خانه >> راهنمای سفر >> نکاتی که آن دسته از دوستانتان که هرگز در یک تور نبوده اند نمیدانند
نکاتی که آن دسته از دوستانتان که هرگز در یک تور نبوده اند نمیدانند

نکاتی که آن دسته از دوستانتان که هرگز در یک تور نبوده اند نمیدانند

اگر تا به حال قبل از رزرو هتل در یک تور شرکت کرده باشید، چه امروز و چه یک سال پیش، مطمئناً با شخصی که قبل از عزیمت بودید، متفاوت خواهید بود. چه در کوهستان های نپال کوهنوردی می کردید و چه شبانه در جنگل های شهری مانند سنگاپور با همسفران جدیدتان جشن گرفته باشید، تور، تجربه ای است که همه را به سمت بهتر شدن تغییر می دهد.
سوال این است که با دوستانتان در گشت و گذار ها چگونه برخورد می کنید ؟ – به ویژه اگر آنها قبل از این هیچ وقت در یک تور نبوده باشند؟ علاوه بر این، موارد خاصی وجود دارد که آنها نمی دانند. در حقیقت، پنج مورد برتری که ما در این مقاله ذکر کرده ایم نکاتی است که همسفرانتان که تاکنون با یک تور سفر نکرده اند نمیدانند. علاوه بر این توصیه هایی برای چگونگی برخورد با آنها را نیز ذکر کرده ایم.

1. آنها درک نخواهند کرد که سفر با اطمینان کامل، چقدر خوب است.
شاید دوستانتان قبلاً با تور سفر کرده باشند، اما اکنون به یک تور گروهی پیوسته اند. شاید در مورد خاطراتشان در مورد فجایع پیش آمده برایشان در خارج از کشور و یا سفر قبلیشان شنیده باشید. اتفاق هایی از قبیل رزروهای تأیید نشده، صف های بی پایان در موزه ها و درگیری هایی در مورد برنامه ریزی.

اما در سفر با تور، شما مطمئن هستید که تمام مراقبت های لازم از شما انجام می شود. آیا این سفری بدون استرس است؟ بله. هرچه ممکن است امتحان کنید، اما نمی توانید با خاطرات بد دوستانتان ارتباط برقرار کنید.

2. آنها هرگز نمی دانند که چگونه تور به شما کمک می کند تا عکس هایی عالی برای اینستا بگیرید

هنگامی که به تنهایی و یا با دوستانتان سفر می کنید و سعی می کنید تصویر عالی برای شبکه های اجتماعی خود بگیرید، دائماً از اینکه از یک شخص غریبه یا شریک مسافرت خود بخواهید از شما عکس بگیرد موذب می شوید. آن دسته از ما که مزایای حضور در یک گروه از مردم می دانیم این نکته را متوجه می شویم: همیشه چندین مسافر همراهتان وجود دارند که مایل به گرفتن عکس های بی نظیر از شما باشند.
 سفر

3. آنها درک نخواهند کرد که بیدار شدن با یک آهنگ تکراری چه معنی دارد؟
در بسیاری از تورها، اولین آهنگی که صبح زود گوش می دهید در حالیست که در جاده هستید و صدای بلندش را برای کل سفر تنظیم کرده اند. بعد از اینکه هر روز در یک هفته یا بیشتر یک آهنگ تکراری را شنیده اید، دیگر نمی توانید دوباره آن را بشنوید.

سفر با تور همیشه مملو از خاطرات مهیج خواهد بود، زود هنگام بیدار شدن تا لحظه ای که با کسی از بخش دیگری از کشور – یا جهان دوست می شوید چگونه می توانید چنین چیزی را برای کسی که هرگز تجربه نکرده است توضیح دهید؟

4. آنها درک نمی کنند که چرا انجام کارهایی که هیچ کس دیگری انجام نمی دهد بسیار عالی است.
در طول تور، گاهی اوقات چیزهایی که هیچ مسافر انفرادی ای تاکنون ندیده است را تجربه می کنید. این تجربه می تواند تماشای مناظر در پشت ادویه های سریلانکا باشد، ورود زود هنگام به بهترین موزه های ایتالیا یا کارهای غیر معمول دیگری که ممکن است یک مسافر معمولی فرصتی نداشته باشد که بخشی از آن فعالیت باشد.
وقتی در حال مسافرت با دوستانی هستید که تا به حال سفر با تور را تجربه نکرده اند، ممکن است دریابید که حس شما کمی هیجانی تر از آنهاست – سعی کنید به آن ها آسان بگیرید، زیرا متوجه نخواهند شد که چیزی را از دست می دهند.
 سفر
5- آنها نمی توانند با آدم هایی از سراسر دنیا دوست شوند
احتمالاً بهترین قسمت تور بازگشت از سفر با دوستانی است که هرگز با آنها ملاقات نکرده اید، خاطراتی که با دوستان تور شما براساس تجربیات مشترک ایجاد می شود بسیار قوی هستند. وقتی در سراسر دنیا با مردم سفر می کنید، حتی افراد غریبه نیز فقط در یک روز می توانند بهترین دوستان شما شوند. با پایان یافتن سفر، نمی توانید زندگی خود را بدون این افراد تصور کنید!
اینگونه نیست که شما دوستان همسفرتان را بیشتر از دوستان خانگی دوست داشته باشید، اما ارتباط مجدد با دوستان خانگیتان پس از گذراندن روزهایی خوب و هیجان انگیز و تغییر زندگی بعد از تور گروهی با مسافران هم فکر می تواند دشوار باشد.

کازابلانکا، سفری که فراموش نخواهید کرد
ادامه مطلب

به خوبی می دانیم که دوست داشتن دوستانتان چقدر مهم است، حتی اگر آنها نفهمند که چرا نمی توانید در مورد چیزهایی که از زمان ترک آنها در سفر تجربه کرده اید، صحبت نکنید. اگر از ما سؤال کنید، تنها یک راه حل وجود دارد: دفعه بعدی که به تور می روید (و می دانید یک دفعه دیگر باید وجود داشته باشد!)، دوستتان را همراه خود ببرید.

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر