خانه >> هتل ها >> 10 هتل و مجتمع تفريحی برتر هيلتون در فلوريدا
10 هتل و مجتمع تفريحی برتر هيلتون در فلوريدا

10 هتل و مجتمع تفريحی برتر هيلتون در فلوريدا

هیلتون یكی از معتبرترین برندهای صنعت هتلداری در جهان است كه امكانات اقامتگاهی استوار و مجللی را برای میهمانان خود فراهم می آورد. زمانی كه به یكی از شعب این هتل در سراسر جهان مراجعه می نمایید، به این مسئله واقف هستید كه چه می خواهید و این موضوع باعث می شود كه فشار روانی بسیاری از مسافرت های شما حذف شود. سواحل زیبای فلوریدا و جزایر معروف آن برای هیلتون غریبه نیست، بدین معنی كه برخی از شگفت انگیزترین و جذاب ترین مكان ها را در ایالت آفتاب احداث نموده است. بنابراین وسایل و لباس شنای خود را بردارید و به یكی از دوست داشتنی ترین هتل های هیلتون در فلوریدا سری بزنید. با نزدیك شدن به فصل گرما، برای آشنایی با مجتمع های تفریحی و اسپا در ایران، می توانید به وب سایت های رزرو آنلاین هتل مراجعه كرده و اطلاعات مفیدی در این باره كسب كنید.
مجتمع تفریحی و اسپای هیلتون ساندستین گُلف
این شعبه نمادین از هتل های زنجیره ای هیلتون كه در فاصله نزدیكی از دِستین در بخش شمال غربی فلوریدا واقع شده است، تنوعی از غذاها مانند صبحانه های پربار، رستوران سوشی و برگرهای آبدار و خوشمزه را در بر دارد كه به میهمانان اجازه می دهد كه بدون نیاز به ترك كردن مجتمع، تمام طول روز را به استراحت و خوشگذرانی بپردازند – همچنین كافه استارباكس نیز در داخل مجتمع شعبه دارد. یك استخر هندسی و یك فضای بالكنی هم در این مجتمع تعبیه شده كه چشم اندازهایی رو به آب های خلیج آكوا دارد و در صورتیكه نیاز به نوشیدنی داشته باشید، كاركنان در حال عبور به میهمانان در این بخش نوشیدنی ارائه می دهند. مراكز خرید و برترین جاذبه های گردشگری در دِستین در فاصله كمی قرار داشته و به راحتی با قطار قابل دسترس هستند؛ در نتیجه بدون خودرو به این مكان ها رفته و لذت ببرید.
مجتمع تفریحی و اسپای ساحلی هیلتون ماركو آیلند
Hilton Marco Island Beach Resort and Spa
ماركو آیلند كه در بخش جنوبی و نزدیك به میامی اما در ناحیه خلیجی واقع شده است، قطعه زمینی بهشت مانند از فلوریدا است كه توسط برخی از كانال ها و تالاب ها احاطه شده است. این هتل كه در میان نخلستانی زیبا قرار گرفته است، با داشتن آب و هوایی استوایی، هم باشكوه به نظر می رسد و هم آرامش بخش. اتاق های آن با یك احساس خوشایند به طرز درخشانی بازسازی شده و میز توالت های عجیب و غریب و وان های جذاب در حمام ها احساس حضور در یك اسپا را به میهمانان القا می نماید. برای دریافت یك ماساژ كامل عضلانی می توانید به اسپای اصلی مجتمع مراجعه كرده و سپس به استخر آب گرم و درمانی آن كه چشم اندازی رو به اقیانوس دارد، بروید.
هیلتون اورلاندو
Hilton Orlando
این هتل حیرت انگیز با داشتن یك رودخانه آرام و اتاق هایی دنج و راحت كامل شده است – آیا بهتر از این می شود؟ بله، امكانش وجود دارد، چرا كه این مجتمع با دیزنی ورلد كه در آن رویاها لباس حقیقت به تن می كنند،‌ تنها چند دقیقه فاصله دارد. این مكان انتخابی شگفت انگیز برای كودكان است، مجتمعی كه دارای سرسره های آبی، استخر تفریحی برای آب بازی و بخش های سرگرم كننده دیگر است. هفت مكان ویژه صرف غذا در این مجتمع تفریحی احداث شده اند، از رستوران هایی با غذاهای معمولی و سریع تا رستوران هایی لوكس. غذاخوری های این هتل بازه ای متفاوت از غذاخوری های معمولی تا رستوران های مجلل را در بر دارد.
مجتمع تفریحی ساحلی هیلتون فورت لادردیل
Hilton Fort Lauderdale Beach Resort
شاید شما نیاز به مكانی داشته باشید كه پیش از سوار شدن به یك كشتی تفریحی، در آن استراحتی داشته باشید و یا فقط بخواهید كه گشتی در منطقه بزنید – این شعبه از هتل هیلتون یكی از بهترین مكان ها برای اقامت در شهر فورت لادردیل است. از استخر بزرگ این مجتمع چشم اندازهایی بدون مانع و مستقیم از ساحل شمالی قابل دسترسی است، چه به هنگام استراحت در بخش بالكنی و آفتاب گیر آن و چه از داخل استخر جكوزی. همچنین سه رستوران احداث شده اند، اما ستاره این مجتمع نشان می دهد كه مجتمع هیلتون فورت لادردیل دارای یك اسپا همراه با امكان استفاده از یك استخر رو باز در بین ماساژها و درمان ها برای میهمانان می باشد.
مجتمع تفریحی ساحلی دیپلمات، هالیوود كاریو كالكشن هیلتون
The Diplomat Beach Resort Hollywood
منطقه هالیوود دقیقاً در بالاسر میامی قرار دارد و قطعاً سبك خاص خود و منطقه ای زیبا برای پیاده روی همراه با بستنی فروشی ها، فروشگاه های سوغات و رستوران های فراوانی را در بر دارد. اما شاید هرگز دلتان نخواهد كه استخر تالابی شكل آن را كه دارای انواع خدمات كنار آبی و كلبه های كرایه كردنی است، ترك كنید. یك استخر دیگر بالاتر از سطح زمین قرار دارد كه باعث شده فضایی در زیر سایه به وجود آمده در كنار آن برای استراحت به وجود بیاید – و همچنین آبشارهایی نیز از كناره های آن ایجاد شده اند. مكانی عالی برای صرف غذا نیز در آنجا احداث شده و البته شما دقیقاً در كنار ساحل حضور دارید.
مجتمع تفریحی روبه اقیانوس هیلتون كوكوا
Hilton Cocoa Beach Oceanfront
مجتمع تفریحی ساحلی كوكوا در بخش ساحلی ایالت، كنار اقیانوس اطلس و در منطقه ای جدا یافته احداث گردیده است. این هتل به خاطر مجموعه ای به نام مركز فضایی كِنِدی، برای كسانی كه علاقه مند به فعالیت های ناسا و نیز مناطق ساحلی هستند، بسیار جذاب است. این شعبه از هتل های زنجیره ای هیلتون، با داشتن انواع طرح ها و تِم ها به رنگ های تیره، از نظر زیبایی شناسی حرفی برای گفتن دارد. محل غذاخوری، به خصوص بوفه صرف صبحانه، بسیار مورد توجه و تحسین مسافران قرار گرفته است.
هیلتون نپلز
هر كسی كه چند روزی را در نپلز سپری كرده باشد، می تواند عنوان كند كه احساسی جادویی در این منطقه وجود داشته و جاذبه های گردشگری بسیاری برای دیدن دارد. در عین اینكه مجتمعی لوكس و مجلل است، در گذرگاه طبیعی آن كه با انواع چراغ ها و درختان به نظر درخشان می رسد، بازه ای متنوع از رستوران ها و فروشگاه ها نیز پذیرای مسافران و میهمانان هستند. مجموعه هیلتون نپلز نیز با سبك و سیاقی دلنشین و امكاناتی ظریف و شیك، همان احساس سحر و جادوی دهكده ای كه در آن قرار دارد را به میهمانان انتقال می دهد. استخر آن با اینكه نسبت به برخی از استخرها كوچك تر می باشد، اما با داشتن یك آبشار سنگی در لبه آن،‌ حالتی عجیب و جالب به خود گرفته است. كاركنان امكانات مورد نیاز تا ساحل را برای میهمانان فراهم می آورند،‌ امكاناتی مانند اتوبوس ها، حوله ها،‌ صندلی ها و چترهای آفتاب گیر.
مجتمع هیلتون كابانا در ساحل میامی
البته یك هتل هیلتون در این دهكده جالب توجه فلوریدا وجود دارد و، خُب، آن میامی است. با حضور در این مجتمع مدرن و رنگارنگ، به محض ورود به منطقه خیابان كولینز احساس عجیب و خوشایندی به شما دست می دهد. به رستوران ها و مراكز خرید مشهور اطراف مجتمع بروید، در استخر مجتمع از اوقات خود لذت ببرید و یا در كافه بیرونی با نوشیدن یك نوشیدنی خوشمزه به استراحت بپردازید. این مكان همه آنچه را كه شما برای داشتن یك تجربه كامل از میامی نیاز دارید، در اختیار شما می گذارد.

مجتمع تفریحی و اسپای ساحلی هیلتون كلییر واتر

در این جزیره مرزی كه درست در نزدیكی شهر تامپا قرار دارد، مجتمع تفریحی و اسپای ساحلی هیلتون كلییر واتر احداث شده است و سواحل این منطقه شن هایی همانند شكر و آبی درخشان را دارا می باشند. استخرها لوكس و مجلل بوده و خدمات غذا و خوراكی نیز بسیار درجه یك و اعلی است.
هلتون تامپا داون تاون
Hilton Clearwater Beach Resort and Spa

هتل درجه یك و بوتیك هیلتون تامپا داون تاون، دارای یك فضای بالكنی بسیار زیبا همراه با استخر و جكوزی روی پشت بام ساختمان است. برای خنك شدن در هوای گرم تابستانی، این مجتمع، مكانی عالی در دهكده است. با حضور در این مجموعه كه با دیگر تجارب معمولی ساحلی در فلوریدا متفاوت است،‌ امكان تنفس هوایی تازه و با طراوت فراهم است. با وجود كافی شاپ ها، كافه ها و رستوران های عالی با سرآشپزهای ماهر در داخل مجتمع، از نظر امكانات خوشمزه و تفریحی هیچ كمبودی وجود ندارد. آوردن صبحانه به اتاق شما، یك عمل رمانتیك فوق العاده است و ساندویچ های تخم مرغ آنها بسیار خوش طعم و باور نكردنی هستند. چه كسی باور می كند كه یكی از برترین شعب هتل هیلتون در ایالت فلوریدا، ساحلی نباشد؟

معرفی هتل های لوکس تبریز
ادامه مطلب

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر