خانه >> اخبار >> الگوی اهدای گواهینامه میزان رضایتمندی مشتریان ایران هتل آنلاین به 506 هتل کشور بر چه اساسی می باشد؟

الگوی اهدای گواهینامه میزان رضایتمندی مشتریان ایران هتل آنلاین به 506 هتل کشور بر چه اساسی می باشد؟

امسال نیز مانند سال گذشته ایران هتل اقدام به صدور گواهینامه های میزان رضایت مندی مشتریان نموده است و کیفیت ارائه خدمات هتل ها طی 3 سال گذشته را مورد بررسی قرار داده است.
این گواهینامه ها به معنای گواهینامه برتری یک هتل نیست، بلکه به معنی گواهینامه میزان رضایتمندی میهمانان ایران هتل آنلاین می باشد. در این گواهینامه ها بررسی می شود که هر هتل از رتبه 5 که بالاترین رتبه میزان رضایتمندی است، توانسته اند چه رتبه ای بر اساس نظرات مهمانان کسب کنند.
رتبه های در نظر گرفته شده بر اساس استانداردهای مشابه بین المللی به شکل زیر می باشد: رتبه بین 2 تا 3 “متوسط”، 3 تا 4 “خوب”، 4 تا 4/4 “بسیار خوب” و بالای 4/4 “عالی” می باشد. برهمین اساس تعداد 64 هتل رتبه متوسط، تعداد 294 هتل رتبه خوب، 114 هتل رتبه خیلی خوب و 33 هتل رتبه عالی کسب کردند.
واضح است که ایران هتل آنلاین با تمامی واحدهای اقامتی در ایران همکاری ندارد و این گواهینامه ها بر اساس میزان رضایتمندی مهمانانی که از سایت ایران هتل آنلاین اقدام به رزرو هتل نموده اند، صادر شده است. ما در این گواهینامه ها عنوان نمی کنیم که هتلی، از هتل دیگر برتر و بهتر است بلکه تنها میزان رضایت مندی میهمانان ایران هتل آنلاین را اعلام کرده ایم. طبیعی است که میهمانانی که هتلی 5 ستاره انتخاب کرده اند خواسته های متفاوتی نسبت به یک هتل دو ستاره دارند و بر همین اساس امتیاز می دهند.
روند جمع آوری نظرات براساس تنها آرا ارائه شده توسط میهمانانی که در هتل اقامت داشته اند می باشد و هیچگونه نظر شخصی و تبلیغات از سوی مجموعه ایران هتل آنلاین وجود نداشته است. درفرم نظرسنجی هر هتل عملکردهای مختلف مثل پاکیزگی و کیفیت غذا، عملکرد کارکنان، امکانات هتل، موقعیت مکانی و … مورد ارزیابی قرار می گیرد و میهمانان از 1 تا 5 به هتل مربوطه امتیاز می دهند.
میهمانان می توانند تنها با کد پیگیری خود اقدام به ثبت نظر در سایت نمایند به همین جهت نظرات کاملا توسط افراد حقیقی بدون هیچگونه دستکاری و جهت گیری به صورت کاملا واقعی و قابل استناد بر روی سایت ثبت می شود و مورد تایید کلیه هتل ها و میهمانان می باشد.
تمامی این مدارک و مستندات وجود دارد و می توانید با مراجعه به سایت ایران هتل آنلاین نظرات تک تک میهمانان را با نام و نام خانوادگی دقیق و تاریخ اقامت ببینید، حتی این امکان وجود دارد تا هتل ها وارد پنل هتلی خود بشوند و پاسخ نظرات میهمانان هتل خود را درج کنند.
ما امسال به “506” هتل گواهینامه رضایت مندی اهدا کردیم. این گواهینامه ها به هتل هایی با رتبه ی بالای 2.2 تعلق گرفت. متاسفانه هتل هایی که تعداد آرای آنها به حد نصاب نرسید، شامل اهدای این سرتیفیکت ها نشدند و در نهایت در الگوریتم انتخاب ما هتل هایی قرار گرفتند که در بازه مهر 96 تا مهر 97 دارای این نظرات بوده اند. این بازه یک ساله از این جهت برای ما اهمیت داشت که بتوانیم میزان رضایتمندی میهمانان را در ایام شلوغی (پیک) با ایام عادی هتل مقایسه کنیم.
اعطای دومین دوره گواهینامه میزان رضایتمندی مشتریان ایران هتل آنلاین بسیار حائز اهمیت می باشد، چرا که پشتوانه آن شاخصه بسیار مهمی همچون رضایتمندی مشتریان این مجموعه و نظرات بیش از نیم میلیون مسافر واقعی است.

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser thatsupports HTML5 video

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر