لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> طبیعت >> ۱۰ ساحل برتر در فیلیپین
۱۰ ساحل برتر در فیلیپین

۱۰ ساحل برتر در فیلیپین


با داشتن سواحل شگفت انگیز٬ فیلیپین یکی از بهترین کشورهای جهان است که اگر می خواهید به سمت شن های سفید خیره کننده درختان نخل و آب های فیروزه ای بروید٬ می توانید از این کشور دیدن کنید.
مجموعه سواحل این کشور آنقدر باورنکذدنی است که به هرکجا که می روید انگار به جای جدیدی رفته اید. با بیش از ۷۰۰۰ جزیره که فیلیپین را تشکیل داده اند٬ شما ساحل های زیادی برای انتخاب کردن دارید.
برای راحت تر پیدا کردن بخشی از بهشت مورد نظرتان٬ در اینجا ۱۰ ساحل برتر فیلیپین را برایتان آورده ایم. هرکدام ویژگی و حس خاص خود را دارد. پس نگاهی به آن ها بیاندازید و ببینید که کدام برای شما مناسب است تا رزرو آنلاین هتل خود را هرچه سریع تر انجام دهید.

۱۰. Gota Beach, Camarines Sur

با وجود تراکم زیاد شاخ و برگ سبز که در تپه های ساحل وجود دارد٬ اینگونه به نظر می رسد که این ساحل کوچک شما را تهدید به بلعیدن می کند. این احساس وحشی باعث می شود تا اینجا را مکانی جذاب برای بازدید کردن بکند. درواقع٬ به همین دلیل است که این ساحل برای نمایش تلویزیونی Survivor انتخاب شده است. به سختی می توان با این انتخاب تولیدکننده ها مخالفت کرد چون بودن در این ساحل به شما این احساس را می دهد که انگار بین شما و شهرنشینی میلیون ها مایل فاصله افتاده است. در استان Camarines Sur٬ که جمعیت زیادی دارد٬ می توانید رستوران ها و اقامتگاه های مختلفی را در هر گوشه ی شبه جزیره پیدا کنید. طبیعتی که ملاحظه خواهید کرد٬ خیره کننده است و جنگل ها دارای مسیرهای کوهنوردی هست که می توانید آن ها را کشف کنید٬ در حالی که در آب های اطراف زندگی دریایی فراوانی جریان دارد که باعث جذابیتی فوق العاده برای غواصی سطحی می شود.

۹. Mahabang Buhangin Beach, Calagua Islands
Mahabang Buhangin Beach, Calagua Islands
جزایر Caluagua خانه ی سواحل دوست داشتنی هستند؛ بهترین آن ها ساحل Mahabang Buhangin است. در سال های اخیر٬ اینجا به مقصدی محبوب برای گردشگران تبدیل شده است. مکان دور از دسترس آن بخشی از جذابیت آن است؛ برای رسیدن به اینجا حتما باید تلاش کنید٬ چون از هرگونه مراکز جمعیت به دور است. در حالی که برای رسیدن به اینجا ممکن است سختی بکشید ولی وقتی که می رسید٬ چشم انداز شگفت انگیزی از دریا٬ ساحل تقریبا متروکه و بعضی از زیباترین شن های موجود در ساحل جایزه ی شما خواهد بود. اینجا مکانی عالی برای استراحت کردن و فراغت است و می توانید برای محتویات درون قلبتان حمام آفتاب بگیرید.

10 مورد از برترین كارهای تفریحی كه می توان در استانبول بدون هزینه انجام داد
ادامه مطلب

۸. Saud Beach, Luzon
Saud Beach, Luzon
در ساحل شمالی Luzon واقع شده است و یکی از سه گروه از جزیره های اصلی فیلیپین است. اگر شانس آن را دارید٬ از ساحل Pagudpud دیدن کنید٬ چون کاملا ارزش دیدن دارد. به خاطر داشتن شن های سفید روشن٬ آب های فیروزه ای و درختان نخل زیبا که ساحل را پر کرده است٬ معمولا به آن Boracay of the North می گویند. اضافه بر صحنه های جذاب گفته شده٬ استان Ilocos Norte که ساحل Pagudpud در آنجا وقاع است٬ رستوران ها و اقامتگاه های زیادی برای بازدید کردن دارد. همچنین به سراغ بعضی از ورزش های آبی جالب بروید. در ساحل شمالی واقع شده است و مکانی عالی برای کایت سواری است؛ بادهای قوی ای که بر روی آب های شفاف می وزد شما را به راحتی جابجا می کند. در کل جای تعجب نیست که ساحل Pagudpud مقصد گردشگری به طور فزاینده ای محبوب است.

۷. Hidden Beach, Palawan
Hidden Beach, Palawan
یکی دیگر از سواحل باشکوه El Nido٬ Hidden Beach نام دارد و علت نامگذاری آن این است که در بین دو سنگ آهک بسیار بلند قرار دارد و به صورت مبهم دیده می شود؛ توضیح دادن این که چگونه به شکل طبیعی خود باقی مانده است٬ بسیار طولانی است. این مکان منزوی در جزیره ی Mantinloc به این معنی است که دسترسی به آن سخت است؛ در نتیجه ساحل توسعه نیافته و دست نخورده است. ساحل با داشتن سنگ های ناهموار و پس زمینه ی چشمگیر آن بسیار زیباست. به دور شن های سفید و آب های فیروزه ای شکل حلقه ای دارند و شما می توانید در آرامش Hidden Beach٬ که انگار میلیون ها مایل با دنیای بیرونی فاصله دارد٬ لذت ببرید. محیط اطراف پر اززندگی دریایی مختلف است و همین نکته اینجا را برای غواصی سطحی مکانی عالی کرده است.

۶. Banul Beach, Coron
Banul Beach, Coron
با وجود بیرون زدگی های صخره های ساحل٬ ساحل Banul بسیار زیباست. آب های فیروزه ای رنگ با شن های سفید و شاخ و برگ درختانی که از صخره ها جوانه زده٬ تضاد خیره کننده ای بوجود آورده است. این مکان در شمال غربی شبه جزیره واقع شده و از جزیره ی Coron فاصله دارد. مکان دور افتاده ی Banol به معنی کمبود امکانات رفاهی گردشگری است – بیشتر افراد برای این به اینجا می آیند تا از همه چیز دور باشند و فقط از سکوت و آرامش منطقه لذت ببرند. اضافه بر چشم انداز زیبا٬ غواصی سطحی در اینجا بسیار عالی است. آب های این منطقه پر از زندگی دریای می باشد و این مکان یکی از بهترین مکان ها برای شیرجه در دنیا می باشد. همچنین چند کشتی غرق شده ی جذاب در اینجا وجود دارد و افرادی که می خواهند می توانند برای اکتشاف آن به زیر آب بروند.

مسجد شیخ زاید ابوظبی
ادامه مطلب

۵. Bounty Beach, Cebu
Bounty Beach, Cebu
در ساحل جنوبی جزیره ی Malapascua واقع شده است. ساحل Bounty یکی از هیجان انگیزترین سواحل کشور فیلیپین است. درحالی که بسیاری از مردم برای لذت بردن از مناظر ساحلی زیبا و شیوه ی زندگی سنتی آن به اینجا سفر می کنند٬ Malapascua برای شیرجه زدن مکانی معروف است. بسیاری از بازدیدکنندگان نیز برای دیدن و کشف دنیای زیر آب به اینجا می آیند. باغ های مرجانی رنگارنگ آن پر از زندگی است؛ شما می توانید تمامی انواع کوسه ها٬ لاکپشت های دریایی٬ سفره ماهی و ماهی های ساحلی را در آب های اطراف مشاهده کنید. در نتیجه٬ اینجا محبوبترین مکان برای شیرجه در فیلیپین است. خود ساحل Bounty شن های سفید شگفت انگیزی دارد که می توانید از آن بازدید کنید.

۴. Nacpan – Calitang Beach, Palawan
Nacpan-Calitang Beach, Palawan

سواحل دوقلوی Nacpan و Calitang به موازات یکدیگر قرار دارند و فقط با یک نوار نازک از خشکی از هم جدا شده اند. مکان های زیادی در دنیا مثل اینجا وجود ندارد. آن ها با یکدیگر٬ به شکل بخشی از شبه جزیره ی غرب EL Nido هستند. درحالی که انحنای Nacpan به سمت شمال و کشیده است٬ Calitang در مقایسه بسیار کوچکتر است و انحنای آن به سمت جنوب است. اینجا بسیار مکانی آرام و منزوی است و با شهر El Nido ۴۵ دقیقه فاصله دارد. اگر به دنبال مکانی عالی برای فرار از دغدغه ها و داشتن محیطی آرام و در آرامش هستید٬ این دو ساحل مکان هایی عالی هستند. در خط ساحلی آن٬ جنگل انبوهی وجود دارد و با توجه به مکان دورافتاده ی این ساحل ها٬ شما واقعا احساس می کنید که انگار در جزیره ای متروک هستید.


۳. Alona Beach, Panglao
Alona Beach, Panglao
در جزیره ی کوچک Panglao قرار دارد که با دو پل روی آب به Bohol که بزرگتر است٬ متصل است. ساحل Alona یکی از آرامش بخش ترین ساحل های فیلیپین است. آب های اطراف مکان بسیار مناسبی برای شیرجه زدن هستند. در حالی که اقامتگاه های عالی٬ بارهای ساحلی و مغازه های نزدیک در این ساحل وجود دارد٬ Panglao از Boracay ساکت تر و خانواده پسندتر می باشد. این جزیره انرژی مثبت زیادی دارد و بسیاری از شیرجه زنان و غواصان سطحی برای زندگی دریایی ثروتمند آن که در نزدیکی ساحل نیز یافت می شود٬ به ساحل Alona می آیند. هملنطور که در کاتالوگ های تعطیلات مشاهده می کنید٬ این ساحل٬ خودش به تنهایی آنقدر جذاب هست که مردم را به سمت خود جذب کند؛ شن های سفید دست نخورده ی آن در کنار آب های گرمسیری قرار دارد و سایه ی درختان نخل به شما این فرصت را می دهد تا از آفتاب کور کننده در امان باشید.

تركیه | تا سال 2023، 100 میلیارد دلار درآمد ناشی از صنعت گردشگری
ادامه مطلب

۲. White Beach, Boracay
White Beach, Boracay
این ساحل یکی از محبوب ترین مقاصد توریست ها در فلیپین می باشد و باعث می شود تا شما احساس کنید در بهشت هستید. همانطور که اسم آن اشاره می کند٬ شن های آن به طور خیره کننده ای سفید هستند و با آب های شفاف و آسمان به شدت آبی رنگ بالا سرش این زیبایی دو چندان می شود و این موضوع کار را برای یافتن مکانی جذاب تر از نظر بصری برای شما سخت می کند. دی میان درختان نخل که در ساحل به خط هستند٬ رستوران ها و بارها و مکان های خرید و زندگی شبانه ی زنده وقتی که خورشید به داخل دریا می رود٬ برای بازدیدکنندگان وجود دارد.معمولا White Beach در لیست بهترین ساحل های دنیا قرار می گیرد. در اضافه به نماهای دیدنی٬ اگر دلتان می خواهد که پا را فراتر از ساحل بگذارید٬ در اینجا ورزش های آبی زیادی در فرم های کایاک و پاراسیلینگ وجود دارد.

۱. Marimegmeg Beach, Palawan
Marimegmeg Beach, Palawan
به طور معمول شهر El Nido در استان Palawan برای چشم انداز خیره کننده و سواحل زیبایش ستایش می شود و ساحل Merimegmeg یکی از چندین ساحل خوبی است که در اینجا وجود دارد. درختان نخل در اینجا به خط شده اند و شن های سفیدش توسط آب های فیروزه ای جدا شده و نمای زیبایی بر فراز Bacuit Bay به این صحنه های زیبا اضافه می شود. همیشه به عنوان Las Cabanas ارجاع داده می شود٬ با توجه به اینکه این اقامتگاه مشهور در کنار ساحل واقع شده است. Marimegmeg فاصله ی کمی با شهر El Nido دارد که دسترسی به آن را خیلی راحت می کند. تا زمانی که در ساحل اقامت دارید و از نوشیدنی خود در یکی از بارهای آن لذت می برید٬ بازدیدکنندگان می توانند از سواری هیجان انگیز بر روی سیمی که ساحل را به جزیره ی Depeldet متصل می کند٬ لذت ببرند؛ چشم انداز از آن بالا نفس گیر است.

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر