×

رزرو هتل در منطقه آزاد چابهار، بندر همیشه بهار ایران

نویسنده خانم گلشنی در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۱۳
دسته بندی ایران هتل
رزرو هتل در منطقه آزاد چابهار، بندر همیشه بهار ایران
کشور چهار فصل ایران غنی از جاذبه های گردشگری است که هر شهرش از زیبایی های منحصر به فردی برخوردار است. با سرد شدن هوا می خواهیم به شهری سفر کنیم که هوای سرد به آنجا نفوذ نمی کند. چابهار بندر همیشه بهار استان سیستان و بلوچستان، تنها بندر ایرانی است که به دریای عمان و اقیانوس هند راه دارد. این شهر به علت قرارگیری در این موقعیت جغرافیایی، از بنادر مهم تجاری و بازرگانی ایران محسوب می شود که هر ساله در فصول سرد سال، با استقبال بی نظیر گردشگران مواجه می شود. با ما همراه باشید تا به یکی از جاذبه های منطقه آزاد چابهار سری بزنیم و به بررسی هتل های چابهار بپردازیم.
موه های مریخی چابهار
از چابهار به نیت دیدن کوه های مینیاتوری راهی جاده می شودیم. این کوه های اعجاب انگیز یکی از جاذبه های توریستی این بندر است که به علت شکل و شمایل متفاوتی که دارند، به آنها کوه های مریخی نیز می گویند. شیارهایی که مشاهده می کنید، به علت جنس خاک و فرسایش کوه هاست که طی گذر سال های متمادی، به چنین منظره بی بدیلی تبدیل شده است. با تاریک شدن هوا، آسمان این منطقه با ستارگان درخشان نورانی می شود؛ گویی در سیاره ای دیگر به تماشای آسمان پر ستاره نشسته ای. لذت ببرید و لحظات خاطره انگیزتان را ثبت کنید.
منطقه آزاد چابهار از مراکز خرید بسیار خوبی نیز برخوردار است. پس اگر زمان دارید چند روزی در این شهر اقامت داشته باشید تا فرصت بازدید از مناطق گردشگری و مراکز خرید را از دست ندهید.
در صفحه اطلاعات گردشگری چابهار، شما می توانید هتل های این بندر را مشاهده کنید و از آخرین نظرات ارسالی کاربران مطلع شوید. با انتخاب، می توانید از اطلاعات آن هتل نیز مطلع شوید، عکس های بخش های مختلف هتل را مشاهده و در نهایت با دید باز و هوشمندانه هتل موردنظر خود را رزرو نمایید.

مقالات مرتبط