×

ایرلاین‌هایی با اپلیکیشن موبایل

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۳۱
دسته بندی اخبار فصلی
ایرلاین‌هایی با اپلیکیشن موبایل
بعضی از شما با توجه به سنی که دارید بلیط‌های چندین صفحه‌ای را که ایرلاین‌ها برای مسافران صادر می‌کردند را به خاطر می‌آورید. صفحات این بلیط‌های دفترچه‌ای طی مراحل مختلف قبل از سوار شدن به هواپیما جدا می‌شدند و آخرین صفحه‌ای که به کارت پرواز شما منگنه می‌شد صفحه‌ای بود که نشان می‌داد که شما هزینه بلیط خود را پرداخت کرده‌اید. اما این روزها تنها چیزی که لازم دارید یک گوشی هوشمند است تا کارت پرواز خود را به‌وسیله آن به بازرسی امنیتی فرودگاه نشان دهید. شما همچنین می‌توانید بسیاری کارهای دیگر را از طریق این اپلیکیشن انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید و با 10 ایرلاینی که چنین اپلیکیشن‌هایی را در اختیار مسافران خود قرار می‌دهند آشنا شوید و هوشمندانه سفر کنید.
1. آلاسکا ایرلاینز
کاربران می‌توانند از طریق اَپ استور، گوگل پلی، ویندوز فون یا وبسایت موبایل این اپلیکیشن را دانلود کنند. این اپلیکیشن به کاربران امکان تعویض صندلی، چک کردن زمانبندی پروازها، مشاهده فهرست استندبای و به‌روزرسانی و دریافت هشدار در خصوص تأخیر پرواز یا تغییر گیت را می‌دهد.
امریکن ایرلاینز
2. امریکن ایرلاینز
گردشگران می‌توانند کارت پرواز خود را از طریق اپلیکیشن و یا وبسایت این ایرلاین دانلود کنند. اگر از اپلیکیشن استفاده کنید کارت پروازتان خود به خود ذخیره می‌شود اما در استفاده از وبسایت باید گزینه «Email with Mobile Option» و ایمیل مناسب گوشی خود را انتخاب کنید و سپس کارت پروازتان را در گوشی ذخیره کنید. اپلیکیشن به کاربران امکان چک‌این، چک کردن زمانبندی پروازها، انتخاب صندلی، پیدا کردن ترمینال از روی نقشه و مشاهده فهرست استندبای و به‌روزرسانی را می‌دهد. این اپلیکیشن از طریق اپ استور، گوگل پلی و اپ استور آمازون قابل دانلود است.
دلتا ایرلاینز 3. دلتا ایرلاینز
این ایرلاین به شما این امکان را می‌دهد که از طریق اپ استور، گوگل پلی و ویندوز استور کارت پرواز خود را دانلود کنید. این اپلیکیشن همچنین به کاربران امکان پرداخت هزینه بیشتر برای صندلی یا وای‌فای داخل هواپیما، رزرو صندلی دلخواه، رزرو مجدد پروازهای تأخیری یا کنسلی و مشاهده وضعیت پرواز را می‌دهد. شما حتی می‌توانید با کمک این اپلیکیشن از محلی که ماشین خود را پارک کرده‌اید عکس بگیرید.
فرانتیر ایرلاینز
4. فرانتیر ایرلاینز
اپلیکیشن این شرکت هواپیمایی که دفتر مرکزی آن در دنور قرار دارد را می‌توانید در سیستم‌عامل‌های iOS و همچنین اندروید نصب کنید. از طریق این اپلیکیشن می‌توانید نسخه موبایلی کارت پرواز خود را دانلود کنید. این اپلیکیشن همچنین امکان چک این، رزرو پرواز و چک کردن وضعیت پرواز را به شما می‌دهد، دارای نقشه مسیر است و به گردشگران امکان اضافه کردن چمدان و انتخاب صندلی را نیز می‌دهد.
هاوایین ایزلاینز
5. هاوایین ایزلاینز
این ایرلاین اپلیکیشنی دارد که در سیستم‌عامل iOS قابل نصب است. این اپلیکیشن به شما امکان رزرو پرواز، مدیریت سفر، چک این، دانلود کارت پرواز، مشاهده و ایمیل مسیر سفر، چک کردن وضعیت پرواز، انتخاب، تغییر یا ارتقای صندلی و پرداخت هزینه بار را می‌دهد.
6. جت‌بلو
گردشگران می‌توانند اپلیکیشن این ایرلاین را از طریق اپ استور و گوگل پلی نصب کنند و کارت پرواز خود را بگیرند. آنها همچنین امکان مشاهده نقشه ترمینال‌ها، رزرو پروازها، مشاهده برنامه پرواز، دریافت به‌روزرسانی‌های پرواز، مشاهده سرگرمی‌ها، غذاها و نوشیدنی‌های حین پرواز را دارند.
ساوت وست ایرلاینز
7. ساوت وست ایرلاینز
اپلیکیشن این ایرلاین را می‌توانید از طریق اپ استور و گوگل پلی نصب کنید و چک‌این را انجام دهید. پس از چک‌این کاربران می‌توانند کارت پرواز خود را از طریق ایمیل یا اس‌ام‌اس دریافت و یا آن را در مرورگر مشاهده کنند. پس از دریافت کارت پرواز و ذخیره آن در گوشی می‌توانید آن را به‌راحتی به بازرسان گیت نشان دهید.
8. اسپیریت ایرلاینز
این ایرلاین که دفتر مرکزی آن در فورت لادردیل قرار دارد، اپلیکیشن رسمی ندارد اما گردشگران می‌توانند با استفاده از گوشی‌های هوشمند یا تبلت‌های خود به صورت آنلاین چک‌این را که 24 ساعت قبل از پرواز شروع می‌شود و 1 ساعت مانده به پرواز به پایان می‌رسد را انجام دهند. آنها همچنین می‌توانند هزینه بار اضافی را به صورت آنلاین پرداخت و صندلی دلخواه خود را انتخاب کنند.
یونایتد ایرلاینز
9. یونایتد ایرلاینز
اپلیکیشن این ایرلاین را می‌توانید روی گوشی‌های آیفون، اندروید، بلک‌بری و ویندوز نصب کنید. کاربران نه تنها می‌توانند از طریق این اپلیکیشن کارت پرواز را دریافت کنند بلکه می‌توانند پرواز خود را در صورت تأخیر یا کنسلی تغییر دهند. این اپلیکیشن همچنین به کاربران امکان دریافت به‌روزرسانی‌ها، مشاهده امکانات حین پرواز، مشاهده گیت‌ها، دریافت به‌روزرسانی اتوماتیک برای پروازهای را می‌دهد.
ویرجین امریکا 
10. ویرجین امریکا
اگرچه این ایرلاین که دفتر مرکزی آن در سان فرانسیسکو قرار دارد اپلیکیشنی ندارد ولی گردشگران می‌توانند از طریق وبسایت آن چک‌این را انجام دهند. طراحی این وبسایت به‌گونه‌ای‌ست که کاربران می‌توانند با هر وسیله‌ای که وارد می‌شوند کل وبسایت را مشاهده کنند. آنها می‌توانند کارت پرواز خود را ذخیره کنند، صندلی‌ خود را انتخاب کنند و از وضعیت پرواز باخبر شوند.