خانه >> هتل ها >> سفرهای لحظه آخری با كمترین قیمت
سفرهای لحظه آخری با كمترین قیمت

سفرهای لحظه آخری با كمترین قیمت

خُب، شاید تغییری در برنامه هایتان به وجود آمده و یا شاید هم یك پاداش غیرمنتظره از طرف رئیس شركت به شما داده شده باشد. اما هر چه كه باشد، درست در موقعیتی قرار گرفته اید كه بایستی از میان گزینه های مختلف سفرهای لحظه آخری انتخاب كنید. اما هرچقدر كه بیشتر با هزینه های مربوط به سفرهای هوایی، اقامتگاه ها و غیره در طول جستجوی خود رو به رو می شوید، خواهید دید كه قیمت های عنوان شده چقدر عجیب و غریب هستند. آه، چرا سفر لحظه آخری باید تا این حد گران قیمت باشد؟
در فصول گرم سال، سفر به مناطق سردسیر می تواند بسیار لذتبخش باشد، بنابراین سری به وب سایت ایران هتل بزنید تا با توجه به پیشنهادات لحظه آخری داخلی بتوانید از شرایط مناسب و مقرون به صرفه رزرو هتل در تبریز در روزهای پیش رو بهره مند گردید.
شركت های فعال در صنعت گردشگری و مسافرت،‌ تمایل به ارائه خدمات لحظه آخری با قیمت های مناسب تر دارند تا مشتریان را، قبل از اینكه برنامه ریزی خاصی صورت داده باشند، تشویق به رزرو هر آنچه كه نیاز دارند، نمایند. این مسئله در اساس خود، به شركت های هواپیمائی و هتل ها این امكان و شانس را می دهد كه هزینه هایی را در صورت لغو رزرواسیون و یا تغییرات آن، كه البته كسر بزرگی از درآمدهای آن ها را تشكیل می دهد، از مشتریان اخذ نمایند.
بنابراین چگونه می توانید هزینه های غیرمنطقی را تحت كنترل در آورده و بدون پرداخت قیمت های عجیب و غیرعملی، به مسافرت بروید؟ در اینجا نكاتی برای شما ارائه می گردد.
هتل های مشهد به دلیل گردشگر پذیر بودن این شهر، معمولاً پیشنهادات خوبی را برای میهمانان و گردشگران ارائه می دهند؛ بنابراین كسب اطلاعات مربوطه در وب سایت ایران هتل، خالی از لطف نخواهد بود.
اپلیكیشن های مناسب و درست را در زمینه گردشگری و سفر دانلود نمایید
به معنای واقعی كلمه اپلیكیشن های موبایلی مفید و متعددی برای كاهش هزینه های ناشی از سفر در دسترس كاربران قرار دارند. برخی از این برنامه های كاربردی شامل فلایت دییل، سیكرت فلایینگ و فِیرنِس می باشند. تمام این اپلیكیشن ها دربردارنده پیشنهادات فوق العاده ای در زمینه سفرهای لحظه آخری هستند، به طوریكه بدون پرداخت هزینه های سنگین و قیمت های سر به فلك كشیده، می توانید از رزرو شدن قطعی صندلی اطمینان حاصل نمایید.

اگر سفرتان جنبه تفریحی دارد و امكان انعطاف پذیری در انتخاب تاریخ انجام سفر هوایی برایتان مقدور است، آنگاه به احتمال زیاد بر اساس تاریخ رزرواسیون، خرید خود را انجام خواهید داد. هنگام جستجو سعی كنید از فیلتر موضوعات مختلف استفاده نمایید (مانند جستجو بر اساس “هر تاریخی در آوریل”) تا لیست قیمت تمام پروازها به مقصد مورد نظر در محدوده زمانی مدنظر به نمایش دربیایند. این نوع جستجو می تواند منتهی به انتخاب گزینه هایی با حداقل قیمت در یك برنامه زمانبندی سفر مناسب گردد.
نگاهی به مزایای مرتبط با كارت اعتباری خود بیاندازید
اگر از كارت اعتباری استفاده می نمایید، احتمالاً مشتاق به استفاده از تمام مزایای ناشی از آن هستید. كارت های اعتباری ویژه مسافرت، در صورتی كه امتیازات كافی را كسب كرده باشید، می توانند تمام هزینه های مرتبط با سفر شما را تحت پوشش داشته باشند. بنابراین حتی در صورتی كه پرواز خود را زودتر از زمان مقرر رزرو كرده باشید و در نتیجه قیمت آن بیشتر باشد، شاید همچنان نیاز نباشد كه پول واقعی بابت این كار پرداخت نمایید (یعنی پرداخت از طریق پاداش ناشی از امتیازات موجود در كارت اعتباری انجام می گیرد).
1683378703 622 سفرهای لحظه آخری با كمترین قیمت
به طور مشابه، پرداخت هزینه ها با استفاده از كارت اعتباری در صورتی كه حتی امتیازات خاصی هم نداشته باشید، باز هم می تواند مفید واقع گردد. كارت های اعتباری كه مشخصاً به منظور استفاده در طول سفر به كار می روند، می توانند پول نقد (بازپرداخت نقدی)، امتیازات هدیه ای و برخی دیگر از پاداش های تشویقی موثر را كسب نمایند، به طوری كه در صورت عدم استفاده از این كارت ها و پرداخت با روش های دیگر، امكان بهره مندی از این امكانات میسر نمی گردید. به این ترتیب استفاده از كارت اعتباری برای پرداخت هزینه های گزاف ناشی از سفر، همچنان می تواند برای شما منافع خوبی را در پی داشته باشد.
بدانید كه در كجا اقامتگاه های مناسب را زیر نظر داشته باشید
زمانی كه نوبت به قیمت گذاری برای رزرواسیون های لحظه آخری می رسد، هتل ها هم به مانند شركت های هواپیمایی عمل می نمایند. هرچقدر به زمان مدنظرتان برای سفر نزدیك تر باشید، به همان میزان همه چیز گران قیمت تر خواهد بود. بنابراین به جای مراجعه مستقیم به هتل مد نظرتان برای رزرواسیون، سعی كنید از اپلیكیشن هایی همانند سیكرت اسكِیپس یا هتل تنایت استفاده نمایید. این دو برنامه كاربردی مبتنی بر تلفن همراه هر دو از یك مزیت یكسان برخوردار هستند – به شما كمك می كنند تا گزینه های مقرون به صرف و كم هزینه تری را در میان اقامتگاه ها بیابید، حتی اگر به دنبال انتخاب یك اتاق برای همین امشب باشید!
1683378703 642 سفرهای لحظه آخری با كمترین قیمت
در صورتی كه به دنبال چیزی مقرون به صرفه تر نسبت به موارد قبلی هستید، اقامتگاه های ارائه شده توسط شركت ایر بی. ان. بی. را مد نظر داشته باشید. مواقعی كه اصطلاحاً پیك زمانی سفر نباشد، برای میزبانان اقامتگاه های ایر بی. ان. بی. جزء مواقعی است كه می توان به راحتی در مورد تخفیفات با آنها مذاكره كرد. در صورتی كه هجوم مسافران برای این اقامتگاه ها وجود نداشته باشد، شرایط به شكلی مهیا است كه می توان قیمت های مقرون به صرفه ای را از آنها خواست و به این ترتیب آنها هم می توانند اتاق هایشان را پر از مسافر نمایند.
در پی تقسیم قیمت ها باشید
خیلی ها معتقدند كه هنگام برنامه ریزی برای سفر، بایستی همیشه قیمت و هزینه نیازمندی های مرتبط با سفر را به صورت جداگانه از ارائه دهندگان مختلف دریافت كنید تا بتوانید در نهایت با بهترین قیمت آنها را تهیه نمایید. به عنوان مثال، احتمال دارد كه پرواز خود را از طریق یك شركت مسافرتی و گردشگری رزرو نماید، سپس اقامتگاه، ماشین كرایه ای و بلیط مربوط به جاذبه های گردشگری را خودتان تهیه نمایید تا بتوانید موارد مذكور را با قیمت های پایین تر و مقرون به صرفه تر از دیگر شركت ها و ارائه دهندگان خدمات دریافت كنید. مطمئناً این كار نیازمند تلاش بیشتری است، اما در نهایت، هزینه های كل بسیار پایین تر آب می خورند.
