لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> حمل و نقل >> بهترین خطوط هواپیمایی دنیا در سال 2017 به انتخاب Skytrax
بهترین خطوط هواپیمایی دنیا در سال 2017 به انتخاب Skytrax

بهترین خطوط هواپیمایی دنیا در سال 2017 به انتخاب Skytrax

هواپیمایی دوحه ای قطر ایرویز، به انتخاب جوایز جهانی خطوط هوایی اسکای ترکس، برترین هواپیمایی دنیا در سال 2017 اعلام شد. این شرکت گوی سبقت را از اماراتی ها که منتخب سال 2016 بودند را ربود و جایزه سال را از آن خود کرد. منتخبین امسال بر اساس رای مسافران انتخاب شده اند. هتل هما 2 مشهد که عضو گروه هتل های هماست، آماده پذیرایی از مسافران است.

10 ایرلاین برتر دنیا در سال 2017
قطر ایرویز
سنگاپور ایرلاینز
ANA All Nippon ایرویز
هواپیمایی امارات
کاتای پاسیفیک
اوا ایر
لوفتهانزا
اتحاد ایرویز
هاینان ایرویز
گارودا ایندونزیا
هاینان و گارودا جز تازه واردین لیست سال 2017 هستند و شرکت های ترکیش ایرلاینز و کانتاس را از از دور رقابت خارج کرده اند. قطر ایرویز با احتساب جایزه امسالش، برای چهارمین بار برنده جایزه بهترین شرکت هواپیمایی شده است و برای ارائه خدمات پنج ستاره در 140 شهر در اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی مورد تحسین و تشویق قرار گرفته است. این هواپیمایی همچنین در شاخه های بهترین بخش بیزینس کلاس دنیا، بهترین لانژ فرست کلاس دنیا و بهترین ایرلاین در خاورمیانه، مقام اول را به دست آورده است.

سنگاپور ایرلاینز که یکی از معتبرترین خطوط هوایی دنیاست، رتبه دوم این لیست است که یکی از جوانترین خطوط هوایی دنیا و ارائه دهنده خدماتی با بالاترین استانداردهاست. این شرکت، برنده بهترین ایرلاین در آسیا، بهترین صندلی های بخش بیزینس کلاس دنیا و بهترین کترینگ داخل هواپیما در بخش پرمیوم اکونومی شده است.
شرکت ژاپنی ANA، سومین شرکت هوایی در این لیست، در 72 مسیر بین المللی و 115 مسیر داخلی فعالیت می کند و بزرگترین استفاده کننده از بوئینگ 787 است. این شرکت برنده ی بهترین خدمات فرودگاهی دنیا برترین خدمات کارکنان هوایی در آسیا نیز شده است.

چگونه با تأخیر در پروازها کنار بیاییم؟
ادامه مطلب

اگرچه شرکت اماراتی، هواپیمایی امارات در سال 2017 به رتبه چهارم سقوط کرد ولی برنده بهترین سرگرمی های داخل پرواز و بهترین امکانات رفاهی در بخش فرست کلاس شده است. و رتبه پنجم، کاتای پاسفیک، در سال 2014 جایزه نخست را دریافت کرده بود و در مجموع چهار بار این جایزه را از آن خود کرده است.
شرکتهای هواپیمایی تلاش می کنند تا خدماتشان به مشتریان پرسود بخش فرست کلاس را ارتقا دهند که این موضوع در برندگان این سال بخش بهترین ایرلاین های فرست کلاس، نمود پیدا کرده بود. مقام اول این بخ به شرکت اتحاد ایرویز که در ابوظبی مستقر است، رسید؛ و هواپیمایی امارات، لوفتهانزا، ایر فرانس و سنگاپور ایرلاینز در مقام های بعدی قرار گرفتند. در بخش اکونومی کلاس، شرکتهای تای ایرویز، قطر ایرویز، شرکت اندونزیایی گارودا و سنگاپور ایرلاینز مقام های برتر را کسب کردند.
در بخش شر کتهای هوایی کم هزینه، رای دهندگان برای نهمین سال متوالی به ایرآسیا رای دادند و بعد از آن Norwegian Air، جت بلو، ایزی جت، ویرجین امریکا، جت استار، ایر آسیا ایکس، ازول، سوث وست ایرلاینز و ایندیگو قرار دارند.
شرکت ایر آسیا برنده بهترین شرکت هوایی ارزان قیمت در آسیا نیز شده است، در حالیکه Norwegian Air بهترین شرکت هوایی ارزان قیمت دنیا برای سفرهای طولانی و برترین شرکت ارزان قیمت در اروپا شناخته شده است.
اسکای ترکس به شرکت هوایی که بیشترین پیشرفت را داشته است نیز جایزه ای اهدا کرده است. این جایزه بر اساس بهبود کیفیت شرکت از جمله تغییر در رتبه بندی جهانی و بهبود عملکرد در بسیاری از بخش های رقابتی در سال گذشته، اهدا می شود. برترین شرکتها در این زمینه در سال 2017 عبارتند از هواپیمایی عربستان سعودی، ایبریا، هاینان ایرلاینز، ریان ایر و هواپیمایی اتیوپی.

تورهای ویژه ای برای گردشگران مسن تر فراهم گردیده اند
ادامه مطلب

سایر برندگان شاخص
کانتاس برای بخش بهترین ایرلاین قسمت پرمیوم اکونومی
گارودا اندونری برای بهترین خدمه هواپیما در دنیا
بانکوک ایرویز برای بهترین هواپیمایی منطقه ای
تامسون ایرویز برای بهترین هواپیمایی تفریحی
استار الاینس برای بهترین ایرلاین الاینس
اوا ایرلاینز برای بهترین تمیزی داخل کابین، و
تای ایرویز برای بهترین امکانات اسپا هوایی در دنیا.
جوایز شرکت های هوایی دنیا در سال 1999 آغاز به کار کرد، درست زمانیکه اسکای ترکس اولین نظرخواهی اش در مورد رضایت مشتریان را انجام داد. این جایزه در دومین سالش، 2.2 میلیون سفر در سراسر دنیا را ارزیابی کرد. اسکای ترکس تاکید می کند که جوایز شرکت های هوایی دنیا به صورت مستقل انجام می شود و هیج اسپانسر خارجی یا اضافه ای بر انتخاب ها تاثیر نمی گذارند. همه ایرلاین ها می توانند در بخش های مختلف نامزد شوند تا مسافران بتوانند برنده را از میان آنها انتخاب کنند.
جوایز امسال بر اساس 19.8 میلیون سفر بررسی شده و قانونی از 105 ملیت مختلف بوده است که بین آگوست 2016 تا می 2017 انجام شده اند و بیش از 325 ایرلاین در این نظرسنجی شرکت دارند.

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر