لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> اخبار >> رزرو ساعتی اتاق هتل در ایران هتل آنلاین
رزرو ساعتی اتاق هتل در ایران هتل آنلاین

رزرو ساعتی اتاق هتل در ایران هتل آنلاین

ایران هتل آنلاین که بزرگ ترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد، سال هاست که با ارائه ی خدمات نوین به رزرو هتل در سراسر ایران می پردازد.ایران هتل با هدف جلب رضایت مشتریان و ارتقا کیفیت خدمات خود رزرو ساعتی اتاق هتل را به خدمات پیشین خود افزوده است و با ایجاد این امکان، اقامت به صورت ساعتی در هتل امکان پذیر شده است.
اکنون رزرو ساعتی هتل های زیر از طریق ایران هتل آنلاین مقدور است:
هتل ایبیس تهران و هتل نووتل تهران فعالیت خود را برای ارائه ی خدماتی نظیر اجاره ساعتی اتاق در تهران آغاز کرده اند.
از آن جا که ایران هتل در جهت گسترش صنعت گردشگری و جلب نظر مشتریان همواره پیشرو بوده است، با این امکان نوین قادر است به رزرو هتل ساعتی نیز بپردازد. به این ترتیب و بر اساس آن شرایطی فراهم می شود که مسافران بتوانند به اجاره ی ساعتی اتاق پرداخته و با آسودگی خاطر سفر کنند. در همین راستا سه هتل شناخته شده در تهران با نام های
با ایجاد این امکان بی سابقه، ایران هتل آنلاین با رزرو ساعتی اتاق در تهران شرایطی را فراهم می کند که مسافران بتوانند با صرف کمترین هزینه در مدت کوتاه اقامت خود به رفع خستگی بپردازند و یا قرارهای کاری خود را در کمترین زمان به انجام برسانند.

همچنین ایران هتل در جهت رفاه مشتریان و جلب رضایت آن ها همچون همیشه می کوشد تا با نرخ مناسبی که بر پایه ی ساعت رزرو اتاق است، بهترین شرایط را برای اقامت کوتاه مدت مشتریان ایجاد کند تا آن ها بتوانند بدون دغدغه و با آرامش خاطر به قرارهای کاری و یا استراحت بپردازند.
لازم به ذکر است که قیمت رزرو و اجاره ی اتاق در این سه هتل بر پایه ی نرخ هتل در آن زمان و با توجه به ساعات رزرو می باشد و چنانچه این ساعات کمتر از شش ساعت باشد، میهمانان می توانند فقط نصف هزینه ی اتاق را بپردازند، اما این نکته قابل ذکر است که استفاده از سایر خدمات هتل در طی این ساعات برای مشتریانی که به رزرو ساعتی هتل پرداخته اند، امکان پذیر نمی باشد. به عنوان مثال استفاده از استخر و سونا یا صبحانه ی رایگان هتل برای این دسته از مشتریان امکان پذیر نبوده و مشتریان در صورت برخورداری از این خدمات باید هزینه ی استفاده از آن خدمات را بپردازند، هتل هما تهران در بازه ی زمانی 8:00 تا 20:00 قابل رزرو بوده و تحت هیچ شرایطی امکان رزرو پس از ساعت 20:00 در آن ها وجود ندارد و اما هتل های فرودگاهی ایبیس و نووتل هیچ محدودیت زمانی ندارند. میهمانان توجه داشته باشند که اقامت در این اتاق ها با سایر اتاق های هتل تفاوتی نداشته و توجه و احترام به قوانین و داشتن مدارک شناسایی معتبر الزامی است.

هتل ایبیس و هتل نووتل دو هتل مدرن و از هتل های نزدیک فرودگاه هستند که برای دسترسی به آن ها نیازی به رفت و آمد به داخل شهر تهران نیست و هتل هما نیز با قرار گرفتن در یکی از خیابان های اصلی شهر موقعیت بی نظیری دارد. در راستای رفاه بیشتر مهمانان ایران هتل بزودی رزرو هتل آپارتمان نیز امکان پذیر شده و شما حق انتخاب های بیشتری خواهید داشت. ایران هتل آنلاین مانند همیشه با هدف جلب رضایت مشتریان و ارتقا خدمات خود، شما را در انتخاب و رزرو اتاق ساعتی در تهران همراهی می کند. شما می توانید با اطمینان، به سایت ایران هتل آنلاین مراجعه کرده و با چند کلیک هتل و اتاق مورد نظر خود را انتخاب کرده و رزرو نمایید. در ادامه به معرفی بیشتر آن دسته از هتل های تهران که رزرو ساعتی در آن ها مقدوراست خواهیم پرداخت.


رزرو ساعتی هتل هما تهران
هتل هما تهران یکی از زیر مجموعه های گروه هتل های هما در تهران می باشد. این هتل در سال 1352 احداث شده است و در طی این سال ها چندین بار مورد بازسازی قرار است. هتل هما با چشم اندازی زیبا از تهران و (رشته) کوه های البرز یک هتل لوکس به شمار می رود و در حال حاضر دارای 15 طبقه و 173 باب اتاق و سوئیت می باشد. این هتل با قرار گرفتن در خیابان ولی عصر و دسترسی آسان به شاه راه های اصلی شهر تهران و مراکز خرید، موقعیت بسیار خوبی دارد و امکانات مدرن و طراحی باشکوه اتاق ها و فضای داخلی این هتل 5 ستاره بسیار جذاب است. هتل هما تهران برای مهمانانی که به قصد خرید یا قرارهای کاری به مرکز شهر آمده اند بسیار مناسب است، زیرا آن ها می توانند در مدت کوتاهی هم به خرید و هم به قرارهای کاری خود بپردازند و هم با رزرو ساعتی اتاق هتل استراحت کنند. این اتاق ها تمام امکانات یک اتاق را به طور کامل دارا هستند، اما لازم به ذکرمجدد است که حداکثر زمان اقامت در اتاق های ساعتی هتل فقط 6 ساعت است و در غیر این صورت باید هزینه ی اقامت به طور کامل پرداخت شود. این اتاق ها فاقد صبحانه و سایر خدمات هتل بوده و در(هتل هما تهران) بازه ی زمانی 8:00 تا 20:00 قابل رزرو هستند. فاصله ی این هتل تا فرودگاه مهرآباد در حدود 18 دقیقه و فاصله ی آن تا فرودگاه بین المللی در حدود 40 دقیقه می باشد. برای رزرو اتاق ساعتی در هتل هما شما می توانید به سایت ایران هتل آنلاین مراجعه کنید.

آدرس هتل هما تهران: تهران، خیابان ولی عصر، خیابان شهید خدامی


رزرو ساعتی هتل ایبیس تهران
هتل ایبیس تهران این هتل مدرن در سال 1393 افتتاح شد. این هتل منطبق با استانداردهای روز در صنعت هتلداری طراحی و ساخته شده است. هتل ایبیس نخستین گروه از مجموعه هتل هایی می باشد که توسط گروه هتلداری اکور فرانسه ساخته شده و نام قبلی آن اکسیس بوده است. هتل اکسیس در شاهراه اصلی فرودگاه بین اللملی قرار دارد و مشتمل بر 7 طبقه و 196 باب اتاق می باشد. هتل ایبیس به علت قرار گرفتن در مجاورت فرودگاه و داشتن سالن آمفی تئاتر و فضای سبز و مسیر پیاده روی در سفرهای کاری و تفریحی همواره مورد توجه بوده است، این هتل با ارائه ی خدمات مناسب و برخورداری از پرسنل مجرب، همواره رضایت خاطر میهمانان را جلب کرده است. برای اقامت در هتل ایبیس نیز همچون سایر هتل ها ارائه ی مدارک شناسایی معتبر الزامی است، میهمانان نمی توانند از صبحانه ی هتل و سایر خدمات آن استفاده کنند و حداکثر زمان اقامت در آن به مدت 6 ساعت می باشد. رزرو ساعتی اتاق در هتل ایبیس تهران از طریق سایت ایران هتل آنلاین امکان پذیر می باشد.

آدرس هتل ایبیس: تهران، ضلع جنوبی اتوبان اصلی فرودگاه بین اللملی امام خمینی

رزرو ساعتی هتل نووتل تهران
هتل نووتل تهران با یک طراحی زیبا و مدرن جز آن دسته هتل هایی است که توسط گروه هتلداری اکور فرانسه ساخته شده است. این هتل که در ضلع جنوبی فرودگاه امام خمینی و مقابل ترمینال اصلی فرودگاه قرار دارد، مطابق با استانداردهای روز اروپا تاسیس شده است و همواره میزبان گردشگران ایرانی و خارجی بوده است. هتل نووتل تمام امکانات برای یک اقامت دلپذیر را داراست و موفق شده با ارائه ی خدمات برتر نظر میهمانان را به خود جلب کرده و اقامت لذت بخشی را برای آن ها فراهم کند. این هتل 296 باب اتاق دارد و در جهت ایجاد رفاه بیشتر برای میهمانان خود رزرو و اجاره ی ساعتی اتاق ها توسط سایت رزرواسیون ایران هتل آنلاین را امکان پذیر کرده است.
این هتل با داشتن فضاهای مختلفی نظیرسالن همایش، سالن کنفرانس، سالن تشریفات، سالن آمفی تئاتر، اتاق میهمان و جلسات کاری نظر بسیاری از میهمانان را به خود جلب کرده است. وجود پرسنل کاردان و حرفه ای از دیگر امتیازات هتل نووتل تهران است. باید خاطر نشان کرد که حداکثر زمان اقامت در اتاق های ساعتی هتل فقط 6 ساعت می باشد و این اتاق ها فاقد صبحانه و خدمات دیگر هتل می باشند. برای اقامت در این اتاق ها ارائه ی مدارک شناسایی معتبر الزامی است و هزینه ی اقامت در آن به مدت 6 ساعت، نصف هزینه ی کامل می باشد. برای رزرو اتاق ساعتی در هتل نووتل تهران فقط کافی است که به سایت ایران هتل آنلاین مراجعه کرده و با یک کلیک اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید.
آدرس هتل نووتل: تهران، کیلومتر 30 اتوبان خلیج فارس، ضلع جنوبی اتوبان اصلی فرودگاه امام خمینی، روبروی ترمینال مسافربری شماره ی یک، هتل نووتل

با توجه به امکانی که رزرو ساعتی اتاق در اختیار میهمانان قرار می دهد، گردشگران و مسافران می توانند به سایت ایران هتل آنلاین مراجعه کنند و با توجه به شرایط خود هتل مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کرده و به این ترتیب بدون دغدغه و با آرامش خاطر به شهر تهران سفر کنند. این امکان برای مسافران شرایطی را فراهم می کند که در بین دو پرواز بتوانند در یک هتل لوکس اقامت کنند، در حالی که طبق شرایط اقامت کوتاه مدت(حداکثر تا 6 ساعت) ناچار نیستند هزینه ی هتل را به طور کامل پرداخت کنند. با ایجاد این امکان ایران هتل آنلاین همچون همیشه قصد دارد، کیفیت خدمات خود را ارتقا داده و با جلب رای و نظرمثبت میهمانان، رضایت آن ها را به دست آورد. این سایت رزرواسیون هتل که اولین شبکه ی رزرواسیون هتل در ایران می باشد، با شعار مخصوص خود “هوشمندانه سفر کنید”، همیشه بهترین ها را برای مشتریان خود آرزو کرده است و در این راستا همواره کوشیده که با دستیابی به مدرن ترین ابزارها و ایجاد راه های ساده تر و بهتر شعار خود را در عمل نیز محقق کرده و رویای یک سفر بی دغدغه و شیرین را برای مشتریان خود جامه ی عمل بپوشاند. بنابراین و با توجه به این هدف و در جهت گسترش صنعت توریسم رزرو و اجاره ی ساعتی هتل را برای مشتریان خود امکان پذیر کرده است تا آن ها بتوانند با یک تماس ساده و از طریق اینترنت اتاق دلخواه خود را رزرو کرده و بدون پرداخت هزینه ی کامل در آن اقامت کنند. استفاده ازشیوه های مدرن، برخورداری از پرسنل مجرب و کاردان، پشتیبانی از مشتریان ، ارائه ی کمترین قیمت و رزرو با تضمین کمترین نرخ هتل از مزایایی است که این سایت رزرواسیون هتل در اختیارمشتریان خود می گذارد. همچنین ایران هتل آنلاین با ارائه ی نمودار کیفیت و خدمات هتل ها که بر اساس رای و نظر مستقیم میهمانان تهیه شده است، همواره شما را در انتخاب بهترین هتل ها یاری خواهد کرد، به طوری که شما نیز خواهید توانست با استفاده از ابزارهای مدرن و خدمات نوین ایران هتل سفری هوشمندانه را آغاز و به پایان برسانید. این بار نیز ایران هتل آنلاین با رزرو آنلاین هتل های ایران و رزرو ساعتی هتل های تهران همراه شماست. رزرو ساعتی اتاق هتل در تهران راهی است جدید برای آغاز یک سفر کم هزینه و بی دغدغه، امکانی است که ایران هتل آنلاین آن را در اختیار مشتریان خود
قرار می دهد تا بدین وسیله بازهم شعار مخصوص خود را ” هوشمندانه سفر کنید” در عمل نیز محقق کند.

معرفی هتل کوثر مشهد - هتلی اقتصادی در نزدیکی حرم
ادامه مطلب

5/5 - (1 امتیاز)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر