لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> اخبار >> متوسط پرداخت بیمه مسافرتی برای مطالبات پزشکی برای اولین بار در تاریخ، به بیش از 1300 پوند رسید
متوسط پرداخت بیمه مسافرتی برای مطالبات  پزشکی برای اولین بار در تاریخ، به بیش از 1300 پوند رسید

متوسط پرداخت بیمه مسافرتی برای مطالبات پزشکی برای اولین بار در تاریخ، به بیش از 1300 پوند رسید

بر طبق آمار مربوطه، میانگین مطالبات پزشکی برای بیمه های مسافرتی برای اولین بار به بیش از 1300 پوند افزایش یافت و این در حالی است که هر هفته حدود 3000 بیمار به درمان اورژانسی نیاز دارند. در این مقاله مطالبی را بیان می کنیم که مطالعه آن ها می توانید سفر ایمنی داشته باشید و با وبسایت رزرو هتل ایران هتل آنلاین هوشمندانه سفر کنید.

انجمن بیمه گران بریتانیا اعلام کرد با اینکه این مبلغ در سال 2018، 1368 پوند بود اما مطالبات پزشکی به ده ها هزار پوند می رسد.


نکاتی که تمام مسافران باید بدانند
یکی از نمونه های اخیر، زوجی بودند که به امریکا سفر کرده بودند و تقریبا 600000 پوند از شرکت بیمه مسافرتی درخواست داشتند.
بنا به اعلام انجمن بیمه گران بریتانیا، کل مبلغ پرداختی به افرادی که در سال 2018 به خارج از کشور سفر کرده اند، 400 میلیون پوند بود که از سال 2010 تاکنون بالاترین میزان بوده است.
میانگین مطالبات پزشکی نسبت به دو دهه گذشته، تقریبا دو برابر شده است یعنی از 768 پوند در سال 2008 به دو برابر رسیده است.

سال گذشته حدود 153000 در خارج از کشور که نیاز به درمان فوری پزشکی داشتند، تنها مبلغ 209 میلیون پوند به ان ها پرداخت شد که برابر با مطالبه حدود 3000 نفر در طول هفته است.
بیمه مسافرتی

بنا به اعلام انجمن بیمه گران بریتانیا، 145 میلیون پوند برای 167000 مطالبه لغو شده پرداخت شد در حالیکه میانگین جدید مطالبات به حدود 869 پوند می رسد.
حدود 79000 نفر که چمدان یا پولشان را گم کرده بودند نیز مبلغ حمایتی به میزان کل 17 میلیون پوند یعنی حدود 214 پوند به ازای هر مطالبه دریافت کردند.
Charlie Campbell مشاور ارشد سیاست گذاری مسافرتی انجمن بیمه گران بریتانیا گفت هر کسی که امسال تابستان سفر می کند باید از فشارهای مالی و روحی غیر ضروری اجتناب کند تا اطمینان حاصل شود که پوشش مناسب برای همه ارایه می شود.

از آنجا که همه سیاست ها یکسان نیستندف مردم باید دنبال پوشش بیمه ای باشند که مطابق با نیازهایشان باشد نه اینکه دنبال ارزانترین نوع بیمه باشند.
بیمه مسافرتی

در اینجا چند مورد از نکات بیمه انجمن بیمه گران بریتانیا را ذکر می کنیم
1. ضروری است که در مورد سیاست های بیمه مسافرتی اطلاعات داشته باشید و بدانید که نوع ارزانتر تمام نیازهای شما را برآورده نخواهد کرد.
2. دقت کنید که هنگام سفر در اروپا کارت بیمه سلامت اروپایی معتبری به همراه داشته باشید. این کارت رایگان است و به شما امکان دسترسی به مراقبت های بهداشتی در هر استان را می دهد اما این کارت نمی تواند جایگزین بیمه مسافرتی باشد چون تمام هزینه های پزشکی یا هزینه بازگشت اورژانسی به بریتانیا را تحت پوشش قرار نمی دهد.
3. با مسیولیت خودتان الکل بخورید و قبل از شرکت در هرگونه فعالیتی از ایمنی آن اطمینان حاصل کنید و قوانین و رسوم محلی را رعایت کنید. به طور کلی، سیاست های بیمه مسافرتی در صورتیکه فردی به اندازه کافی مراقب نباشد یا مقدار زیادی الکل نوشیده باشد، حوادث را تحت پوشش قرار نمی دهند.
4. توصیه های اداره امور خارجه و مشترک المنافع مقصد مود نظر را قبل از رفتن مطالعه کنید.
5. اگر مشکل پزشکی خاصی دارید از قبل اعلام کنید. هنگام دریافت بیمه مسافرتی به شرکت بیمه گر در مورد شرایط پزشکی خود بگویید. اگر از قبل مشکل پزشکی خاصی دارید، بیمه گران متخصص می توانند نوع بیمه متناسب با نیاز شما را ارایه دهند.
6. در زمان تعطیلات شماره تماس اورژانسی شرکت بیمه گر را حتما به همراه داشته باشید.

چگونه از سفرمان نهایت لذت را ببریم
ادامه مطلب

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر