خانه >> مناطق خاص و رومانتیک >> ماه عسلی عاشقانه در جنوب شرقی آسیا
ماه عسلی عاشقانه در جنوب شرقی آسیا

ماه عسلی عاشقانه در جنوب شرقی آسیا

از مقصد موردعلاقه تان گرفته تا غذاهایی که باید امتحان کنید تا شریک عاطفی تان ! اگر شخص مورد علاقه تان را پیدا کرده اید (یا حداقل از آن شخص مطمئنید)، یکی از بهترین راه های تقویت روابطتان، سفر با هم است. سفر با شریک زندگی می تواند باعث بهبود ارتباط، همکاری و نزدیکی شما نسبت به گذشته شود. خواه به دنبال شام در زیر نور مهتاب و پیاده روی های عاشقانه در سواحل بکر، اکتشاف های پرماجرا در ویرانه های باستانی و جنگل های سرسبز یا ترکیبی از این ها باشید، جنوب شرقی آسیا مقصد نهایی عاشقانه ها است. ایران نیز از این قاعه مستثنی نیست. با رزرو هتل ترنج کیش خاطراتی بیاد ماندنی را برای خودتان رقم بزنید. ما تعدادی از مقاصد سفرهای عاشقانه مورد علاقه مان را به جنوب شرقی آسیا برای زوج ها در اینجا گرد هم آورده ایم. برای تجربه ی این عاشقانه ها آماده شوید!

نکاتی برای سفر با شریک زندگی
انتظارات خود را مدیریت کنید
سفر به جنوب شرقی آسیا چیزی است که مردم درکل زندگیشان آن را آرزو می کنند و این تجربه فرصتی است که تجربه ی آن با شخصی که دوستش دارید آن را بسیار ویژه تر می کند! اما وقتی پول خود را پس انداز کرده اید و آخرین جزئیات یک سفر را برنامه ریزی کرده اید، حتی به وجود آمدن مشکی کوچکی در برنامه ریزی و خطاهای برنامه ریزیتان نیز می تواند مانند پایان جهان باشند. انتظار داشته باشید که در سفرتان لحظات خوبی داشته باشید، اما انتظار نداشته باشید که همه چیز کاملاً طبق برنامه پیش برود.

به هر حال بهترین داستان های سفر، غیر منتظره هستند!
روی نقاط قوتتان تمرکز کنید

اگر شریک زندگیتان در هنگام خرید در یافتن بهترین معاملات با بهترین نتیجه توانایی خاصی دارد، شاید او باید مسئول پیدا کردن تور، محل اقامت یا گشت و گذارهایتان باشند؟ هر کسی مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد دارد که می تواند در برنامه ریزی یک سفر باورنکردنی استفاده کند، بنابراین از آن به نفع خود استفاده کنید!

نحوه ی پرداخت هزینه هایتان را قبل از سفر مشخص کنید
اگر رابطه تان جدید باشد، صحبت کردن درباره پول کمی ناخوشایند خواهد بود، اما بهتر است در مورد اینکه چه کسی قرار است برای چه چیزی هزینه ای پرداخت کند، صحبت کنید. شاید یکی از شما هزینه وعده های غذایی را بپردازد، در حالی که دیگری برای رویداد های سفر و اسکان هزینه ای بپردازد. این روشی عالی برای برنامه ریزی بهتر قبل از رفتن به سفر است و از هرگونه بدشانسی مالی شرم آور، به محض ورود جلوگیری می کنید.

7 شهر رمانتیک اروپا پس از پاریس
ادامه مطلب

سفر با شریک زندگیتان می تواند رابطه تان را تا حد زیادی تقویت کند
در مکان های محلی گشت و گذار کنید
بسیاری از مناطق جنوب شرقی آسیا به دلیل سواحل زرق و برق دار، غذاهای خوشمزه و فرهنگ باورنکردنی به این نام شناخته شده اند: یک بهشت عاشقانه! اما از مناطقی که مورد بازدید همیشگی گردشگران و دور از هجوم گردشگران هستند گشت و گذار کنید – برخی از عاشقانه ترین نقاط، شلوغ ترین نقاط هستند و هیچ چیز عاشقانه ای برای تجربه کردن در کنار هزار گردشگر دیگر وجود ندارد!

بدون فشار بگذرانید!
در حالی که سفر همیشه ایده ی خوبی است و همیشه چیز جدیدی برای کشف یا تجربه در مسیر وجود دارد، هیچ سفر ی کاملی نیست اگر سفرتان را بیش از حد در ذهنتان مرور کنید، احتمالاً هیچ گاه به آن واقعیت نرسید – پروازهای طولانی، دعواهای کوچک، و همه ی این موارد ممکن است هنگام مسافرت اشتباه پیش بروند و این بدان معنی نیست که جهان به پایان رسیده است. اما اگر به خودتان فشار بیاورید تا تعطیلاتی بی نقص و عالی داشته باشید، حتما این احساس را خواهید داشت.

عاشقانه ترین مکان های جنوب شرقی آسیا
بالی، اندونزی
اگر قبلاً توجه نکرده اید، باید بگوییم که بالی به طور جدی باور نکردنی است. جنگل های سرسبز، سواحل درخشان، و فرهنگ گرم و مهمان نوازی، چیزی برای همه – و برای هر نوع زوج – در این جزیره در اقیانوس هند وجود دارد. مسافران می توانند در آب های گرم و فیروزه ای شنا کنند، در طبیعت سر سبز و تپه های کوهنوردی قدم بزنند، یا در یکی از رستوران های درجه یک پراکنده در سر تا سر جزیره از وجود یکدیگر لذت ببرند.

سیم درو، کامبوج
اگر خود و شریک زندگیتان را یک زوج قدرتمند می دانید، احتمالاً به آرامش نیاز دارید که می توانید آن را در شهر کامبوج از Siie Reap، خانه Angkor Wat باور نکردنی، مشاهده کنید. در مجموعه معابد باستانی را که کامبوج به آن بسیار مفتخر است، کاوش کنید و سپس در مرکز شهر شلوغ و در حال تغییر آن، استراحت کنید. غذاهای بی نظیر، زندگی شبانه و عاشقانه ها را در هر گوشه پیدا خواهید کرد.

ماه عسل رویایی با اقامت در هتل های رومانتیک کاستاریکا
ادامه مطلب

ولز خلیج، ویتنام
هیچ راهی وجود ندارد که از Ha Long Bay بازدید نکنید: آب های فیروزه ای زیبا و هزاران جزیره آهکی که در کنار جنگل های بارانی در ویتنام قرار دارند. سایت میراث جهانی یونسکو، ملاقات با افراد محلی و دیگر جاذبه ها نرفتن به این مقصد را دشوار می کند.

جزایر گیلی، اندونزی
همه ی این مقاصد در بالی خلاصه نمی شوند! جزایر گیلی که به طور کلی از آنها به عنوان “گیلی ها” یاد می شوند، سه جزیره کوچک اندونزی هستند که عاشقانه ها را به شکلی بزرگ فریاد می کشند. در اینجا، غواصی در کلاس جهانی، حال و هوایی پر جنب و جوش و سواحل خصوصی ای را پیدا خواهید کرد. خودتان را تصور کنید که با شریک زندگیتان در اطراف یکی از این جزایر بی نظیر با دوچرخه سواری می کنید و سپس با یک استراحت در ساحل به آرامش می رسید.
Gardens By The Bay، سنگاپور
اگر شریکتان امسال Crazy Rich Asians را دوست داشت، چرا یک نقطه برای عکاسی را در گریز عاشقانه تان قرار نمی دهید؟ Gardens By The Bay یک پارک در سنگاپور است که برای آشنایی بازدید کنندگان از سراسر جهان با گیاهانی که احتمالاً قبلاً ندیده اند، طراحی شده است. اطمینان حاصل کنید که در پایان روز از آنجا بازدید می کنید: درختان عظیم ساخته شده توسط بشر موزیکال و نورانی اند که باعث می شود فضا عاشقانه تر شود.
1683205032 764 ماه عسلی عاشقانه در جنوب شرقی آسیا
باغ های باورنکردنی سنگاپور
تورهای گروهی برای زوج ها
طول: 10 روز
از نکات برجسته این تور می توان به تفریح در جزایر گیلی، یادگیری گشت و گذار، بازدید از میمون ها در اوبود و کاوش در بازارهای محلی و تراس های برنج اشاره کرد. اگر به دنبال بهانه ای برای دیدن مطلقاً آنچه را که بالی ارائه کرده است، این تور است

رمانتیک ترین نقاط جهان
ادامه مطلب

ماجراجویی کامبوج
طول: 12 روز
این تور کامبوج بهترین موارد تمام دنیا را به نمایش می گذارد: شما معابد باستانی را کاوش خواهید کرد، در مورد تاریخ پیچیده کامبوج اطلاعاتی کسب خواهید کرد و در فرهنگ این کشور غوطه ور خواهید شد، اما همچنان فرصت های زیادی برای استراحت، گشتن در بازارهای شلوغ و یا اگر این سبک سفر مورد علاقه ی شماست شب را به تعطیلات اختصاص دهید.

منظره های نفس گیر جنوب شرقی آسیا تنها با کسی که دوستش دارید بهتر می شود!
معرفی ویتنام
طول: 12 روز
اگر شما و شریک زندگیتان می خواهیدبه درون آنچه ویتنام را بسیار ویژه می کند، شیرجه بزنید، این تور 12 روزه کاملاً بی نقص است. با هم قدم بزنید و به بازارهای هانوی بروید، جادوی Ha Long Bay را از نزدیک تجربه کنید، یاد بگیرید که غذای معتبر ویتنامی را برای خودتان بپزید، و حتی از اقامت در جزیره خصوصی گروهتان لذت ببرید!

لائوس پر جنب و جوش
طول: 6 روز
این تور فرهنگی عمیق در لائوس برای زوج هایی که می خواهند خلوت عاشقانه خود را با یک دوز سالم از ماجراجویی رقم بزنند مناسب است! از معابد باستانی بازدید کنید، به چشیدن غذاهای سنتی لائوس بپردازید، با راهبان های محلی ملاقات کنید و از یک سفر دریایی عاشقانه در رودخانه مکونگ لذت ببرید.
ماه عسل
بازاری در لائوس
سواحل سنگاپور و مالزی
طول: 14 روز
توسط: Trafalgar
اگر شما و شریک زندگی تان می خواهید سرعت لوکس و بی نظیر سنگاپور را تجربه کنید، این تور برای این هدف برنامه ریزی شده است. شما می خواهید فرهنگ سنگاپور، تاریخ، غذا و ماجراجویی را خودتان شخصا تجربه کنید، اما علاوه بر این فرصتی خواهید داشت که باغ های گیاه شناسی سنگاپور که در فهرست یونسکو ثبت شده اند را ببینید – مکانی فراتر از رمانتیک برای هر زوج ماجراجو!

پیدا کردن شخصی که می خواهید با او دنیا را سفر کنید اتفاق بزرگی است و باید این اتفاق را جشن گرفت! هر چند ممکن است رفتن به یک سفر بزرگ با شریک زندگیتان را مانند یک قدم بزرگ احساس کنید، کمی فکر و برنامه ریزی لازم است که سفری برای یک عمر داشته باشید و نزدیکتر از گذشته برگردید.

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر