لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> حمل و نقل >> زیباترین مسیرهای ریلی در طول فصل زمستان در آمریکای شمالی
زیباترین مسیرهای ریلی در طول فصل زمستان در آمریکای شمالی

زیباترین مسیرهای ریلی در طول فصل زمستان در آمریکای شمالی

زمستان می تواند فصل رویایی باشد، پس چرا این فصل در خانه بمانیم؟ و یا بدتر از آن، وقت خود را در قسمت امنیتی فرودگاه تلف کنیم؟ در عوض همه ی اینها ، قطار سواری در طول فصل زمستان روش عالی برای رسیدن به مقصد و نیز تماشای طبیعتی بی نظیر و بی بدیل خواهد بود.
مطمئنا سفر با قطار کمی بیشتر از سفر با هواپیما طول می کشد ولی مزایای آن قابل توجه است. هر کسی در ایالات متحده می تواند از قطار سواری در طول مسیری با نمای زیبا از کوهها، جزیره ها، رودخانه ها و جنگل لذت ببرد. قیمت بلیط قطار تقریبا مشابه قیمت بلیط هواپیماست و البته ممکن است کمتر هم باشد؛ اما با همین بلیط می توانید روی صندلی راحت تر نشسته و در جوی بهتر نسبت به هواپیما سفری راحت داشته باشید.

این سواری با تماشای منظره زیبا تنها مختص تابستان نیست؛ مسافرت با قطار در طول فصل زمستان هم لذت دارد. تماشای منظر پوشیده از برف و یخ، چه در نواحی شمال شرق، شمال غرب و یا غرب اوهایو تا کوههای راکی همگی دلپذیر است.
اگر حالتان خوب است بهتر است سفری هم به جنوب غرب آمریکا داشته باشید تا از چشم انداز صخره های قرمز گرند کانیون پوشیده از برف لذت برید و یا سفری در امتداد سواحل کالیفرنیا داشته و در کلان شهرهایی نظیر سان فرانسیسکو، ساکرامانتو و لس آنجلس توقف کنید تا از طبیعت زمستانی این مناطق نیز لذت ببرید.
و چه کسی می توان سفر به آلاسکا را فراموش کند؛ جایی که در کنار نوشیدن نوشیدنی خوش طعم و لذت از طبیعت زیبا می توانید عکسی زیبا برای پروفایل اینستاگرام خود هم از طبیعت وحشی پارک ملی دنالی بگیرید. و یا می توانید برای لذت بیشتر از طبیعت این فصل، سفری با اسکی در کوههای راکی کولورادو داشته باشید.
اما علاوه بر تفریحات سرگرم کننده و شهرهای زیبایی که در طول مسیر سفر با قطار با آن روبرو می شوید، طبیعت و چشم انداز بی نظیر چیز دیگری است. هنگام سفر با قطار مطمئنا شاهد تنوع طبیعت و زیبایی ایالات متحده خواهید بود و این خود سوغاتی بینظیر و بدون قیمتی است.

 

قطار Aurora Winter: آنکوریج، آلاسکا
این سفر 12 ساعته با قطار شما را از بزرگترین شهر آلاسکا، آنکوریج به فیربانکس خواهد برد. در طول مسیر می توانید از چشم انداز حیات وحش زیبای آلاسکا، از جزیر پیریستین گرفته تا کوههای پوشیده از برف و نیز تماشای حیات وحش زیبا و منحصربفرد منطقه همچون گوزنهای شمالی، خرس ها و کاریبوها لذت ببرید. نیازی نیست که از مناظر بی بدیل دنالی ( مک نیلی سابق، بلندترین قله در آمریکای شمالی) چیزی بگوییم. همچنین قطار توقف هایی کوتاه در واسیلا و تاکتینا هم خواهد داشت. این سفرها معمولا در ماههای نوامبر تا مارس برنامه ریزی می شود و در نتیجه زمان کافی برای بهره بردن از آن را خواهید داشت.

10 تفريح يخی در سرزمين برف و يخبندان
ادامه مطلب

Amtrak Yellowstone: Salt Lake City، اوتا
مبدا و مقصد این سفر 5 روزه Salt Lake City است که در ماههای نوامبر تا مارس هر سال برنامه ریزی می شود. چشمه های آبگرم و معدنی و خروجی های بخار از جمله زیبایی زمستانی این منطقه است. آبهای گرم و بخارها تضاد زیبایی با محیط برفی و یخی ایجاد می کند. نه تنها تماشای طبیعت وحشی این منطقه علی الخصوص گرگهای بومی آن آسان است بلکه با هجمه و شلوغی جمعیت برای لذت از طبیعت زیبا و نیز گرفتن شات اینستاگرامی زیبا هم روبرو نخواهید شد.

: شیکاگو، ایلینویس Empire Builder
زرق و برق و زیبایی غرب آمریکا تنها با یک بلیط قابل مشاهده است. با خروج از شیکاگو، عبور از ایلینویس، مینی پولیس/ سنت پائول، مینوسوتا و اسپوکان به چشم اندازی پوشیده از برف و یخ می رسید. فرقی نمی کند در کدام ایستگاه توقف داشته باشید، مطمئنا در تمامی آنها با منظره ای برفی روبرو می شوید که برای عکس گرفتن فوق العاده هستند. علاوه بر این، زیبایی دشت ها، کوهها، رودخانه ها و جزیره ها چشم اندازی بی نهایت زیباتر خلق می کنند. این سفر 46 ساعته با قطار در تمامی ایام سال انجام می شود.

مسیر ریلی باریک Durango & Silverton : دورانگو، کولورادو
Cascade Canyon در جنگل ملی سن جوآن مسیر کوهنوردی محبوبی در فصل تابستان است ولی در فصل بهار و زمستان، می توانید برای لذت از زیبایی طبیعی منطقه با قطار سفری به آنجا داشته باشید. این سفر سریع و 2 ساعته شما را به عمق 26 مایلی دره می برد تا شاهد بهترین چشم انداز بهت انگیز کولورادو باشید. خود دره بارها برای یافتن طلا و نقره مورد حفاری قرار گرفت ولی با این حال هنوز هم منظره های دره ارزش عکس گرفتن را دارد. این قطار روزانه در ماه های نوامبر تا می، حرکت می کند.

کشف زمستان کوههای راکی در سیاتل و کاناداک سیاتل ، واشنگتن
این سفر نه روزه از سیاتل، واشنگتن آغاز می شود و شما را تا مرز همسایه شمالی به پیش می برد. قطار در ونکوور، جاسپر، بانف،کالگاری و کانادا توقف خواهد داشت و مطمئنا وقت کافی برای لذت بردن از مناظر چشم گیر کوههای راکی کانادا را خواهید داشت. همچنین در طول سفر می توانید برای رسیدن به نوک کوه Sulphur سوار واگن های اسکی بر شوید. با وجود همه اینها شاهد طبیعت زمستانی زیبا و دست نخورده خواهید بود. این سفر در ماههای اکتبر تا آوریل هر سال صورت می پذیرد.

طعم خوش‌ سفرهای زمستانی
ادامه مطلب

قطار اسکی کولورادو؛ دنور،کولورادو
زمستان کولورادو بدون سفر به قصد اسکی معنایی ندارد( حتی اگر علاقه ای به اسکی نداشته باشید). این قطار سواری همراه با تماشای مناظری زیبا شما را به کوههای راکی کولورادو می رساند. شما می توانید در طول ماههای ژانویه تا مارس برای یک روز هفته، آخر هفته و یا حتی کل هفته با اسکی در این پارک زمستانی بپردازید. مدت اقامتتان در این تفریحگاه کاملا به خود شما بستگی دارد زیرا هر زمان بخواهید امکان برگشت به خانه برایتان مهیا است. این قطار تنها در آخر هفته ها و نیز دو جمعه اول هر ماه حرکت می کند بنابراین اگر می خواهید از این سفر و اسکی لذت ببرید بهتر است خیلی زود بلیط تهیه کنید.

قطار Napa Valley Wine: ناپا، کالیفرنیا
قطار سواری همراه با نوشیدنی لذت بخش تر است. شما می توانید این سفر را در هر زمان از سال رزرو کنید ولی بهترین زمان برای آن روز ولنتاین، تعطیلات و جشن سال نو است. البته این قطار در بارهای مختلفی چون Domaine Chandon، Robert Mondavi و Beringer توقف خواهد داشت. همچنین غذای خوبی هم در طول مسیر برایتان سرو می شود.

فرار از زمستان به گرند کانیون: شیکاگو، ایلینویس
اهالی قسمتهای غربی اوهایو و کوههای راکی می توانند از سرمای زمستانی به گشت و گذار در صحرایی زیبا پناه ببرند؛ گرچه دما در آنجا دقیقا شبیه به فصل داغ تابستان نخواهد بود ولی در طول مسیر از نواحی جنوب غربی آمریکا، از شیکاگو به فلگ استاف می رسید؛ جاییکه قبل از رسیدن به گرند کانیون می توانید از چشم انداز زیبای زمستانی آن لذت ببرید. پس از لذت بردن از طبیعت زیبا و آرام می توانید به خانه های خود برگردید. این سفر از ماههای نوامبر تا مارس هر سال برنامه ریزی می شود.

 

قطار مسیر ساحلی: سیاتی، واشنگتن
زیبایی زمستانی سواحل غربی را از دست ندهید. صرفا به این دلیل که این منطقه کمی گرمتر است به این معنی نیست که زیبایی زمستانی ندارد. نواحی آرام و زیبای شمال غربی، چشم اندازهای زیبایی از جنگل، دریاچه، رودخانه و برفهای انباشته شده روی کوههای دارد که برای علاقه مندان به زیبایی زمستان بسیار جذاب است. همچنین در طول مسیر کالیفرنیا تا لس آنجلس می توانید شاهد ذوب شدن برف ها نیز باشید. قبل از برگشت به سیاتل، زمانی را در لس آنجلس سپری کنید و از زمستان زیبای آن لذت ببرید. این مسیر در تمام ایام سال قابل دسترس است بنابراین هیچ زمان بدی برای رفتن به این سفر وجود ندارد ولی فصل زمستان آن کمی خاص تر است.

مجلل ترین مقاصد اسکی در تعطیلات زمستانی
ادامه مطلب

Snow Zephyr، شیکاگو، ایلینویس
اگر می خواهید از نهایت شکوه و تنوع طبیعی آمریکا در زمستان لذت ببرید، جایی بهتر از Snow Zephyr پیدا نمی کنید؛ در این سفر 5 روزه از شیکاگو به سنفرانسیسکو شاهد همه نوع چشم انداز آمریکایی خواهید بود؛ از دشت های بزرگ گرفته تا کوههای پوشیده از یخ و برف از جمله این مناظر است. در طول مسیر نمایی زیبا از کوههای راکی و سیرا نوادا خودنمایی می کند. این مسیر هر روز در ماههای نوامبر تا مارس قابل دسترس است.

 

قطار Amtrak Adirondack: نیویورک سیتی، نیویورک
این سفر هر روزه از نیویورک سیتی شروع و پس از عبور از آلبانی به مونت رئال می رود؛ این قطار مستقیما شما را به Adirondacks نیویورک می رساند؛ جاییکه در آن عاشقان برف محصور قله های یخی و درختان سفید پوشیده از برف می شوند. بر اساس نظر سنجی وبسایت Amtrak، این مسیر در میان ده مسیر ریلی زیبای جهان قرار گرفته است و دلیل آن هم کاملا واضح است. خوشبختانه این سفر تنها محدود به زمان خاصی نیست و در طول تمامی روزهای سال می توانید آن را رزرو کنید.

قطار اکسپرس Ethan Allen: نیویورک سیتی، نیویورک
اهالی نیویورک شانس این را دارند که در تمامی روزهای سال هر زمان بخواهند با قطار از شلوغی شهر فرار کنند ولی زیباترین فصل برای این سفر فصل زمستان است. این قطار اکسپرس از نیویورک سیتی به اوتلند، ورمونت و آلبانی می رود. شما می توانید از نهایت زیبایی دره هادسون با چشم اندازی از برف های تازه و سفید در طول فصل های سرد لذت ببرید؛ علاقه مندان به برف مطمئنا این سفر را از دست نمی دهند خصوصا اگر بخواهند از شلوغی شهرها به جایی آرام پناه ببرند.
بنابراین بهتر است با وبسایت رزرو هتل ایران هتل آنلاین هوشمندانه سفر کنید و با کسب اطلاعات لازم از تعطیلات زمستانی خود هم لذت ببرید.

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر