لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> جهانگردی >> کشورهایی که بهترین امکانات بهداشتی و سلامت را دارند
کشورهایی که بهترین امکانات بهداشتی و سلامت را دارند

کشورهایی که بهترین امکانات بهداشتی و سلامت را دارند

زندگی در بهترین کشورهای جهان به شما امکان دسترسی به برخی از بهترین سیستم های بهداشتی موجود در جهان را نیزمی دهد

بسیاری از دولت ها در تلاش اند که بهترین امکانات را برای شهروندان خود فراهم کنند. اما سوالی که پیش می آید این است که کدام
دولت بهترین است؟ با ایران هتل آنلاین همراه شوید تا به بررسی کشورهایی که بهترین امکانات بهداشتی وسلامت را دارند بپردازیم

1. لوکزامبورگ
این کشور کوچک اروپایی یکی از ثروتمندترین کشور های جهان است. آنها با ثروت زیاد می توانند شهروندان خود را در سطح جهانی با زیرساخت های بهداشتی مورد نیاز تامین کنند. با وجود این سیستم سلامت جهانی، میانگین امید به زندگی افراد در لوکزامبورگ بیش از 82 سال است.

2. دانمارک
تدابیرومراقبت های بهداشتی در دانمارک حیرت انگیز است. حتی اگر دانمارک یک مرکز پزشکی عالی داشته باشد، همان یک مرکز بیشترین تلاش به حفظ سلامت شهروندانش را می کند.

هوا، آب و محیط اطراف آن بسیار تمیز و عالی است ودر نتیجه شهروندان از زندگی با کیفیت و سلامت و رفاه بهره مند می باشند. زیرساخت های پزشکی آنها یکی از بهترین ها در جهان است.

3. سنگاپور
حتی اگر سنگاپور در مقایسه با دیگر کشور ها جامعه ی بسیار کوچک تری داشته باشد، رنگ و بوی کیفیت و مزایای زندگی در انجا وجود دارد. سنگاپور یکی از ثروتمندترین کشورهای آسیایی است که می تواند از بهترین زیرساخت های پزشکی در جهان برخوردار باشد.

4. سوئیس
با هوای تازه، کوه، آب تمیز و مقدار زیادی پوشش گیاهی، سوئیس به طور طبیعی محل زندگی کسانی است که می خواهند سالم باشند. شهروندان به ندرت نیاز به استفاده از امکانات پزشکی پیدا می کنند، اما اگر هم نیاز پیدا کنند مطمئنند که بهترین پزشکان به دنبالشان هستند.

دلایل بوی بد بدن در سفر!
ادامه مطلب

5. سوئد
سوئدی ها سطح زندگی سالم رایک گام فراتر برده اند. انتخاب شیوه زندگی سالم باعث شده که اکثرشان نیاز به استفاده از امکانات پزشکی را در خود احساس کنند..

این نیازها موجب می شود که دولت سوئد بهترین امکانات بهداشتی در جهان را برای شهروندانش فراهم کند. حتی امید به زندگی در شهروندان به طوری است که یک شهروند معمولی که به طور متوسط 80 سال زندگی می کند که یکی از بالاترین ها در جهان است.

6. هلند
آنچه که سیستم پزشکی هلند را از بقیه متمایزمی کند، برقراری ارتباط آنها با بیمارانی است که با آنها سر و کار دارند. این به این معنی نیست که تنها دلیلی که آنها را در فهرست کشورهای با بهترین امکانات بهداشتی نگه می دارد ارتباط آن ها با بیماران است. شهروندان زمانی که در حال دریافت خدمات سلامت هستند هیچ مشکلی ندارند. علاوه بر این بهترین پزشکان در جهان نیز درهلند طبابت می کنند..
1683368013 100 کشورهایی که بهترین امکانات بهداشتی و سلامت را دارند
7. کانادا
کانادا بهترین خدمات اجتماعی را برای شهروندان خود فراهم می کند. این خدمات شامل مراقبت های بهداشتی عالی برای همه کسانی است که در آنجا زندگی می کنند. مراقبت های بهداشتی رایگان شامل هر چیزی از داروهای تجویزی گرفته تا عینک ها و دندان ها را پوشش می دهد.
سیستم بهداشتی Medicare نامیده می شود و برای شهروندانش در دسترس است. در حالی که ساکنان دائمی نیز می توانند برای اخذ بیمه بهداشت عمومی اقدام کنند..

8. هنگ کنگ
با وجود اینکه هنگ کنگ تنها 11 بیمارستان خصوصی و 42 بیمارستان عمومی دارد، اما جمعیت 7.2 میلیون نفری اش را به بهترین نحو ممکن مدیریت می کند. در واقع، زنان در هنگ کنگ بالاترین امید به زندگی نسبت به هر کسی در جهان را دارند.

10 كشوری كه مهاجرت به آنها بسیار ساده است
ادامه مطلب

همانطور که می توان از این لیست نتیجه گیری کرد، کشورهایی که بیشترین رفاه و امید به زندگی را دارند نیز دارای بهترین سیستم های مراقبت های بهداشتی و سلامت هستند.آن دسته از کشور هایی که می خواهند دارای بهترین سیستم مراقبت بهداشتی در جهان باشند، نیاز به ارائه خدمات روانپزشکی، فیزیکی، و همچنین فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز و انجام اقدامات پیشگیرانه می باشند..

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر