لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> راهنمای سفر >> با تحصیل یک ترم در خارج، شغل مناسبی خواهید یافت!
با تحصیل یک ترم در خارج، شغل مناسبی خواهید یافت!

با تحصیل یک ترم در خارج، شغل مناسبی خواهید یافت!

هنگام سفر می توانید با فرهنگ های مختلف آشنا شوید و متوجه شوید که تا چه حدی افراد تصورات اشتباهی نسبت به دیگر کشورها دارند. بدون شک سفر خلق کننده لحظات دوست داشتنی در زندگی انسان است و اقامت آرام یکی از بخش های مهم مسافرت محسوب می شود، پس قبل از سفر می توانید با رزرو آنلاین هتل های کیش و با اقامت در هتل مارینا پارک کیش در انتظار خاطرات خوشی باشید.

در ادامه به تجربیات ایزابل که اخیرا فارغ التحصیل شده اشاره می کنیم، دانشجویان می توانند برای پیدا کردن شغل مورد علاقه خود از این تجربیات کمک بگیرند. ایزابل پس از کریسمس سال 2016 توانست اولین شغل تمام وقت خود را شروع کند. در گذشته درگیر کارهای نیمه وقت برای حفظ و خرج زندگی بودم و بخاطر علاقه به سفر کتابی با عنوان چگونه در طول دانشجویی سفر کنید را نوشتم. در چند راهی قرار داشتم و فرصت های زیادی در انتظارم بود، می توانستم در نیوزیلند در طول تعطیلات کار کنم، در خارج به کارهای داوطلبی برسم، یک سفر طولانی کوله گردی را تجربه کنم، به صورت تمام وقت در وبلاگ شخصی خود نویسندگی کنم. از خواسته های خود آگاهی داشتم و می دانستم با چه شاد و با چه چیزی ناراحت می شوم، اما در حقیقت با محدودیت های زیادی روبرو بودم.

در مورد افرادی که شغل خود را کنار می گذارند تا بتوانند مسافرت کنند، مطالعه کردم و قبل از اتمام تحصیلات سفر کردم و این راه و روشی بود که آموختم، هرچند اخیرا فارغ التحصیل شده و بدهی دارم. تجربه ی کاری در طول 23 سال زندگی اندک بود و ارزشی نداشت. در طول چهار سال تحصیل با کمک وام دانشجویی ادامه دادم و در نوامبر سال 2016 پس از امتحانات نهایی و با شرکت در مصاحبه های کاری متوجه اهمیت شرایط دانشجوی انتقالی شدم، فرصت تحصیل یک ترم در خارج از کشور را از دست نداده بودم. تحصیل ترمی در خارج نه تنها در یافتن اولین شغل کمک می کند بلکه توانایی های اجتماعی افراد را گسترش می دهد. بهتر است به فواید تحصیل در خارج فکر کنید تا نداشتن وضع مالی مناسب نتواند مانع این انتخاب شود، نگران به تنهایی زندگی کردن در یک کشور خارجی نباشید. فراموش نکنید که خرج کردن پول برای به دست آوردن تجربه و تحصیل در خارج می ارزد و مهم تر اینکه در یافتن اولین شغل تان بسیار سودمند خواهد بود.
یافتن اولین شغل و دلایل اهمیت تحصیل در خارج

شرایط اخذ ویزای استرالیا
ادامه مطلب

گفتنی است که کارفرماها همیشه به دنبال تنوع در گروه های خود می باشند. اگر در کشورهای دیگری حضور داشته و مدتی آنجا زندگی کرده باشید، کارفرما متوجه خواهد شد که نه تنها فرد انعطاف پذیری می باشید بلکه فرهنگ های مختلف دیگر و تعامل با آنها را نیز درک می کنید. در صورتی که کارفرما نیروی کاری با فرهنگ های متنوع داشته باشد، بدون شک این ویژگی در اولویت بوده و مورد توجه قرار می گیرد. زندگی در خارج فرد را مجبور به صحبت و درخواست کمک می کند. مجبور می شوید در محیطی که به آن اطمینان ندارید حضور یابید و با آن آشنا شوید، با مردمی که در حالت عادی مهم نبودند ارتباط برقرار کرده و آشنا شوید.

برای اولین بار که در مدرسه تجاری نئوما به عنوان دانشجوی مهمان حضور یافتم، هرگز تصور نمی کردم با شخصی از ماداگاسکار دوست شوم. اگر در فرصت پیش آمده بلیت سفر به فرانسه را تهیه نمی کردم، شاید هیچ گاه فرصت زندگی با یک فرد در پاریس را به دست نمی آوردم. به دست آوردن این تجارب موجب انعطاف پذیری و استقلال افراد می شود. در گذشته دختری ترسو بودم که از اجتماعات بزرگ فراری بودم ولی هم اکنون با وجود عدم شناخت افراد دیگر، در رویدادهای جمعی شرکت می کنم. تجاربی که به تنهایی کسب کردم شجاعتی در دلم کاشت تا بتوانم چیزی بگویم و گفتگویی را شروع کنم. دیگر در صحنه و رویدادهای اجتماعی احساس بدی ندارم.

در حقیقت تغییر یک فرد غریبه به یک دوست با علایق مشترک لذت بخش ترین تجربه در زندگی محسوب می شود. سفر یک موضوع عادی است، و هرگز راجع به اشتراک گذاشتن تجارب خود با دیگران شک نکنید. مردم همواره سفر می کنند و از شنیدن پیشنهادات و توصیه های دیگران نسبت به یک مقصد استقبال می کنند. در صورتی که می توانید توصیه های ارزشمندی تهیه کنید ادامه دهید و فرصتی برای درک و گفتگویی عمیق فراهم کنید.
احتمال دارد کارفرمایتان شهروند کشوری باشد که به آن سفر کرده اید و در این صورت تجربه این تحصیل یک امتیاز خواهد بود، تا بتوانید علاقه خود را به وطن او به اشتراک بگذارید. با این روش علایق مشترکی دارید و می توانید تاثیر بهتری داشته باشید. در طول سفر با داستان های مختلفی روبرو می شوید که فرصت مطرح کردن موضوعات تاثیرگذار را خواهند داد. شاید اگر سفر نمی کردم فرصت زندگی در خانه ی درختی یا لحظات جذاب با دوستانم را به دست نمی آوردم. با سفر و کاوش در میان یخچال های بزرگ در نیوزیلند، در مورد شکل گیری یخچال ها آموختم. در سفر می توانید زبان دوم و یا سومی را یاد گرفته و روان صحبت کنید. با زندگی در خارج در یک مدت مشخص می توانید با زبانی که قبلا آشنایی نداشتید مهارت کسب کنید. با افراد زیادی آشنا شدم که برای کسب توانایی در زبان های اسپانیایی، آلمانی و فرانسوی در خارج تحصیل می کردند و تقریبا همه این افراد از فواید تجارب خود داستان ها داشتند. مسافرت مانند یک دانشگاه بی پایان است هیچ گاه آموزش تمام نمی شود و یادگیری تان به پایان نمی رسد.

احساس غربت نكردن در یك شرایط فرهنگی متفاوت
ادامه مطلب

افرادی که حداقل برای یک ترم تحصیلی، زندگی در خارج از کشور خود را تجربه کرده اند، جذاب ترین تجربه داشتن دوستان بین المللی بوده است. این دوستان ثروتی مهم محسوب می شوند و نوعی تفریح و دانش به همراه دارند. اولین شغل را به خاطر عشق به سفر نیافتم بلکه کارفرمایم از شنیدن تجربه ها و داستان های سفری که داشتم لذت می برد و جالب اینکه از میان رویدادهای اینترنتی مسافرتی با این کمپانی آشنا شده بودم. آنها از علایق سفری که داشتم مطلع بودند و به آن احترام می گذارند. در میان کارمندان چندین اسپانیایی حضور داشتند که با وجود آنها می توان در مورد فرهنگ و زبان اسپانیایی آموخت. بهتر است که از یاد گرفتن فرهنگ و زبان دیگر کشورها و فرصت سفر غافل نشوید.

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر