×

جت های چهارفصل در سال ۲۰۲۱ پرواز خواهند کرد‍

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۰
دسته بندی اخبار فصلی
جت های چهارفصل در سال ۲۰۲۱ پرواز خواهند کرد‍
جت های شخصی چهارفصل بروزرسانی های مسحورکننده می یابند.
گروه لوکس اعلام کرده است که ایرباسی به طور کامل سفارشی که بخشی از خانواده جدید ایرباس نیو می باشد، برای جایگزینی مدل فعلی عرضه می شود که امکان سفر به کشورهای مختلف را برای هم میهنان ما میسر می کند. هم اکنون شما می توانید بجای سفر به شهرهای داخلی و رزرو هتل های تهران و ... از طریق این ایرلاین خارق العاده به تمامی نقاط دنیا پرواز کرده و نهایت استفاده را ببرید.
با توجه به پرواز در اوایل سال 2021، این هواپیما جدید "بزرگترین و بلند ترین کابین در کلاس خود" را داراست و همچنین شامل توالت های بزرگ و یک سالن استراحت عظیم می باشد.
 
تجربیات تعاملی

این هواپیما که اثری هنری است فضایی مناسب برای 48 مسافر دارد - با طرح بندی که باعث می شود میهمانان بتوانند به آسانی در حالی که در صندلی های خود هستند، با یکدیگر معاشرت کنند.
هر صندلی چرمی دارای شش و نیم فوت (2 متر) از فضای شخصی است و شامل فضای دیگر نیز می شود، تنها در صورتی که مسافران احساس کنند می خواهند صندلی خود را به یکی دیگر از همسفران خود نزدیک کنند.
دانا کالچاک، معاون رئیس جمهور طراحی در هتل ها و استراحتگاه های چهار فصل، می گوید: "هنگام طراحی این جت جدید چهارفصل ما از زرق و برق و اعتبار سفرهای هوایی در زمان گذشته الهام گرفتیم، زمانی که هر سفر هوایی یک مناسبت خاص طلقی میشد."
"با توجه به تمرکز لیزر بر راحتی و عملکرد، هدف ما ایجاد محیطی است که تعامل اجتماعی خود به خودی را بین همه مسافران حاضر تقویت می کند.
جت شخصی جدید چهارفصل همچنین دارای سرآشپز اجرایی چهار فصل می باشد که غذا را «الهام گرفته از هر سفر » در کارگاه های تعاملی توسط متخصصان سلامت و آشپزان در منطقه سالن جت در حضور همگان آماده می کند.

سرویس پنج ستاره
جت های ۲.۰ چهارفصل
تفسیر طراحی دقیق این هواپیما، "Four Seasons Jet 2.0"، این هفته منتشر شد.
این جت چهار سال پس از آنکه مارک تجاری مستقر در تورنتو اولین جت شخصی سفارشی خود را برای گشت و گذار های گروهی معرفی کرد، به بازار عرضه می شود.
هر سفر شامل پرواز و حمل و نقل زمینی، تورهای برنامه ریزی شده، تمام وعده های غذایی، برخی نوشیدنی ها و اقامت در املاک چهار فصل می باشد.
در حالی که هواپیما فعلی، بوئینگ 757، دارای دو چرخهای موتور کوتاه و متوسط می باشد که می تواند مسیرهای طولانی و کوتاه پرواز را انجام دهد، جت های چهار فصل ظاهرا از گروه ایرباس ۳۲۱ انتخاب و سفارشی سازی شده اند.

"کریستین کلرک، رئیس بخش عملیات هتل در سراسر جهان چهار فصل، می گوید: تجربه پرواز با جت خصوصی جدید چهار فصل، تعریفی از یک سفر هوایی پیشرفته و لوکس می باشد و ارتباطات عمیق بین مسافرین و مکان ها را تشویق می کند، در حالی که یک سفر بی نظیر و بسیار لوکس را ارائه می دهد."
"با تکیه بر موفقیت فوق العاده ی پروژه اختصاصی جت چهار فصل تا به امروز، با فروش مداوم، لیست های انتظار و رضایت حداکثری میهمانان، ما در تلاش هستیم تا با نوآوری و عبور از فشار و محدودیت های معمول تجربه سفر با جت های چهارفصل را به تجربه و فرصتی جدید که همانند آن تا به امروز وجود نداشته است تبدیل کنیم.
برنامه ها و امکانات جدید جت چهار فصل در حال حاضر در حال بررسی و توسعه می باشند.
با این وجود مشتریان مشتاق می توانند هم اکنون نیز با جت های حال حاضر که شروع قیمت آنها از ۱۴۷ هزار دلار برای هر نفر میباشد سفر کنند و بلیط های خود را رزرو نمایند.