×

۱۰ مقصد رمانتیک برای طرفداران سفرهای شهری

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۲۱
۱۰ مقصد رمانتیک برای طرفداران سفرهای شهری
شهرها معمولا مکان های عاشقانه ای نیستند- در جزایر گرمسیری تراکم ترافیک وجود ندارد و نور آفتاب، مه را می شکند. اما هوشمندانه سفر کنید. ساکنین سیاره ی تنهای ما تمام تدارکات هیجان انگیز و رمانتیک را در شهرهای محل سکونتشان انجام داده اند. پس منتظر چه هستید؟ دست همسرتان را بگیرید و به یکی از این مقاصد رمانتیک شهری بروید.
Washington, DC
اکتشاف واشنگتن دی سی، پایتخت داستان های عاشقانه
با در نظر گرفتن همه مواردی که در پایتخت ایالت متحده وجود دارد، ممکن است تصور کنید که اینجا وقت زیادی برای عاشقی وجود ندارد ولی واشنگتن دی سی یک شهر زیبا با پارک های پر از گل، پل های پیچ خورده، پیاده روهای ساحلی و رستوران های دلپذیر است. در روزهای آفتابی، تدارکات لازم را خریداری کنید و سپس برای یک پیک نیک ساحلی به اسکله ی هینز پوینت بروید. غروب آفتاب را از عرشه ی آرلینگتون در ارتفاع بالا تماشا کنید.
پول خرج کردن: در هتل واشنگتن کوچک که در بیرون شهر هست، برای دو نفر شام رزرو کنید.
قرار ملاقات ارزان؟ در نزدیکی غروب آفتاب، اطراف مال ملی قدم بزنید تا  از درخشش ساختمان سنگ مرمر سفید در نوری کم، لذت ببرید.
Seville
با همسرتان در شهر سویا قدم بزنید
به عنوان رمانتیک ترین شهر اسپانیا شناخته می شود. آفتاب سویا که در تمام سال وجود دارد، به این معنی است که شما همیشه می توانید بیرون باشید- در میدان های زیبا، پاسیوهای جاسمین و پشت بام و بارهای بی نظیر. تراس بار هتل دونیا ماریا را در غروب آفتاب امتحان کنید و به برج ژیرالدا نگاه کنید.
در تابستان، هیچ چیز نمی تواند مثل یک کنسرت در فضای باز در باغ های کاخ آلکاراز باشد. در حالی که یک گزینه ی دیگر برای خوش گذراندن می تواند اجاره کردن یک قایق پارویی بر روی کانال در پلازا اسپانیای جذاب با پل های آجریش باشد.
پول خرج کردن: برای سفر رودخانه ای شخصی خود، یک قایق الکتریکی اجاره کنید.
قرار ملاقات ارزان؟ برای داشتن چشم اندازی زیبا از شهر به بلندی های لاس ستاس بروید.
Marrakesh
بگذارید قلب ها در شهر قرمز مراکش مسابقه بدهند
نورهای جادویی، صدها خانه های قدیمی مراکشی و محیطی با شب های عربی، مراکش را به یک نقطه ی بی نقص برای یک ماجراجویی عاشقانه تبدیل می کند. یک میز دو نفره در نزدیکی صحرای آگافای رزرو کنید و خورشید را به هنگام غروب تماشا کنید. قبل از اینکه برای خوابیدن به چادر خود بروید، به تماشای ستاره های آسمان بنشینید.
اهل چادر زدن نیستید؟ یک خانه ی محلی لوکس را انتخاب کنید و برنامه ریزی کنید که صبح زود بیدار شوید تا اولین اشعه هایی که از پشت کوه های اطلس ساتع می شود را در یک بالن سواری با بالن هوای داغ که توسط شرکت سیل دفریک برنامه ریزی شده است ببینید.
پول خرج کردن: به حمام زوج ها در رویال منصور بروید. صاحب این مکان پادشاه مراکش است. پس شما می دانید که با شما به صورت سلطنتی برخورد خواهد شد.
قرار ملاقات ارزان؟ تعدادی گل تازه را قبل از اینکه گلفروش آن ها را در یک دسته گل قرار دهد و قیمت آن کمتر از ۱۱ دلار است را در گلفروشی مارش آکس فلورس خریداری نمایید.
Edinburgh
از کوکتل ها و قصرها در ادینبورگ لذت ببرید
ادینبورگ رستوران های بزرگ، باغ های آرامش بخش و مکان های آرامی دارد. در بالای همه ی این ها، در مرکز شهر قصری بر روی صخره از دور نمایان می شود. پایتخت اسکاتلند به سختی می تواند باعث لرزیدن قلب ها شود.
بازدیدکنندگان می توانند چشم اندازهای خود از صندلی برباد رفته ی آرتور یا بنای یادبود گاتیک اسکات یا تفریح کردن در باغ های خیابانی شاهزاده را تحسین کنند. برمبل زیر خشک شویی ها مخفی شده است و یکی از بهترین کوکتل های شهر را ارائه می دهد.
پول خرج کردن: رستوران تاریخی، تجربه ی ناهارخوری کلاسیک در ادینبورگ را ارائه می دهد.
قرار ملاقات ارزان؟ قدم زدن در امتداد واتر آو لیث دوست داشتنی که در استوک بریج و لیث قرار دارد – پیاده روی خود را با خوردن ماهی شام در پیرینوز به پایان برسانید.
Vancouver
عشق را در هوای ونکوور پیدا کنید
ونکووری ها همانقدر که عاشق یکدیگر هستند، عاشق طبیعت خارج از خانه و شهرشان نیز هستند. اما ساکنین محلی می دانند که چگونه احساساتشان را ترکیب کنند. یک درشکه کرایه کنید و به نقاط پیک نیکی شهر بروید و در ساحل سوم استنلی پارک، در امتداد سد دریایی قدم بزنید و نظاره گر غروب آفتاب باشید. روز بارانی؟ با ساکنین درون گنبد شرجی کنسرواتوری بلودل که دوست دار پرندگان هستند، گفتگو کنید یا به کلاس آشپزی برای زوج ها در مدرسه ی آشپزی درتی آپرون بروید. برای یک پایان بی نظیر، به جزیره ی بوون رفته و در کوه گاردنر، کوه نوردی کنید و از چشم انداز نفس گیر اقیانوس لذت ببرید.
پول خرج کردن: بگذارید عشقتان سوار تور هوایی شناور هیجان انگیز شود که توسط هاربور ایر ارائه می شود.
قرار ملاقات ارزان؟ در باغ مسقف کتابخانه عمومی ونکوور – اتاقی با چشم انداز پیشنهاد شده رزرو کنید و با یکدیگر کتاب های رمانتیک بخوانید.
Beijing
مانند ساکنین پکن عشق بورزید – همراه با غذاهای تند و کارائوکه
زوج های محلی حس و حال عاشقانه ی خود را با غذا خوردن در مالاتانگ افزایش می دهند. همه غذاهای مورد علاقه ی آن ها با چوب نگه داری می شود و با گوشت تند آغشته شده است. وقتی هوا رو به تاریکی می رود، یکی از زوج ها میکروفون را در دست می گیرد و برای دیگری قطعه ی موسیقی عاشقانه می خواند و بعد تاکسی اینترنتی می گیرند و به نقطه ی زیبایی امپراطوری می روند. قدم زدن در دریاچه ی هوهای، شاید سلفی گرفتن روی پل ییندینگ زیر نور ماه و ظرف پلاستیکی بزرگ از چای حبابی شیرین – با یک نی. این ها سبک پکن در عشق است.
پول خرج کردن : در هتل رزوود یک سوئیت که از کف تا سقف آن چشم اندازی از برج سی سی تی وی دارد را رزرو کنید و خدمتکار ویژه ی خود را داشته باشید.
قرار ملاقات ارزان؟ بعد از تاریکی هوا در درون ساحل شهر ممنوعه سوار دوچرخه شوید.
Paris
در پاریس به آب بزنید
پاریس یک مقصد کلاسیک برای تعطیلات زوج ها است. مشاهده ی پایتخت رمانتیک فرانسه از درون آب بسیار فریبنده است. در لنگرگاه کنار برج ایفل، آلین دوکاسی رستوران جدید شناوری را افتتاح کرده است. رستوران دوکاسی سر سین هنگامی که شما در حال عبور از قلب پاریس هستید، غذاهای لذیذ و منوهای مختلف را در میزهایی با روکش سفید ارائه می دهد. کشتی کروز کاناکسراما در امتداد کانال سنت مارتین از سدهای متحرک، پل های تاب دار و یک بخش زیرزمینی عبور می کند.
پول خرج کردن: به آسمان بروید! هلی کوپتر کرایه کنید و بر فراز شهر پاریس و نزدیک به قصر چتو دورسایلس پرواز کنید.
قرار ملاقات ارزان؟ قدم زدن در حاشیه ی رودخانه و جزیره ی سوان و در باغ گل خوشبوی ملکه الیزابت دوم جزیره ی ایل دولاسیته پیشنهاد می شود.
Lima
در مخفیگاه های کمتر شناخته ده ی رمانتیک شهر لیما عاشق شوید
انرژی رومانتیک سرار لیما را مانند یک مه غلیظ پوشانده است. به اسکله ی ماهیگیران در چوریوس بروید. جایی که قایقرانان، شما و همسرتان را با هزینه ی کمی به مناطق دوردست در دریا می برند. بعد از آن از بازار ماهی های تازه انتخاب کنید و ورژن خودتان را از غذای پروئی درست کنید.
در سمت شمال، لا پونتا مانند یک رازنگهدار خوب است. در اینجا زمان ورود ایتالیایی ها در اوایل قرن ۲۰ یک فرهنگ رمانتیک رشد یافته است که منجر به بوجود آمدن غذاخوری هایی مانند تالر رازتو شده است. پاسیوی باغ یک جای عالی برای درست کردن پاستا است. غروب آفتاب را تجربه کنید و از جایی که هستید لذت ببرید.
پول خرج کردن: در رستوران دریایی "لاروزا ناتیکا" یک میز برای دو نفر رزرو کنید و از چشم انداز افق غروب آفتاب لیما لذت ببرید.
قرار ملاقات ارزان؟ به پارک ال الیویر بروید. باغچه ی زیتون آن آنقدر قدیمی است که باعث می شود هر زوجی دوباره احساس جوانی کنند‌ ( بعضی از درختان بالای ۴۰۰ سال عمر دارند).
Perth
قرار ملاقات خلاقانه ای همراه با موزیک را در ساحل پرث تجربه کنید.
آب و هوای آفتابی و رودخانه ی متصل به دریا نقاط عطف پرث این شهر طبیعی است. در اینجا موزیک زیرزمینی رشد زیادی داشته است. با رفتن به داخل کیوسک تلفن قرمز، پیک نیک برپا کردن در مرکز هنرهای فرمانتیل در روزهای شنبه، برای دسترسی به موزیک های حیاط خلوت رایگان ( اکتبر تا مارس)، قرار ملاقات خود را پرهیجان تر کنید.
دوستداران طبیعت، باید برنامه ریزی کنند تا برای غروب آفتاب بر روی دریا در ساحل بنیون باشند تا با بطری حباب های محلی که در شن و ماسه قرار داده شده است، غروب آفتاب را تماشا کنند.
پول خرج کردن: از هیلاریس بوت هاربور، یک هلی کوپتر اختصاصی بگیرید و به جزیره ی روتنست بروید. ترکیبی از لذت بردن از منظره ها از ارتفاع بلند و یک پیک نیک صمیمی در محل مورد علاقه ی ساکنین در فیز بی.
قرار ملاقات ارزان؟ با ماشین به بالای جاده ی تماشایی زیگ زاگ کالاوندا بروید و از چشم انداز رمانتیک نورهای چشمک زن شهر لذت ببرید.
Sleep under the stars in Mexico City
در مکزیکوسیتی زیر ستاره ها بخوابید.
ممکن است در نگاه اول مکزیکوسیتی شهری رمانتیک به نظر نرسد ولی اگر لایه های رویی را کنار بزنید در زیر آن اشتیاق و علاقه ی شدید را در هر گوشه پیدا می کنید. غروب خود را با کوکتل بر روی یک میز کوچک در لیامتور واقع در رم نورت، آغاز کنید. سپس یک وعده ی غذایی را در اتاق ناهارخوری صمیمی در لوریا میل نمایید و لذت ببرید؛ و برای تجربه ای عجیب و غریب می توانید نوشیدنی ها را انتخاب کنید.
شب خود را در رمانتیک ترین هتل شهر یعنی هتل لا والیسه بگذرانید. خودتان را به اتاق ترازا بسپارید و همچنین می توانید تختان را در بالکن و زیر نور ستاره ها قرار دهید. رمانتیک تر از این وجود ندارد.
پول خرج کردن: اتاق های کندلیت سود ۷۷۷، و فهرست نوشیدنی های مکزیکی و منوهای منحصر به فرد مجموعه ای از دلفریبی و چیزهای عاشقانه است.
قرار ملاقات ارزان؟ پتو یا زیراندازی با خود به پارک چاپولتپک ببرید و در زیر نور آفتاب اوقات خوشی را سپری کنید.