جادویی و یا در چشمه ی دیزنی .

مورد 23

بازی با امواج
والت دیزنی

مکان : ساحل بلیزارد یا مرداب تایفون
اگر ترجیح می دهید تمام روز با امواج بازی کنید ، دو پارک آبی برای انتخاب در دنیای دیزنی برایتان وجود دارد یعنی مرداب تایفون و ساحل بلیزارد . در سراسر موج های سفید رنگ که در نتیجه طوفان های بزرگ در مرداب تایفون می آیند آب بازی خواهید کرد ، در حالیکه در ساحل بلیزارد مستقیما به سطوح شیب دار برای اسکی رفتن می روید .
هر دو مورد تقریبا جاذبه های مشابهی دارند ، شما خواهید توانست حوضچه های آبی ، استخرهای موج و سقوط های هیجانی را در هر دو مورد پیدا کنید . اینکه کجا می خواهید زمانتان را سپری کنید به خودتان مربوط است .

مورد 24

گردش در بورد واک ( تفرجگاهی در کنار ساحل که کف آن تخته باشد )
والت دیزنی

مکان : Stroll the Boardwalk
استراحتگاه بورد واک دیزنی جایگزینی خوب برای چشمه ی دیزنی است اگر به دنبال هستید . بعد از گردش این تفرجگاه کنار ساحل مربوط به سال 1950 ، شما خواهید خواست آهنگ Doo-wop مورد علاقه تان را با صدای بلند بخوانید .
چیزهای شگفت انگیز در تفریحات خیابانی مثلا اجاره یک دوچرخه برای گشتن در اطراف تفریحگاه ، رفتن به جاهای غیر قابل دستیابی در تراتوریا آل فارنو و یا در ماهی در حال پرواز و البته فراموش نکنید در Ample Hills Creamery برای خوردن یک یا دو اسکپ ( قاشق ) بستنی در دیزنی توقف کنید .
می توانید از چند طریق به بورد واک بروید ، یا از راه اپکات و با سوار شدن به اتوبوس در هر کدام از پارک ها و یا با روش قدیمی یعنی با تاکسی .

مورد 25

یک صبحانه ویژه میکی بخورید
والت دیزنی
والت دیزنی
مکان : اوهانا یا سرآشپز میکی

به فکر رفتن به این بوفه ها باشید . این بوفه ها با نام “هر چه می خواهید بخورید “ شناخته شده اند ، در آنجا شما وافل یا خاگینه های با سبک پخت خانگی ، کلوچه ، تخم مرغ و … خواهید خورد ، هر چه که اسمش را بگذارید هست . با تمام لذت های این بوفه بزرگ و بدون هیچ دردسری ، این صبحانه ها روش خوبی هستند تا قبل از برگشتن به واقعیت سفرتان را به اتمام برسانید .

جایزه ای وجود دارد ؟ شما می توانید میکی و دوستانش را که به اطراف میز شما می آیند را ملاقات کنید . این یک تجربه غذا خوری عالی در دیزنی برای پایان دادن به این سفر جادویی است .
والت دیزنیوالت دیزنی

3.6/5 - (16 امتیاز)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر