×

هنگام پرواز با بچه ها چه چیزی را در کیف دستی به داخل هواپیما ببرید

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲۸
دسته بندی راهنمای سفر
هنگام پرواز با بچه ها چه چیزی را در کیف دستی به داخل هواپیما ببرید
آیتم های ضروری برای هواپیما
آیا قرار است با کودکتان پرواز کنید؟ قبل از بستن چمدان، فکر کردن و تعیین وسائلی که در چمدانی که چک خواهد شود (که احتمالا هزینه حمل بار دارد) و چیزهایی که با خود به درون هواپیما می برید، بسیار حائز اهمیت است. با ایران هتل آنلاین همراه شوید تا در این مورد شما را راهنمایی کنیم.
پرواز با بچه ها
اسناد و ملزومات شخصی
مطمئن شوید که دسترسی آسانی به وسایل ضروری دارید:
کیف پول با کارت های اعتباری، پول نقد، کارت بیمه و کارت های عضویت در سفر
شناسنامه (گواهینامه رانندگی یا گذرنامه)
تلفن همراه
کارت سوار شدن (یا استفاده از اپلیکیشن خطوط هواپیمایی)
برنامه سفر (یا از اپلیکیشن Tripit استفاده کنید)
عینک و یا لنز طبی
وسائل با ارزش (جواهرات، دوربین)
تجهیزات الکترونیکی (لپ تاپ، تبلت و شارژرها
سوئیچ ماشین (در صورت ترک خودرو در پارکینگ فرودگاه)
لوازم کتاب خواندن
هر چیزی که اگر چمدانتان را گم کنید بدون آن نتوانید سفرتان را ادامه دهید
پرواز با بچه ها
برنامه ریزی ای برای سرگرم کردن کودک یا نوجوانتان داشته باشید
بچه های بزرگتر می توانند کتاب ها و سرگرمی های خود را انتخاب کنند و بردارند، اما به احتمال زیاد بچه های کوچکتر برای انتخاب فعالیت های سرگرم کننده در راه، نیاز به کمکتان دارند. هدف این است که کودکان در پرواز سرگرم، امیدوار و آرام باشند. چند پیشنهاد:
کتاب 
تجهیزات الکترونیکی (iPod، Kindle، تبلت و غیره) با هدفون واپلیکیشن ها یا فیلم های از پیش بارگذاری شده
مداد رنگی و کتاب رنگ آمیزی یا دفترچه یادداشت
بازی های قابل چاپ مسافرتی
چندین فعالیت جالب یا اسباب بازی از فروشگاه دلار
بطری های کوچک حباب
بچه ها را با این اسباب بازی ها و بازی هایی که بهتر است در سفر به همراه داشته باشید سرگرم کنید، که هم برای زمان طولانی پرواز و همچنین زمان های دیگر در طول سفر بسیار عالی هستند.
پرواز با کودکان
داروهای تجویزی
هنگام مسافرت همیشه داروهای خود را در کیف دستیتان حمل کنید که اگر چمدانتان در بار گم شود و یا با تاخیر به دستتان برسد مجبور نشوید داروخانه ای برای جایگزین کردن دارو بیابید. همچنین داروهای مسکنی را که ممکن است در پرواز نیاز داشته باشید را به همراه ببرید.
پرواز باکودکان
دستمال مرطوب ضد باکتری
حتی اگر یک آدم وسواسی باشید، بهتر است که از باکتری ها امن بمانید و شرمنده نشوید و برای پاک کردن هرچه بهتر دستمال مرطوب به همراه ببرید. وبسایت TravelMath تحقیقاتی در مورد کثیف ترین مکان ها در هواپیما و فرودگاه ها انجام داد. خانواده خود را عادت به انجام نظافت قبل از پرواز و نظافت تمام جداول، سطوح، کمربندهای ایمنی، دستشویی، کنترل های سیستم سرگرم و دریچه های، دهید.
پرواز با بچه ها
خرس طلایی، عروسک یا لوی
اگر فرزند شما می خواهد با عروسک مورد علاقه اش پرواز کند، او را برای گذر از گیت امنیتی آماده کنید. اگر پیش از آن توضیح دهید، عوامل TSA از عروسک عکس می گیرند و چند لحظه بعد آن را باز می گردانند.
بطری آب
بطری آب
با توجه به قانون 3-1-1 TSA و قوانین امنیتی فرودگاه، شما نمی توانید یک بطری آب کامل همراهتان ببرید. راه حل این است که بطری آب خالی را در کیف دستیتان قرار دهید و قبل از سوار شدن به هواپیما و بعد از گذر از گیت آن را در آب سردکن فرودگاه پر کنید. علاوه بر این میتوانید از بطری ها و قمقمه هایی که فضای زیادی اشغال نمی کنند استفاده کنید.
اسنک سالم
اسنک سالم برای هواپیما
خدمه پرواز احتمالا با یک نوشیدنی از شما در پرواز پذیرایی خواهند کرد، اما تنقلات شامل پذیرایی نمی شود. چندین نوع تنقلات خشک، سالم و قابل حمل را در زیپ پلاست بسته بندی کنید. قبل از خوردن، قراموش نکنید که از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست استفاده کنید.

چیزی برای جویدن یا خوردن
تا زمانی که بچه ها یاد بگیرند که چگونه در هنگام پرواز و فرود گوششان را پاپ کنند، ایده خوبی است که چیزی برای کمک به کاهش فشار گوششان همراهتان ببرید. برای نوزادان و کودکان نوپا، یک بطری یا فنجان معمولا کارساز است. بچه های بزرگ تر می توانند از بطری آب یا خوردن آبنبات استفاده کنند. برای بچه های بالای 3 سال، جویدن آدامس بهترین راه است.
پوشک
پوشک و لوازم کود
اگر با یک خردسال یا کودک نو پا پرواز می کنید، به تعداد لازم پوشک بچه و یا حتی یک بسته ی برای زمانی که با تاخیر سه ساعته ی پرواز مواجه می شوید با خود بردارید. ممکن است که نیاز به انجام کارهایی از جمله تغییر لباس نوزاد در صورت وقوع حادثه پیدا کنید. علاوه بر این برای موارد اضطراری یک دست لباس برای خودتان نیز بردارید.
گوش گیر
گوش گیر ها
آیا قصد دارید با یک خردسال سوار هواپیما شوید؟ خرید گوش گیر های یکبار مصرف را برای نزدیکترین افرادی که در اطراف شما قرار است بشینند را در برنامه داشته باشید. اگر کودک خردسالتان فریاد بزند یا گریه کند، این وسیله از استرس و خجالتتان می کاهد.
برای آرامش خاطر والدین، کارت پستال هایی برای تشکر و قدردانی از درک اطرافیان پس از یک پرواز طولانی و پر سر و صدا، وجود دارد که می توانند تهیه کنند و به آن ها هدیه دهند.
CARES Harness
CARES Harness
آیا یک کودک نوپا دارید؟ یکی از مواردی که می تواند در لیست وسائلتان قرار بگیرد CARS Harness است. این وسیله سبک است و به راحتی بسته بندی می شود و 15 ثانیه طول می کشد تا نصب شود. این حلقه شانه ها را از طریق کمربند ایمنی هواپیما نگه می دارد و فرزندتان را در ایمنی نگه می دارد در این صورت به صندلی مقابلش برخورد نخواهد کرد. FAA برای تمام لحظات سفر هوایی، از جمله پرواز و فرود، برای کودکان با وزن 22-44 پوند این وسیله را تایید می کند.
Ziploc
کیف Ziploc
چند کیسه خالی Zilploc درسایز متوسط می تواند در بسیاری از موارد برایتان مفید باشد. از آن ها برای ذخیره نوشیدنی های نیمه خورده، آدامس جویده شده، فنجان های کثیف، لباس های کودک خیس شده یا پوشک کثیف استفاده کنید.
Caribiners
Caribiners
این گیره های ارزان قیمت همیشه زمانی مفید هستند که دستان شما پر است ( دستان پدران و مادران تقریبا همیشه در فرودگاه پر است). یک یا دو از این گیره ها را برای اینکه بتوانید وسائل اضافی که کودکان بدون پیش بینی بر می دارند را به همراه داشته باشید.
یک خودکار را در کیسه حمل خود قرار دهید
آیا پروازی به مقصد بین المللی دارید؟ یک کارت فرود برای پر کردن در هواپیما وجود دارد که به این دلیل به خودکار نیاز پیدا خواهید کرد.
روسری بزرگ
روسری بزرگ
کابین هواپیما، بدون در نظر گرفتن فصل، می توانند خنک باشد. حمل پتوی شخصی آسان نیست و به تمیزی پتوهای شرکت های هواپیمایی هم اطمینانی نیست. راه حل این است که یک روسری بزرگ با جنس پشم، که می تواند به عنوان شال پوشیده شود یا در اطراف کودک خوابیده تان بپیچید به همراه ببرید.