1683378703 964 سفرهای لحظه آخری با كمترین قیمت
با این وجود شاید در تیتر مسافرت های لحظه آخری، حرفی از بهترین قیمت ها به میان نیامده باشد. فراموش نكنید كه در صورتی كه دیرتر از حد معمول كار رزرواسیون را انجام دهید، تمامی این ارائه دهندگان خدمات، قیمت ها را بالا می برند. پس حتی اگر شخصاً بگردید و تكه های پازل برنامه سفر را خودتان در كنار همدیگر بچینید، باز هم ضمانتی نیست كه حتماً در انتهای كار هزینه ها را به حداقل رسانده باشید. در عمل تهیه و خریدن یك پكیج – شامل سفر هوایی، اقامتگاه، خودروی كرایه ای و بلیط جاذبه های گردشگری – با هدف صرفه جویی در برخی هزینه ها، در واقع ممكن است تأثیر زیادی روی كمتر نمودن هزینه ها و بالطبع عدم رضایت درونی نداشته باشند.
انعطاف پذیر باشید!
اتخاذ رویكرد و طرز تفكر ” هر چه بادا باد ! ” – به خصوص اگر سفرتان، سفر تفریحی باشد – می تواند گزینه های بسیار زیادی را كه منجر به صرف هزینه های پایین تر گردند، در مقابل چشمانتان قرار دهد. به عنوان مثال، تصمیم گیری در مورد مقصد، زمان پرواز و اقامتگاه بر اساس قیمت ها و نه بر اساس مقصدی مشخص، می تواند به شما كمك كند تا خدمات مسافرتی را با حداقل قیمت برای زمان مد نظرتان دریافت نمایید.
1683378703 480 سفرهای لحظه آخری با كمترین قیمت
بعضی از مردم در نهایت بیشتر از آنچه می توانستند هزینه كنند، هزینه می كنند، چرا كه مصرانه روی آنچه كه تصمیم گرفته اند، پافشاری می نمایند. اما در صورتی كه تمایل داشته باشید كه پا روی راحت طلبی خود گذاشته و در میان گزینه های متفاوت و متنوع جستجو نمایید، به احتمال بسیار زیاد، در نهایت انتخاب هایی خواهید داشت كه اتفاقاً هزینه های زیادی را هم متوجه شما نخواهد كرد.
و یا از هوشتان استفاده كنید
برای كسانی كه با هدف تجارت و كسب و كار به سفر می روند، انعطاف پذیر ماندن بسیار كار دشواری می تواند باشد. اما با این وجود روش هایی وجود دارند كه می توانید برخی از هزینه ها را متحمل نشوید. بهترین روش برای انجام آن می تواند این باشد كه حداقل بعد از اینكه بلیط را خریدید، برنامه ریزی سفر را انجام دهید. یكشنبه ها و سه شنبه ها روزهایی هستند كه شركت های هواپیمائی، عموماً قیمت های پروازی را كاهش می دهند. تهیه بلیط در روزهای مزبور می تواند باعث شود تا در مقایسه با روزهای دیگر، هزینه هایی به مراتب پایین تر را بپردازید.
1683378703 909 سفرهای لحظه آخری با كمترین قیمت
به طور مشابه، این احتمال هم هست كه بخواهید روز خاصی را برای پرواز برگزینید. سه شنبه ها، چهارشنبه ها و شنبه ها بهترین روزهای هفته برای پرواز هستند، چرا كه مسافران كلاس بیزینس كه هزینه های بالایی پرداخت می نمایند، در این روزها از پرواز جا می مانند و بنابراین شركت های هواپیمائی قیمت ها را برای سوار كردن مسافرانی با بودجه های پایین تر، كاهش می دهند. از پرواز در روزهای دوشنبه و جمعه با هر قیمتی (برای دیگر موارد مرتبط با سفر) خودداری نمایید، چرا كه در این روزها قیمت ها به شدت بالا می روند.
پیشنهادات نهایی
گاهی اوقات، امكان برنامه ریزی از قبل تقریباً ناممكن است – حتی اگر شما بخواهید كه به كشوری بسیار دور سفر نمایید! حتی در چنین شرایطی، راه هایی وجود دارند كه می توانید در برخی از هزینه ها صرفه جویی نموده و به ازای هر ریال از هزینه ای كه انجام می دهید، بالاترین نفع را ببرید. دفعه بعدی كه به دنبال انتخاب از میان گزینه های لحظه آخری بودید، این نكات را به یاد داشته باشید.

چگونه بیمار شدن در زمان سفر می تواند زندگی ما را تغییر دهد؟
ادامه مطلب

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر