×

معرفی هتل داسیت تانی لاگونا در سنگاپور

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۱
معرفی هتل داسیت تانی لاگونا در سنگاپور
هتل داسیت تانی لاگونا در سنگاپور که در حقیقت قرار است امسال افتتاح شود در زمین ملی گلف لاگونا و کانتری کلاب واقع شده است و 10 دقیقه با اتومبیل از فرودگاه بین المللی چانگی و 15 دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد.
هتل-داسیت-تانی
این هتل دارای 198 اتاق و سوئیت است که با درایت خاصی طراحی شده اند و همچنین شامل هشت ویلا است که بازتاب کننده بهترین طراحی های مدرن آسیایی می باشند، رزرو هتل در این مکان لوکس کاملا مناسب برای داشتن یک سفر تجاری و تفریحی برای مهمانان می باشد و علاوه بر این ها در این هتل امکانات زیادی برای لذت بردن وجود دارد.
هتل-داسیت-تانی
امکانات این هتل عبارتند از: یک رستوران که غذای ملیت های مختلف را سرو می کند، رستوران باشگاه گلف نست ( Nest)، بار Legends، سالن غذا خوری دسیت، سالن ورزشی مجهز، استخر شنا و استخر کودکان، بار استخری و یک دستگاه گریل برای سالن غذاخوری آل فراسکو، سه زمین تنیس، یک زمین گلف و حمام آبگرم دسیت دوارانا.
هتل-داسیت-تانی
این هتل همچنین شامل یک اتاق برای جلسات هیئت امنا، دو اتاق جلسات، دو زمین چمنی بزرگ برای برگزای مراسم ها و انیک سالن رقص که گنجایش 650 میهمان را دارد و یک منطقه ساخته شده برای تماشای بازی گلف می باشد. میهمان همچنین می توانند از دسترسی آسان به دو زمین گلف که برگزار کننده مسابقات قهرمانی است، لذت ببرند.