×

9 فستیوال موسیقی هیجان انگیز اروپایی در سال 2019

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۲۳
دسته بندی جهانگردی
9 فستیوال موسیقی هیجان انگیز اروپایی در سال 2019
علاقه مندان به موسیقی انتخابهای گسترده ای برای شرکت در فستیوالها در سال 2019 دارند. این فستیوال های جدید و منحصربفرد مورد توجه اقشار مختلف مردم جهان قرار گرفته است. حقیتا موسیقی می تواند انسانها را متحد کند؛ فستیوال های اروپایی موسیقی موید این واقعیت است . جدا از فستیوالهای معروف جهانی چون فستیوالهای بوم توون، زیگت و بوت دوموند انتخابهای دیگری نیز وجود دارند . کمپ زدن در زیر آسمان پرستاره و تماشای اجرای ستاره موسیقی مورد علاقه تان رویدادی است که به راحتی نباید از آن گذشت.
در ایران نیز فستیوالهایی برگزار می شود که از آن جمله می توان به جشن هنر شیراز اشاره داشت. با رزرو هتل در شیراز می توانید فرصت شرکت در این فستیوال را از دست ندهید.
9 فستیوال موسیقی اروپایی برتر
در ادامه بهترین فستیوالهای موسیقی اروپایی آورده شده است که سفر شما به اروپا را خاطره انگیز می کند.
1. فستیوال کیریمفیلدز
فستیوال کیریمفیلدز
کیریمفیلذر یکی از مجموعه فستیوالهای برتر موسیقی همراه با رقص است؛ کلوپ انگلیسی کیریم سازماندهنده و بانی این رویداد بوده است. این فستیوال در ابتدا یک روزه و بعدها تبدیل به رویدادی چهار روزه در کنار برپایی کمپ شد. کیریمفیلذر از معتبرترین فستیوالهای رقص دنیاست که علیرغم موسیقی الکترونیکی اجرا شده در آن تمامی علاقه مندان را راضی خواهد کرد و نیز فرصتی تکرار نشدنی است.
زمان: 25-22 اوت 2019
مکان: دیرزبری، نزدیک به وارینگتون و لیورپول، انگلستان
ترتیب اجراها: ددمائو 5، سوییدیش هاووس مافیا، کیرز دی و آدام بیر، چمبکال برادرز، مارتین گریس، گارل کورکس، تیستو.
2. فستیوالهای ریدینگ و لیدز
فستیوالهای ریدینگ و لیدز
فستیوالهای ریدینگ و لیدز یکی از بهترین فستیوالهای اروپایی است که همزمان با تعطیلات بانک هالیدی در ماه اوت برگزار می شود. مکانهایی برای برپایی کمپ تدارک دیده شده است و بلیط های فروخته شده برای تعطیلات شامل هزینه کمپ ها نیز می باشد. این فستیوال هیجان انگیز و مهم در فصل تابستان را نباید از دست داد.
زمان: 25-23 اوت 2019
مکان: خیابان ریچفیلدز، پارک ریدینگ و برامهام، لیدز
ترتیب اجراها: فوفایترز، 1975، پست مالون، توانتی وان پایلوت، باستیلی، بلازم، بیلی الیش، استفلون دان
3. بومتونپ
بومتونپ
بوم تون یکی از بزرگترین و غیرقایل باورترین فستیوالهای موسیقی انگلستان است که در دومین آخر هفته ماه اوت برگزار می شود. این فستیوال پنج روزه به شما اجازه می دهد موسیقی های متنوعی را در کنار اجراهای جالب تئاتر تجربه کنید .این فستیوال دنیای موسیقی متفاوتی در فضایی شاد و سرزنده است. بومتون هر ساله مجموعه ای از طرح موضوع کلی را باجرا می گذارد و علاقه مندان باید برای درک کلی آن به جستجو در شهر بپردازند.
زمان: 11-7 اوت 2019
مکان: وینچستر، انگلستان
ترتیب اجراها: دوشیزه لارین هیل، گروههای استریت، پرافیت آف ریج، پردنیکس، چیس اند استیچس، گرو آرمادا، اسلیوز، یوبی 40.
4. فستیوال زیگت
فستیوال زیگت
زیگت یکی از بهترین فستیوالهای موسیقی در سال 2019 است. این برنامه رنگارنگ در جزیره آزادی را نباید از دست داد. در هیچ فستیوالی به اندازه این فستیوال لذت نخواهید برد و دیگر هیچ هزینه ای برای برنامه های دیگر نخواهید کرد. بلیط های این فستیوال خیلی زود به فروش می رسند. در این فستیوال مجموعه کاملی از تفریحات در کنار کنسرتهای زنده، جشن های بدون توقف، برپایی انجمن های بین المللی و نیز بازدید از جاذبه های گردشگری در شهر مهیا شده است.
زمان: 13-7 اوت 2019
مکان: بوداپست، مجارستان
ترتیب اجراها: اد شیران، فلورانس+ مچاین، توانتی وان پایلت، مارتین گاریکس، 1975، کت فیش اند باتلمن، جانگل.
5. پاکل پاپ
پاکل پاپ
پاکل پاپ فستیوال موسیقی چندسبکی است که از سال 1985 تا بحال هر ساله برگزار می شود و مورد توجه علاقه مندان به پاپ رکورد است. این فستیوال بعد از فستیوال راک ورچتر بزرگترین فستیوال موسیقی در بلژیک است که سبک های متنوع و بینظیری همچون الکترونیک، رقص، راک، پاپ، هیپ هاپ، هووی متال و پانک در آن بسیار شناخته شده است. همچنین مجموعه بازی ها، تفریحات و رستورانهای مختلفی در فضایی وسیع در دسترس قرار گرفته است.
زمان: 19-15 اوت 2019
مکان: هاسلت، بلژیک
ترتیب اجراها: استورمزی، رویال بلود، تیم ایمپالا، بیلی ایلیش، توانتی وان پایلوت.
6. فستیوال بوت دموند
فستیوال بوت دموند
بوت دو موند یکی از جالب ترین فستیوالهای اروپایی است که هر ساله در ماه اوت جمعیت بسیاری را بخود جلب می کند. این فستیوال موسیقی در مکانی جذاب به همراه موسیقی هیجان انگیز، یکی از بایدهایی است که علاقه مندان به موسیقی نباید آن را از دست دهند. این فستیوال یکی از موفق ترین فستیوال های موسیقی جهانی در فرانسه است. محل برگزاری فستیوال چشم اندازی زیبا از خط ساحلی برتون دارد.
زمان: 4-2 اوت 2019
مکان: کروزون، فرانسه
7. فستیوال آنتولد
فستیوال آنتولد
این فستیوال تابستانی در اروپا یکی از بهترین ها در نوع خود و نیز برنده جایزه بهترین فستیوال موسیقی اروپایی در سال 2015 شده است. فستیوال آنتولد بزرگترین فستیوال موسیقی الکترونیکی است که هر ساله میزبان جمعیت بسیاری از علاقه مندان است. امسال این فستیوال چهار روزه، پنج سالگی خود را با حضور دیوید گواتا، تیمس ترامپت، ماریس گریکس، اوسکار اندوولف، باستیل، دیمیتری وگاس و لایک مایک جشن می گیرد.
زمان: 4-1 اوت 2019
مکان: کلوج آرنا، کلوج ناپوکا، رومانی
8. فستیوال دیمنشن
فستیوال دیمنشن
در این فستیوال چهارروزه، درام باس در فضایی جذاب باجرا در می آید. دیمنشن بعنوان یکی از معروفترین فستیوال های موسیقی الکترونیکی در اروپا توجه علاقه مندان موسیقی را از سرتاسر دنیا به خود جلب می کند. شرایط مهیا شده برای این فستیوال بسیار منحصربفرد بوده و به علاقه مندان اجازه می دهد در کنار لذت بردن از موسیقی، به گردش در ساحل و جنگل، قایق سواری و نیزتماشای تئاتر بپردازند.
زمان: 28 اوت تا 1 سپتامبر 2019
مکان: فورت پونتا کریستو، پولا، کرواسی.
ترتیب اجراها: آندرسون پااک، تونی آلن و جف میلز ( زنده)، آبجکت (زنده)، کرایگ ریچاردز، دام-فانک، جیلز پترسون، هسل آدیو، هیونی، پگی پو.
9. فستیوال اوتلوک
فستیوال اوتلوک
این فستیوال باس در کرواسی برگزار می شود. این تابستان آخرین فرصت برای شرکت در این رویداد موسیقی سبک باز در کرواسی است زیرا در سال 2020 جابجا خواهد شد. در طول این فستیوال، هیجانهای زیادی من جمله برپایی جشن در قایق و ساحل و هنرنمایی ستارگان رقص، هیپ هاپ و درام باس در انتظار شماست.
زمان: 9-4 سپتامبر 2019
مکان: پولا، کرواسی
ترتیب اجراها: اندی سی، لویله کارنر، باگزی مالون، گولدی ( زنده)، گتس.