لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> حمل و نقل >> رتبه بندی 20 هواپیمایی بین المللی دوستدار حیوانات خانگی
رتبه بندی 20 هواپیمایی بین المللی دوستدار حیوانات خانگی

رتبه بندی 20 هواپیمایی بین المللی دوستدار حیوانات خانگی

سفر با حیوانات خانگی می تواند گیج کننده و استرس زا باشد، به ویژه اگر این اولین بار است که با دوست خزدارتان پرواز می کنید. بهتر است بگوییم، نیازی به جنگ نیست. ده ها شرکت هواپیمایی در سراسر جهان وجود دارند که به شما کمک می کنند تجربه ای بدون استرس و لذت بخش داشته باشید- تنها نیاز است بدانید که از کدام شرکت هواپیمایی بلیط رزرو کنید.

اگر قرار است با یک سگ کوچک بازیگوش یا یک بچه گربه ی تنبل یا حیوانی که به شما خدمت می کند (مانند برخی از سگ ها که به نابینایان کمک می کنند)، سفر کنید، با ایران هتل آنلاین که در این مقاله 20 شرکت هواپیمایی برتر که باید هنگام پرواز یا سفر با حیوان خانگیتان باید در نظر داشته باشید را به شما معرفی می کند، همراه باشید.
توجه: در هنگام سفر با حیوانات خانگی بهتر است بدانید که بسیاری از خطوط هوایی محدودیت هایی در نوع نژاد، مقصد و ذخیره سازی دارند. در حالی که درک این قوانین دشوار است، خطوط هوایی غالباً مقررات دولتی و رویه های ایمنی را بلا استثنا رعایت می کنند. این خط مشی ها نیز در هر زمان ممکن است تغییر کنند و امنیت و رفاه حیوان خانگی شما همیشه نگرانی شماره یک است.

1. هواپیمایی آمریکا
به عنوان بزرگترین خط هوایی جهان، هواپیمایی آمریکا نیز یکی از دوستداران حیوانات خانگی است. برای پروازهای کوتاه، به صاحبان حیوانات اجازه داده می شود که در طول پرواز آن ها را در یک محفظه ی کوچک در زیر صندلی در کنار خودشان نگه داری کنند.
برای پروازهای طولانی مدت، حیوانات خانگی باید به عنوان محموله مورد بررسی قرار گیرند تا اطمینان حاصل شود که در هنگام پرواز در مسافت های طولانی از آنها به درستی مراقبت می شود. هزینه ها بسته به پرواز شما و اندازه حیوان خانگی شما متفاوت است، اما نگران نباشید، این هواپیمایی از نظر مسافرت با حیوانات خانگی دارای ده ها نظر مثبت است، بنابراین این قیمت ارزشش را دارد.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 125 دلار – 200 دلار
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله

حیوانات: گربه ها، سگ ها، حیوانات خدماتی

2. هواپیمایی JetBlue
JetBlue شاید یکی از حیوان دوست ترین خطوط هوایی باشد که به مسافران پشمالویش برنامه های مخصوص به خودشان را ارائه می دهد! برنامه ی JetPaws یک محفظه ی مخصوص حمل حیوانات، لیستی از نکات مربوط به مدیریت حیوان خانگی هنگام سفر و 300 نکته TrueBlue را برای صاحبانشان فراهم می کند.
با وجود پرداخت هزینه ی 100 دلاری، انتخاب این شرکت هواپیمایی، در هنگام گشت و گذار در تمامی مسیرها، با دوست چهار پایتان، گزینه ای مقرون به صرفه خواهد بود. شما و حیوانات خانگیتان با وجود برخورداری از وسایل کمکی برای حیوانات خانگی و کمک های اضافی، مطمئنا با خیال راحت و آسوده از نقطه A به نقطه B می رسید.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 100 دلار و بالاتر
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ خیر
حیوانات: گربه ها، سگ ها، حیوانات خدماتی
1683187179 515 رتبه بندی 20 هواپیمایی بین المللی دوستدار حیوانات خانگی
3. هواپیمایی کانادا
پروازهایی را به شهرهای سراسر جهان، از پکن به پاریس و تقریباً از هر شهر بزرگی به هر شهر بزرگ دیگری که بتوانید فکر کنید را ارائه می دهد. ایر کانادا برای سفر با حیوانات خانگی نیز بسیار مناسب است. اگر تا30 دقیقه قبل از پرواز برسید و حیوان خانگی خود را در حامل خود گیر کرده باشید، اجازه دارند با شما در کابین سفر کنند.
برای حفظ امنیت و راحتی سگ های بزرگتر در هنگام پرواز، آنها را در قسمت بار هواپیما می پذیرند. بسته به پرواز و حیوان خانگی شما قیمتها از 50 تا 118 دلار متغیر است، بنابراین پرواز با این شرکت هواپیمایی مطمئناً یک گزینه مقرون به صرفه و بسیار مناسب در سطح جهان است.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 50 دلار و بالاتر
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله

حیوانات: گربه ها، سگ ها، حیوانات خدماتی

4- دلتا
با پرواز به بیش از 60 کشور در سراسر جهان، وقتی با Delta پرواز می کنید، شما و حیوان خانگیتان می توانید مسیری طولانی را طی کنید و اگر در داخل کشور پرواز می کنید، پرندگان خانگی نیز اجازه ی پرواز دارند و خوشحال می شوند! مانند اکثر خطوط هوایی دوستدار حیوانات اهلی، حیوانات اهلی کوچک می توانند با مسافران داخل کابین سوار شوند، در حالی که سگ های بزرگتر برای امنیت و راحتی خود، باید در قسمت بار سوار شوند.
قیمت ها بسته به مقصدتان از 75 تا 200 دلار متغیر است، بنابراین پرداخت این هزینه برای کیف پولتان خیلی سخت نیست.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 75 دلار و بالاتر
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله

حیوانات: گربه ها، سگ ها، حیوانات خدماتی، پرندگان خانگی
1683187179 663 رتبه بندی 20 هواپیمایی بین المللی دوستدار حیوانات خانگی

5. هواپیمایی هند
اگر حیوان خانگیتان به طور صحیح قلاب زده شود و مدارک لازم و کارت واکسیناسیون معتبری را با خود به همراه داشته باشید، می توانید با هواپیمایی هند به سفر بروید. اما محدودیت هایی نیز وجود دارد. اینکه حیوان خانگی را نمی توان مانند چمدان دستی به داخل کابین پرواز برد. برای پرواز با حیوان خانگی باید هزینه اضافی پرداخت شود و بسته به این که به کدام کشور سفر می کنید، هزینه های آن متفاوت است.
گفته می شود، این خط هوایی برای سفر با حیوانات بسیار مناسب است و به سختی تلاش می کند تا همه مهمانان (حتی آنهایی که خزدار هستند) راحت باشند.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: متفاوت است
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله

حیوانات: گربه ها، سگ ها، حیوانات خدماتی، پرندگان خانگی

6. شرکت هواپیمایی ایرفرانس
ایرفرانس اجازه می دهد حیوانات اهلی را به مقصد های بین المللی و داخلی ببرید. بنابراین، اگر یک تور اروپایی در لیست علاقه مندی های شما قرار داشته باشد، پرواز های این شرکت قطعاً می تواند به شما کمک شایانی کند. آنها از شما مس خواهند که با یک ظرف حیوان خانگی تأیید شده سفر کنید و از یک کیف قابل انعطاف به جای پلاستیک استفاده کنید.
به دلایل ایمنی، جعبه در داخل کابین پذیرفته نمی شود اما نگهداری آن ها را در قسمت بار مجاز است. قیمت ها بین 30 تا 200 یورو بسته به نوع حیوان خانگی و مقصدتان متفاوت است.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 30 یورو و بالاتر
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله

حیوانات: گربه ها، سگ ها، حیوانات خدماتی
1683187180 833 رتبه بندی 20 هواپیمایی بین المللی دوستدار حیوانات خانگی

7. هواپیمایی بین المللی سویس
به نقل از وب سایت خود این شرکت، شرکت هواپیمایی بین المللی سوئیس مفتخر است بگوید که “مسافران می توانند حیوان خانگی خود را در هر مسیری با خود ببرند.” مسافران می توانند حداکثر دو حیوان خانگی را با خود به همراه ببرند در صورتی که در ظرف حمل و یا جعبه ی مناسب قرار داده شوند و برای سفر خطرناک و نامناسب نباشند. نکته ی جالب تر اینکه، این هواپیمایی اجازه می دهد تا انواع خرگوش ها را نیز به همراه ببرید، اما این حیوان در قسمت بار سوار خواهد شد نه در کابین.
بنابراین، حیوان خانگیتان هر نوع خرگوشی که باشد، ایده ی خوبی است که با آن به سفر بروید!
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 60 دلار و بالاتر
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله
حیوانات: گربه ها، سگ ها، انواع خرگوش ها، سگ های خدماتی

با بزرگ ترین و بهترین باغ وحش های جهان آشنا شوید!
ادامه مطلب

8. شرکت هواپیمایی ترکیه
Turkish Airlines سفر با حیوانات خانگی را بسیار آسان می کند، تا زمانی که مستندات لازم را داشته باشید و واکسن ها به روز باشند این امکان برای شما فراهم است. گربه ها، سگ ها و پرندگان، مادامی که همیشه در محفظه ی خود باقی بمانند مجاز به سفر در کابین پرواز هستند.
اگر شما با دو حیوان خانگی کوچک سفر می کنید، اگر در یک محفظه باشند و با یکدیگر آشنا باشند و دوستانه رفتار کنند مجوز ورود به پرواز را دارند. بسته به پرواز، نوع حیوان خانگی و محفظه ی نگهداریش، هزینه های به همراه بردنشان از 70 TRY به 170 TRY متغیر است.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 70 TRY و بالاتر
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله

حیوانات: گربه ها، سگ ها، پرندگان، حیوانات خدماتی
1683187180 439 رتبه بندی 20 هواپیمایی بین المللی دوستدار حیوانات خانگی

9. خطوط هوایی Frontier
شرکت هواپیمایی Frontier واقعاً معتقد است که حیوانات خانگی جزئی از خانواده هستند، بنابراین آنها مسافت اضافی را طی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که می توانید با حیوانات خانگیتان به راحتی سفر کنید. در حقیقت، این هواپیمایی از به همراه بردن سگ، گربه، خرگوش، خوکچه هندی، همستر و پرندگان در پروازهای داخلیش استقبال می کند.
در پروازهای بین المللی از سگ و گربه نیز استقبال می شود. بعلاوه، با هزینه تنها 75 دلار، مجبور نیستید یک بانک را برای گردش با حیوان خانگی خود جدا کنید، تفاوتی ندارد که حیوان خانگیتان چقدر کوچک باشد.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 75 دلار
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ نه

حیوانات: سگ، گربه، خرگوش، خوکچه هندی، همستر، پرندگان، حیوانات خدماتی

10. هواپیمایی لوفت هانزا
شرکت هواپیمایی لوفت هانزا بسیار خوشحال است که به شما کمک می کند تا با گربه، سگ یا خرگوش تان به تعدادی مقصد در سراسر جهان سفر کنید. تا زمانی که راحت جا بگیرند، دو حیوان خانگی بدون هیچ گونه هزینه اضافی می توانند در یک محفظه سفر کنند و سگ های بزرگتر به راحتی در داخل قسمت بار سوار خواهند شد.
با شروع قیمت ها از 55 یورو، شما و حیوان خانگیتان می توانید به جایی برسید که کمتر می روید، بدون آنکه آسایش و امنیتتان را به خطر بیندازید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد پرواز با حیوانات و خط مشی این شرکت هواپیمایی را در وبسایت رسمی اش بخوانید.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 55 یورو و بالاتر
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله
حیوانات: گربه ها، سگ ها، خرگوش ها، خرگوش ها، حیوانات خدماتی
1683187180 204 رتبه بندی 20 هواپیمایی بین المللی دوستدار حیوانات خانگی
11. شرکت هواپیمایی آئروفلوت Aeroflot
این خط هوایی روسی به طور قطع، گسترده ترین سیاست های مربوط به حیوانات خانگی را داراست. بسته به اندازه و نژاد آنها، گربه ها، سگ ها و پرندگان، مجاز به پرواز در داخل کابین و قسمت بار هستند تا زمانی که مدارک و ظروف صحیحی استفاده کنند. علاوه بر این، polecats، ferrets، meerkats، foxec foxec، lorises، جوجه تیغی ، خرگوش کوچک لوپ و marmosets نیز اگر اهلی باشند، مجاز به پرواز هستند.
بنابراین، به نظر می رسد که تقریباً از هر حیوانی در این شرکت استقبال می شود.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 87 دلار به بالا، بسته به اندازه ی محفظه
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله

حیوانات: لیست کاملاً گسترده است. سایت رسمی این شرکت را بررسی کنید.

12. شرکت هواپیمایی TAP Air Portugal
اگر به سفر به لیسبون فکر می کنید با TAP پرواز کنید تا از حیوان خانگیتان به اندازه ی کافی محافظت کنید! این شرکت مادامی که مالک، اسناد معتبری را ارائه دهد و محفظه ایمن تلقی شود، از پرواز سگ ها و گربه ها در داخل کابین یا بار استقبال می کند.
از مالکان نیز خواسته می شود کمی زودتر از حد معمول به فرودگاه برسند، در این صورت کارکنان شرکت هواپیمایی می توانند اطمینان حاصل کنند که حیوان در حامل خود راحت و ایمن است. هزینه ها مقرون به صرفه است و از 35 یورو برای پروازهای داخلی و 150 یورو برای سفرهای بین قاره ای شروع می شود.
هزینه ی به همراه بردن حیوان خانگی: 35 یورو و بالاتر
آیا اجازه ی ورود به کابین دارد؟ بله
آیا اجازه ی ورود به بار دارد؟ بله
حیوانات: گربه ها، سگ ها، حیوانات خدماتی

سفر لوکس افسانه ای با شرکت هواپیمایی امارات
ادامه مطلب

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر